Results & Fixtures - Brazil

time status home score away H-T data
Brazil  »»  Serie A 02.12.2018 Shedule
BRA Cam 19:00 ft Bahia
0-0
Cruzeiro 0-0
BRA Cam 19:00 ft Ceará
0-0
Vasco 0-0
BRA Cam 19:00 ft Chapecoense-SC
1-0
Sao Paulo 0-0
BRA Cam 19:00 ft Fluminense
1-0
America MG 1-0
BRA Cam 19:00 ft Gremio
1-0
Corinthians 1-0
BRA Cam 19:00 ft Palmeiras
3-2
Vitoria 1-0
BRA Cam 19:00 ft Parana
1-1
Internacional 0-0
BRA Cam 19:00 ft Sport Recife
2-1
Santos 0-0
01.12.2018
BRA Cam 21:00 ft Atletico-MG
1-0
Botafogo RJ 1-0
BRA Cam 21:00 ft Flamengo RJ
1-2
Atletico-PR 1-0
Brazil  »»  Premiership 03.03.2019 Shedule
BRA Nbb 03:35 Hawkes Bay United Napier
-
Tasman United -
02.03.2019
BRA Nbb 03:00 Eastern Suburbs AFC
-
Waitakere United -
24.02.2019
BRA Nbb 01:00 Otago United Dunedin
-
Wellington Phoenix Res -
17.02.2019
BRA Nbb 03:35 ft Auckland
3-2
Hamilton Wanderers 0-0
BRA Nbb 01:00 ft Canterbury United
2-1
Team Wellington 0-0
24.02.2019
BRA Nbb 03:35 Waitakere United
-
Hawkes Bay United Napier -
17.02.2019
BRA Nbb 00:30 ft Tasman United
1-2
Otago United Dunedin 1-0
10.02.2019
BRA Nbb 03:35 ft Hamilton Wanderers
2-4
Canterbury United 1-2
BRA Nbb 01:00 ft Auckland
2-1
Wellington Phoenix Res 1-0
BRA Nbb 01:00 ft Team Wellington
3-1
Eastern Suburbs AFC 3-1
Brazil  »»  Serie B 24.11.2018 Shedule
BRA Cam 19:00 ft Avai
0-0
Ponte Preta 0-0
BRA Cam 19:00 ft Boa
0-0
Oeste 0-0
BRA Cam 19:00 ft CRB
2-1
Figueirense 0-1
BRA Cam 19:00 ft Criciuma
2-0
Sampaio Correa 0-0
BRA Cam 19:00 ft Goias
0-1
Brasil de Pelotas 0-1
BRA Cam 19:00 ft Guarani
1-0
Londrina 1-0
BRA Cam 19:00 ft Juventude
0-4
CSA 0-1
BRA Cam 19:00 ft Paysandu PA
2-5
Atletico GO 1-2
BRA Cam 19:00 ft São Bento
2-2
Vila Nova 1-0
23.11.2018
BRA Cam 21:15 ft Coritiba
1-0
Fortaleza 0-0
Brazil  »»  Copa do Brasil 15.02.2019 Shedule
BRA Cop 00:30 ft Fast Clube
1-6
Oeste 0-2
BRA Cop 00:30 ft Sinop
1-2
Santa Cruz 0-1
14.02.2019
BRA Cop 23:15 ft URT
3-2
Coritiba 2-1
BRA Cop 21:00 ft Atlético Tubarão
0-0
Brasil de Pelotas 0-0
BRA Cop 01:30 ft Rio Branco
2-2
Bahia 1-1
BRA Cop 00:30 ft Manaus
1-1
Vila Nova 1-0
BRA Cop 00:15 ft Moto Club MA
2-0
Vitoria 0-0
13.02.2019
BRA Cop 23:30 ft Campinense
0-2
Botafogo RJ 0-1
BRA Cop 23:30 ft Operário MS
1-4
Botafogo PB 1-1
BRA Cop 23:30 ft SAO Raimundo PA
0-0
America MG 0-0
BRA Cop 23:30 ft Tombense
3-0
Sport Recife 1-0
BRA Cop 23:30 ft Ypiranga
0-1
Cuiabá Esporte 0-1
BRA Cop 22:30 ft Avenida
0-0
Guarani 0-0
BRA Cop 22:30 ft Boavista
1-2
Figueirense 0-1
BRA Cop 22:30 ft Brusque
1-1
Atletico GO 1-0
BRA Cop 22:30 ft Galvez
0-1
ABC 0-0
BRA Cop 22:30 ft Real Ariquemes
1-4
Avai 1-2
BRA Cop 22:30 ft Sergipe
0-2
Goias 0-0
BRA Cop 22:30 ft Serra
1-0
Remo 0-0
BRA Cop 22:00 ft São Raimundo
0-2
Criciuma 0-1
BRA Cop 21:00 ft EC São José
0-0
Chapecoense-SC 0-0
BRA Cop 18:30 ft Bragantino PA
1-0
ASA 0-0
BRA Cop 18:30 ft Brasiliense
0-0
CRB 0-0
12.02.2019
BRA Cop 23:30 ft Imperatriz
1-1
Nautico 0-1
BRA Cop 21:15 ft Aparecidense
1-0
Ponte Preta 1-0
07.02.2019
BRA Cop 23:00 ft Ferroviario
2-2
Corinthians 1-1
BRA Cop 20:30 ft Americano
1-2
Londrina 1-1
BRA Cop 00:15 ft Central SC
1-1
Ceará 1-1
06.02.2019
BRA Cop 23:30 ft Uniclinic
2-0
Joinville 1-0
BRA Cop 23:30 ft Corumbaense
0-0
Luverdense 0-0
BRA Cop 23:30 ft Itabaiana
2-5
Parana 0-3
BRA Cop 23:30 ft Juazeirense
2-2
Vasco 0-1
BRA Cop 23:30 ft Mixto
1-0
CSA 0-0
BRA Cop 23:30 ft Palmas
0-1
Juventude 0-0
BRA Cop 23:00 ft Santa Cruz de Natal RN
1-0
Tupi 1-0
BRA Cop 22:30 ft Foz do Iguaçu
1-0
Boa 0-0
BRA Cop 22:30 ft Sobradinho
0-0
America RN 0-0
BRA Cop 21:15 ft Altos
1-7
Santos 1-5
BRA Cop 18:00 ft Votuporanguense
0-1
Ypiranga Erechim 0-0
05.02.2019
BRA Cop 23:30 ft Ríver
0-5
Fluminense 0-3
Brazil  »»  Carioca 1: Taca Rio 04.02.2018 Shedule
BRA Cam 19:00 ft Cabofriense
0-2
Bangu 0-1
BRA Cam 19:00 ft Cabofriense
0-2
Bangu 0-1
BRA Cam 19:00 ft Nova Iguacu
0-1
Flamengo RJ 0-0
BRA Cam 19:00 ft Nova Iguacu
0-1
Flamengo RJ 0-0
BRA Cam 19:00 ft Vasco
3-1
Volta Redonda 2-0
BRA Cam 19:00 ft Vasco
3-1
Volta Redonda 2-0
03.02.2018
BRA Cam 21:00 ft Botafogo RJ
0-0
Madureira 0-0
BRA Cam 21:00 ft Botafogo RJ
0-0
Madureira 0-0
BRA Cam 21:00 ft Fluminense
1-0
Macaé 0-0
BRA Cam 21:00 ft Portuguesa RJ
0-1
Boavista 0-0
Brazil  »»  Acreano 15.02.2019 Shedule
BRA Acr 01:00 Náuas
-
Atlético Acreano -
14.02.2019
BRA Acr 23:00 Placido de Castro
-
Humaitá -
10.02.2019
BRA Acr 22:30 ft São Francisco
1-4
Independência -
BRA Acr 20:30 ft Atlético Acreano
0-0
Vasco da Gama AC -
08.02.2019
BRA Acr 01:00 ft Galvez
4-1
Andirá -
07.02.2019
BRA Acr 23:00 ft Vasco da Gama AC
1-5
Rio Branco -
03.02.2019
BRA Acr 22:30 ft Atlético Acreano
1-0
Placido de Castro -
BRA Acr 20:30 ft Náuas
1-1
Andirá -
01.02.2019
BRA Acr 01:00 ft Humaitá
0-4
Galvez -
31.01.2019
BRA Acr 23:00 ft Independência
2-0
Náuas -
Brazil  »»  Alagoano 24.02.2019 Shedule
BRA Ala 20:00 ASA
-
CRB -
BRA Ala 19:00 CSA
-
CEO -
23.02.2019
BRA Ala 19:00 Dimensão Saúde
-
Jacyobá -
17.02.2019
BRA Ala 20:00 ft Coruripe
0-2
Murici 0-0
10.02.2019
BRA Ala 19:00 ft CRB
0-0
CSA 0-0
BRA Ala 19:00 ft Murici
1-3
CEO 0-1
09.02.2019
BRA Ala 22:00 ft Coruripe
2-1
Jacyobá 0-0
BRA Ala 19:00 ft Dimensão Saúde
2-2
ASA 1-0
Brazil  »»  Amapaense 13.06.2018 Shedule
BRA Ama 23:30 pen. Santos AP
1-1
Ypiranga -
BRA Ama 23:30 ft Santos AP
1-1
Ypiranga -
06.06.2018
BRA Ama 23:30 ft Ypiranga
0-0
Santos AP -
BRA Ama 23:30 ft Ypiranga
0-0
Santos AP -
31.05.2018
BRA Ama 21:00 ft Santos AP
1-1
Macapá -
BRA Ama 21:00 ft Santos AP
1-1
Macapá -
17.05.2018
BRA Ama 23:30 ft Ypiranga
0-0
Trem -
BRA Ama 23:30 ft Ypiranga
0-0
Trem -
16.05.2018
BRA Ama 23:30 ft Macapá
0-2
Santos AP -
BRA Ama 23:30 ft Macapá
0-2
Santos AP -
09.05.2018
BRA Ama 23:30 ft Trem
0-3
Ypiranga -
BRA Ama 23:30 ft Trem
0-3
Ypiranga -
Brazil  »»  Amazonense 15.03.2019 Shedule
BRA Ama 00:00 Rio Negro AM
-
Princesa Solimões -
14.03.2019
BRA Ama 00:00 Sul América
-
Manaus -
13.03.2019
BRA Ama 20:00 Peñarol
-
Nacional-AM -
14.03.2019
BRA Ama 00:00 postp. Iranduba
-
Fast Clube -
10.02.2019
BRA Ama 20:00 ft Peñarol
1-2
Princesa Solimões -
BRA Ama 19:30 ft Sul América
0-2
Nacional-AM -
09.02.2019
BRA Ama 19:30 ft Iranduba
0-2
Manaus -
BRA Ama 19:00 ft Rio Negro AM
0-2
Fast Clube -
Brazil  »»  Baiano 1 20.02.2019 Shedule
BRA Bai 23:30 postp. Juazeirense
-
Fluminense de Feira -
07.02.2019
BRA Bai 00:15 ft Atlético Alagoinhas
1-1
Bahia 1-1
06.02.2019
BRA Bai 23:30 ft Jacuipense
1-2
Vitoria da Conquista 0-1
BRA Bai 22:30 ft Vitoria
4-0
Jequié 2-0
03.02.2019
BRA Bai 19:00 ft Bahia De Feire
2-2
Jacobina 2-1
Brazil  »»  Baiano 2 26.05.2018 Shedule
BRA Bai 19:00 ft Atlético Alagoinhas
1-1
Cajazeiras -
BRA Bai 19:00 ft Atlético Alagoinhas
1-1
Cajazeiras -
19.05.2018
BRA Bai 19:00 ft Cajazeiras
0-0
Atlético Alagoinhas -
BRA Bai 19:00 ft Cajazeiras
0-0
Atlético Alagoinhas -
09.07.2017
BRA Bai 13:00 ft Jequié
3-1
Cajazeiras -
01.07.2017
BRA Bai 19:00 ft Cajazeiras
1-4
Jequié -
Brazil  »»  Brasiliense 12.02.2019 Shedule
BRA Bra 18:30 ft Bolamense
2-3
Sobradinho -
10.02.2019
BRA Bra 19:00 ft Formosa
0-0
Dom Pedro -
BRA Bra 12:30 ft Taguatinga
0-0
Ceilandia -
09.02.2019
BRA Bra 22:00 ft Santa Maria FC
0-3
Gama -
BRA Bra 18:30 ft Capital Brasilia
0-1
Luziania -
BRA Bra 18:30 ft Unai Itapua
0-1
Brasiliense -
Brazil  »»  Capixaba 17.02.2019 Shedule
BRA Cap 19:00 ft Rio Branco-VN
2-1
Real Noroeste -
BRA Cap 13:30 ft Tupy
0-3
Rio Branco AC -
16.02.2019
BRA Cap 19:00 ft Desportiva Ferroviaria
3-1
Serra -
BRA Cap 18:00 ft Itapemirim
3-1
Castelo -
BRA Cap 18:00 ft Vitória ES
2-1
Estrela do Norte -
Brazil  »»  Carioca 2 29.09.2018 Shedule
BRA Car 16:10 ft Americano
0-1
América RJ -
22.09.2018
BRA Car 18:00 ft América RJ
2-1
Sampaio Corrêa RJ -
BRA Car 18:00 ft Americano
2-0
Audax -
19.09.2018
BRA Car 18:00 ft Audax
0-1
Americano -
BRA Car 18:00 ft Sampaio Corrêa RJ
0-3
América RJ -
Brazil  »»  Catarinense 1 10.02.2019 Shedule
BRA Cat 21:00 ft Marcilio Dias
1-1
Joinville 1-1
BRA Cat 19:00 ft Atlético Tubarão
1-3
Avai 0-1
09.02.2019
BRA Cat 21:00 ft Brusque
2-3
Chapecoense-SC 1-2
BRA Cat 19:00 ft Criciuma
2-0
Metropolitano 1-0
BRA Cat 19:00 ft Figueirense
3-1
Hercílio Luz 1-0
Brazil  »»  Cearense 1 13.02.2019 Shedule
BRA Cea 23:00 Ceará
2-0
Horizonte 0-0
BRA Cea 00:30 ft Floresta
2-1
Ferroviario 2-1
10.02.2019
BRA Cea 19:00 ft Guarany SC
0-1
Fortaleza 0-1
09.02.2019
BRA Cea 19:00 ft Barbalha
0-0
Uniclinic 0-0
07.02.2019
BRA Cea 00:30 ft Horizonte
1-2
Guarany SC 0-0
06.02.2019
BRA Cea 23:00 ft Fortaleza
3-1
Barbalha 2-0
03.02.2019
BRA Cea 19:00 ft Ferroviario
4-1
Uniclinic 3-0
BRA Cea 19:00 ft Floresta
0-4
Ceará 0-1
Brazil  »»  Gaucho 1 11.02.2019 Shedule
BRA Gau 22:00 ft Pelotas
0-0
Hamburgo 0-0
10.02.2019
BRA Gau 20:30 ft Gremio
6-0
Avenida 2-0
BRA Gau 20:00 ft Brasil de Pelotas
1-3
Aimoré 0-3
BRA Gau 19:00 ft Juventude
1-2
Internacional 0-1
09.02.2019
BRA Gau 20:00 ft SER Caxias
1-0
Veranopolis 1-0
BRA Gau 20:00 ft EC São José
2-1
Sao Luiz 1-1
Brazil  »»  Goiano 1 17.02.2019 Shedule
BRA Goi 20:00 ft Goias
2-1
Goiânia 0-0
BRA Goi 19:00 ft Anapolina
2-1
Gremio Anapolis 1-0
BRA Goi 19:00 ft Crac Go
1-0
Novo Horizonte 1-0
BRA Goi 19:00 ft Goianesia
3-1
Atletico GO 1-1
BRA Goi 19:00 ft Itumbiara
2-0
Iporá 2-0
16.02.2019
BRA Goi 20:00 ft Aparecidense
1-2
Vila Nova 0-0
Brazil  »»  Ligue 1 17.02.2019 Shedule
BRA Nbb 15:30 ASEC Mimosas
0-0
Sporting Gagnoa 0-0
16.02.2019
BRA Nbb 18:00 ft WAC
0-0
Bassam -
BRA Nbb 15:30 ft Abengourou
0-0
SOA -
BRA Nbb 15:30 ft Bouaké
1-1
Racing d'Abidjan -
BRA Nbb 15:30 ft Moossou
0-1
Academie de FAD -
BRA Nbb 15:30 ft San-Pedro
1-0
Lys Sassandra -
BRA Nbb 11:30 ft Tanda
0-1
Africa Sports -
Brazil  »»  Maranhense 02.03.2019 Shedule
BRA Mar 18:30 Santa Quitéria
-
Sampaio Correa -
24.02.2019
BRA Mar 18:30 Cordino
-
Moto Club MA -
23.02.2019
BRA Mar 18:30 São José MA
-
Pinheiro -
16.02.2019
BRA Mar 22:30 ft Imperatriz
1-0
Maranhao 0-0
10.02.2019
BRA Mar 19:00 ft Maranhao
4-0
Santa Quitéria 3-0
09.02.2019
BRA Mar 20:00 ft Moto Club MA
1-0
Sampaio Correa 0-0
07.02.2019
BRA Mar 23:00 ft Imperatriz
2-2
Pinheiro 2-2
01.01.1970
BRA Mar 00:00 postp. São José MA
-
Cordino -
Brazil  »»  Matogrossense 10.02.2019 Shedule
BRA Mat 19:00 ft Operário Ltda
1-0
Araguaia -
09.02.2019
BRA Mat 21:00 ft Cuiabá Esporte
1-0
Mixto -
BRA Mat 21:00 ft União Rondonópolis
3-2
Luverdense -
BRA Mat 20:00 ft Juara
2-2
Dom Bosco -
08.02.2019
BRA Mat 23:10 ft Operário MT
1-2
Sinop -
Brazil  »»  Mineiro 1 18.02.2019 Shedule
BRA Min 22:00 URT
-
Tupynambás -
17.02.2019
BRA Min 20:00 ft America MG
0-0
Cruzeiro 0-0
BRA Min 19:00 ft CAP Patrocinense
1-1
Guarani MG 0-0
BRA Min 14:00 ft Caldense
2-1
Boa 1-1
16.02.2019
BRA Min 21:00 ft Atletico-MG
2-0
Tupi 0-0
BRA Min 19:00 ft Tombense
3-1
Villa Nova 2-1
Brazil  »»  Paraense 10.02.2019 Shedule
BRA Par 19:00 ft Castanhal
0-0
Paysandu PA 0-0
09.02.2019
BRA Par 23:00 ft São Francisco PA
2-2
Tapajós -
BRA Par 20:00 ft Independente PA
0-4
Remo 0-1
02.02.2019
BRA Par 22:00 ft Aguia De Maraba
2-1
Paragominas -
BRA Par 18:30 ft Bragantino PA
3-1
São Raimundo 0-0
Brazil  »»  Paraibano 20.02.2019 Shedule
BRA Par 23:30 Perilima
-
Botafogo PB -
17.02.2019
BRA Par 20:00 ft Esporte de Patos
1-0
Treze PB 0-0
BRA Par 19:00 ft Campinense
1-1
Sousa 1-1
16.02.2019
BRA Par 20:00 ft Atlético Cajazeirense
0-0
Serrano PB 0-0
BRA Par 19:00 ft CSP
3-1
Nacional de Patos 1-0
10.02.2019
BRA Par 20:00 ft Nacional de Patos
2-1
Esporte de Patos 1-0
BRA Par 20:00 ft Sousa
2-0
Atlético Cajazeirense 1-0
BRA Par 19:00 ft Treze PB
0-1
Campinense 0-1
09.02.2019
BRA Par 19:00 ft Botafogo PB
3-0
CSP 3-0
06.02.2019
BRA Par 23:30 ft Serrano PB
2-2
Perilima 0-1
Brazil  »»  Paranaense 1 17.02.2019 Shedule
BRA Par 20:00 pen. Cascavel
0-0
Coritiba 0-0
BRA Par 20:00 pen. Toledo
1-1
Operário PR 1-0
10.02.2019
BRA Par 19:00 ft Atletico-PR
1-0
Cianorte 0-0
BRA Par 19:00 ft Cascavel CR
1-2
Toledo 0-1
BRA Par 19:00 ft Londrina
1-2
Parana 1-2
BRA Par 19:00 ft Grêmio Metropolitano
2-1
Cascavel 1-0
BRA Par 19:00 ft Operário PR
2-2
Coritiba 2-1
BRA Par 19:00 ft Rio Branco SC
1-0
Foz do Iguaçu 0-0
Brazil  »»  Paranaense 2 16.05.2018 Shedule
BRA Par 23:15 ft Operário PR
7-0
Cascavel CR -
09.05.2018
BRA Par 23:15 ft Cascavel CR
1-2
Operário PR -
06.05.2018
BRA Par 18:30 ft Independiente FSJ
5-0
Rolândia -
BRA Par 18:30 ft Independiente FSJ
5-0
Rolândia -
BRA Par 18:30 ft Paranavai-PR
4-1
Cascavel CR -
BRA Par 18:30 ft Paranavai-PR
4-1
Cascavel CR -
02.05.2018
BRA Par 23:15 ft Operário PR
5-0
Iraty -
BRA Par 23:15 ft Operário PR
5-0
Iraty -
BRA Par 23:15 ft PSTC
3-2
AA Batel -
BRA Par 23:15 ft PSTC
3-2
AA Batel -
Brazil  »»  Paulista A1 18.02.2019 Shedule
BRA Cam 23:00 Santos
-
Guarani -
BRA Cam 20:30 Oeste
-
São Bento -
17.02.2019
BRA Cam 22:00 ft Corinthians
2-1
Sao Paulo 1-0
BRA Cam 20:00 ft Ferroviária
0-0
Palmeiras 0-0
16.02.2019
BRA Cam 23:00 ft Novorizontino
0-0
Ponte Preta 0-0
BRA Cam 18:30 ft Sao Caetano
4-4
Bragantino 1-4
15.02.2019
BRA Cam 23:00 ft RB Brasil
3-1
Botafogo SP 2-1
BRA Cam 20:45 ft Ituano
2-0
Mirassol 0-0
Brazil  »»  Paulista A2 17.02.2019 Shedule
BRA Pau 22:00 ft Sertãozinho
2-0
Penapolense 2-0
BRA Pau 19:00 ft Portuguesa
2-3
Inter de Limeira 1-1
BRA Pau 18:00 ft Santo Andre
2-2
Portuguesa Santista 1-1
BRA Pau 13:00 ft Juventus
1-0
Taubaté 0-0
16.02.2019
BRA Pau 21:00 ft Linense
1-2
Rio Claro 1-1
BRA Pau 19:00 ft Piracicaba
1-0
Sao Bernardo 1-0
BRA Pau 18:00 ft Atibaia
1-5
Água Santa 0-4
BRA Pau 18:00 ft Votuporanguense
1-1
Nacional SP 0-1
Brazil  »»  Paulista A3 17.02.2019 Shedule
BRA Pau 14:00 ft Noroeste
1-1
Nardo 1-0
BRA Pau 13:00 ft Desportivo Brasil
1-3
Velo Clube 1-0
BRA Pau 13:00 ft Mogi Mirim
3-1
Mogi Mirim 0-0
BRA Pau 13:00 ft Taboão da Serra
0-2
Grêmio Osasco 0-1
16.02.2019
BRA Pau 19:00 ft Capivariano
2-0
Comercial 1-0
BRA Pau 19:00 ft São Carlos
0-0
Barretos 0-0
BRA Pau 18:00 ft Audax São Paulo
1-0
Rio Preto 1-0
BRA Pau 18:00 ft Primavera SP
0-0
Monte Azul 0-0
Brazil  »»  Pernambucano 1 13.02.2019 Shedule
BRA Per 23:00 postp. Flamengo Arcoverde
0-2
Central SC 0-1
07.02.2019
BRA Per 00:15 ft Petrolina
1-2
Santa Cruz 0-1
06.02.2019
BRA Per 23:00 ft Afogados
2-2
Salgueiro 2-2
BRA Per 23:00 ft Nautico
2-0
Acadêmica Vitória 0-0
03.02.2019
BRA Per 19:00 ft América PE
0-2
Sport Recife 0-1
Brazil  »»  Potiguar 07.05.2016 Shedule
BRA Pot 19:00 ft ABC
4-0
America RN 3-0
01.05.2016
BRA Pot 19:00 ft America RN
3-3
ABC 2-0
16.04.2016
BRA Pot 19:00 ft ABC
2-0
Alecrim 2-0
13.04.2016
BRA Pot 22:00 ft ABC
3-1
Potiguar 0-0
BRA Pot 22:00 ft Alecrim
4-1
ASSU 1-0
BRA Pot 22:00 ft Baraunas
1-0
America RN 0-0
BRA Pot 22:00 ft Globo FC
5-1
Palmeira 2-0
Brazil  »»  Rondoniense 10.02.2019 Shedule
BRA Ron 22:00 ft União Cacoalense
1-2
Guaporé -
BRA Ron 20:00 ft Guajará
1-1
Real Ariquemes -
BRA Ron 00:00 ft Genus
0-1
Porto Velho -
09.02.2019
BRA Ron 21:00 ft Barcelona RO
0-1
Ji-Parana -
03.02.2019
BRA Ron 20:00 ft Guaporé
2-1
Vilhenense -
BRA Ron 20:00 ft Real Ariquemes
2-2
Rondoniense -
BRA Ron 00:00 ft Porto Velho
4-0
Guajará -
02.02.2019
BRA Ron 22:00 ft Ji-Parana
3-0
União Cacoalense -
Brazil  »»  Roraimense 01.05.2018 Shedule
BRA Ror 21:00 pen. Baré
2-2
SAO Raimundo PA -
18.04.2018
BRA Ror 01:20 ft Nautico FC
1-2
Baré -
17.04.2018
BRA Ror 23:20 ft Rio Negro RR
2-1
GAS -
14.04.2018
BRA Ror 01:20 ft Atlético Roraima
0-2
SAO Raimundo PA -
13.04.2018
BRA Ror 23:20 ft Real
1-4
Progresso -
Brazil  »»  Sergipano 20.02.2019 Shedule
BRA Ser 23:15 Frei Paulistano
-
Confianca -
BRA Ser 18:30 Lagarto
-
Sergipe -
17.02.2019
BRA Ser 18:30 ft Olímpico SE
2-3
Guarany SE 1-1
16.02.2019
BRA Ser 19:00 ft Boca Júnior
1-0
Itabaiana 1-0
10.02.2019
BRA Ser 20:00 ft Itabaiana
1-1
Confianca 0-0
BRA Ser 19:00 ft Frei Paulistano
0-0
Olímpico SE 0-0
BRA Ser 18:30 ft Guarany SE
1-1
Boca Júnior 1-1
09.02.2019
BRA Ser 19:00 ft Lagarto
0-0
Dorense 0-0
Brazil  »»  Serie C 22.09.2018 Shedule
BRA Ser 22:00 ft Cuiabá Esporte
0-1
Operário PR 0-0
16.09.2018
BRA Ser 18:30 ft Operário PR
3-3
Cuiabá Esporte 2-0
09.09.2018
BRA Ser 18:30 pen. Operário PR
0-0
Bragantino 0-0
08.09.2018
BRA Ser 20:00 ft Botafogo SP
0-3
Cuiabá Esporte 0-2
02.09.2018
BRA Ser 22:00 ft Cuiabá Esporte
0-0
Botafogo SP 0-0
01.09.2018
BRA Ser 19:00 ft Bragantino
0-0
Operário PR 0-0
Brazil  »»  Serie D 04.08.2018 Shedule
BRA Sé 21:30 ft Treze PB
1-0
Ferroviario 0-0
30.07.2018
BRA Sé 22:15 ft Ferroviario
3-0
Treze PB 1-0
24.07.2018
BRA Sé 00:15 pen. Treze PB
1-0
Imperatriz 0-0
BRA Sé 00:15 pen. Treze PB
1-0
Imperatriz 0-0
22.07.2018
BRA Sé 18:00 ft EC São José
2-1
Ferroviario 2-1
BRA Sé 18:00 ft EC São José
2-1
Ferroviario 2-1
16.07.2018
BRA Sé 23:00 ft Ferroviario
3-1
EC São José 1-1
BRA Sé 23:00 ft Ferroviario
3-1
EC São José 1-1
15.07.2018
BRA Sé 20:00 ft Imperatriz
1-0
Treze PB 0-0
BRA Sé 20:00 ft Imperatriz
1-0
Treze PB 0-0
Brazil  »»  Sul-Matogrossense 10.02.2019 Shedule
BRA Sul 19:00 ft Costa Rica
1-1
Operário AC MS -
BRA Sul 19:00 ft Operário MS
3-0
Chapadão -
BRA Sul 19:00 ft URSO
0-1
7 de Setembro -
BRA Sul 13:00 ft União ABC
0-0
Corumbaense 0-0
09.02.2019
BRA Sul 19:00 ft Aquidauanense
5-1
Novoperário -
BRA Sul 19:00 ft Comercial MS
1-0
Aguia Negra -
Brazil  »»  Tocantinense 20.06.2018 Shedule
BRA Toc 23:15 ft Palmas
2-1
Gurupi 0-1
16.06.2018
BRA Toc 19:00 ft Gurupi
2-2
Palmas -
13.06.2018
BRA Toc 23:15 ft Interporto
1-0
Gurupi -
BRA Toc 23:15 ft Interporto
1-0
Gurupi 2-0
BRA Toc 23:15 ft Tocantinópolis
0-1
Palmas -
BRA Toc 23:15 ft Tocantinópolis
0-1
Palmas -
09.06.2018
BRA Toc 19:00 ft Gurupi
3-1
Interporto -
BRA Toc 19:00 ft Gurupi
3-1
Interporto -
BRA Toc 19:00 ft Palmas
1-0
Tocantinópolis -
BRA Toc 19:00 ft Palmas
1-0
Tocantinópolis -