Results & Fixtures - International

time status home score away H-T data
International  »»  Championnat D1 04.07.2017 Shedule
INT Oly 15:00 postp. CF Mounana
-
Missile -
18.06.2017
INT Oly 15:00 ft Bitam
1-1
Pélican -
INT Oly 15:00 ft Olympique de Mandji
3-0
Lozo -
17.06.2017
INT Oly 15:00 ft Akanda
1-2
Mangasport -
INT Oly 15:00 ft FC 105
0-1
Cercle Mbéri -
INT Oly 15:00 ft Stade Migovéen
0-1
Adouma -
01.01.1970
INT Oly 00:00 cancl. Stade Mandji
-
POG -
International  »»  Olympics 20.08.2016 Shedule
INT Oly 16:00 ft Honduras U23
2-3
Nigeria U23 0-1
INT Oly 20:30 pen. Brazil Ol.
1-1
Germany U23 1-0
17.08.2016
INT Oly 19:00 ft Nigeria U23
0-2
Germany U23 0-1
INT Oly 16:00 ft Brazil Ol.
6-0
Honduras U23 3-0
14.08.2016
INT Oly 01:00 ft Brazil Ol.
2-0
Colombia U23 1-0
13.08.2016
INT Oly 22:00 ft South Korea Ol.
0-1
Honduras U23 0-0
INT Oly 19:00 ft Nigeria U23
2-0
Denmark U23 1-0
INT Oly 16:00 ft Portugal U23
0-4
Germany U23 0-1
International  »»  Club Friendlies 29.03.2017 Shedule
INT Clu 18:00 Brann
-
Rosenborg -
04.02.2017
INT Clu 17:00 Levanger
-
Nardo -
20.01.2017
INT Clu 15:30 Dresden
-
Luzern -
17.01.2017
INT Clu 16:00 Gryf Wejherowo
-
Grange Thistle -
11.01.2017
INT Clu 11:00 Lugano
0-0
Chiasso 0-0
09.04.2017
INT Clu 16:00 ft Bryne
2-0
Vidar -
08.04.2017
INT Clu 11:00 ft Notodden
1-1
Flekkeroy -
01.04.2017
INT Clu 12:00 ft Vindbjart
1-2
Bryne -
31.03.2017
INT Clu 16:00 ft Notodden
5-1
Baerum 2-0
26.03.2017
INT Clu 17:00 ft Elverum
0-0
K. Oslo -
INT Clu 17:00 ft Sandnes Ulf
0-1
Haugesund -
INT Clu 17:00 ft Sarpsborg 08
4-0
Fredrikstad 2-0
INT Clu 17:00 ft Strommen
2-4
Ull/Kisa -
INT Clu 15:00 ft Asane
3-3
Nest-Sotra -
INT Clu 15:00 ft Ranheim
0-0
Levanger -
INT Clu 15:00 ft Tromso
3-3
Bodo/Glimt 2-1
INT Clu 14:00 ft Egersunds
1-2
Bryne -
INT Clu 14:00 ft Zwickau
0-1
Dresden -
INT Clu 13:00 ft AIK
2-0
Norrkoping 1-0
25.03.2017
INT Clu 17:00 ft Crvena Zvezda
2-1
Spartak Moscow -
INT Clu 15:00 ft Aalesund
5-1
Molde 2-0
INT Clu 15:00 ft Brann
1-2
Sogndal 1-0
INT Clu 15:00 ft Halmstad
0-2
Elfsborg -
INT Clu 15:00 ft Odd Grenland
3-4
Start 2-2
INT Clu 15:00 ft Stromsgodset
2-2
Sandefjord 2-2
INT Clu 14:00 ft Sundsvall
1-0
Brommapojkarna -
INT Clu 14:00 ft Trelleborgs
0-0
Hacken 0-0
INT Clu 13:00 ft Djurgården
2-0
Viking 0-0
INT Clu 13:00 ft Hodd
2-2
Forde 2-0
INT Clu 13:00 ft Kalmar
2-1
Osters 1-1
INT Clu 13:00 ft Kongsvinger
2-1
Valerenga 1-0
INT Clu 13:00 ft Orebro
4-1
Mariehamn 2-0
INT Clu 13:00 ft Sirius
4-0
Gefle 1-0
INT Clu 12:00 ft Jonkopings
5-1
Varnamo 2-0
INT Clu 12:00 ft Ostersunds
5-1
VPS 1-1
24.03.2017
INT Clu 16:00 ft Helsingborg
3-1
Nordsjaelland 1-0
INT Clu 15:00 ft Arendal
2-3
Jerv 2-1
23.03.2017
INT Clu 15:00 ft IFK Goteborg
1-0
Falkenbergs 1-0
INT Clu 15:00 ft Malmo FF (Swe)
0-1
Vasby 0-1
22.03.2017
INT Clu 19:00 ft Eidsvold
2-4
Ull/Kisa 2-1
20.03.2017
INT Clu 16:00 ft Norrkoping
1-4
Atvidabergs 0-2
19.03.2017
INT Clu 15:30 ft Bodo/Glimt
1-0
Tromsdalen 0-0
INT Clu 15:00 ft Sarpsborg 08
3-1
Stabaek 2-1
INT Clu 14:00 ft Fredrikstad
3-3
Elverum 1-1
18.03.2017
INT Clu 15:15 ft Sundsvall
0-0
Jonkopings -
INT Clu 15:00 ft Kristiansund
1-1
Levanger 0-0
INT Clu 15:00 ft Molde
1-1
Malmo FF (Swe) -
INT Clu 15:00 ft Valerenga
4-0
Sandefjord 2-0
INT Clu 15:00 ft Viking
3-3
Sandnes Ulf 1-2
INT Clu 14:00 ft Bryne
4-0
Sola -
INT Clu 13:00 ft Djurgården
3-1
Tromso -
INT Clu 13:00 ft Helsingborg
7-0
Prespa Birlik 2-0
INT Clu 12:30 ft Stromsgodset
5-0
Sogndal 3-0
INT Clu 12:00 ft Halmstad
3-1
Trelleborgs 2-0
INT Clu 12:00 ft Mjondalen
1-2
Lillestrom 1-0
17.03.2017
INT Clu 17:00 ft Notodden
1-2
Asker 1-1
INT Clu 15:00 ft Start
3-1
Jerv 1-0
16.03.2017
INT Clu 15:30 ft Brann
1-1
Haugesund 0-0
15.03.2017
INT Clu 15:30 ft Hafnarfjordur
1-4
Molde 2-1
14.03.2017
INT Clu 17:30 ft Ull/Kisa
0-1
Viking 0-0
12.03.2017
INT Clu 15:00 ft Bodo/Glimt
2-0
Levanger 1-0
INT Clu 15:00 ft Sarpsborg 08
2-1
Stromsgodset 2-0
INT Clu 14:00 ft Fredrikstad
2-2
Ljungskile 1-1
INT Clu 12:00 ft Hafnarfjordur
1-1
Rosenborg 0-1
11.03.2017
INT Clu 15:00 ft Kristiansund
1-1
Aalesund -
INT Clu 15:00 ft Ull/Kisa
1-0
Floro -
INT Clu 14:00 ft Malmo FF (Swe)
1-0
Jonkopings 0-0
INT Clu 13:00 ft Hodd
2-1
Traeff -
INT Clu 12:00 ft Gefle
1-1
Vasalund/Essinge 0-1
INT Clu 12:00 ft Molde
1-0
SJK (Fin) 0-0
10.03.2017
INT Clu 17:00 ft Brann
1-2
Viking -
INT Clu 16:00 ft Start
5-1
Sandnes Ulf 0-0
INT Clu 14:30 ft Haugesund
2-3
Ranheim 0-1
INT Clu 14:00 ft Odd Grenland
3-2
Jerv 2-1
09.03.2017
INT Clu 16:00 ft HJK
1-2
Rosenborg -
INT Clu 11:00 ft Lillestrom
4-0
Sogndal 2-0
06.03.2017
INT Clu 17:00 ft Hammarby
1-1
Vasteras SK 1-1
INT Clu 17:00 ft Tromso
2-0
Tromsdalen 0-0
05.03.2017
INT Clu 14:00 ft Malmo FF (Swe)
1-1
Rosenborg 1-0
04.03.2017
INT Clu 15:00 ft Asane
1-2
Brann 1-2
INT Clu 15:00 cancl. Viking
-
Bryne -
INT Clu 14:00 ft Arendal
7-3
Fram -
INT Clu 14:00 ft Sundsvall
1-0
Umea FC -
INT Clu 13:00 ft Elverum
0-1
Ham-Kam -
INT Clu 13:00 ft Stromsgodset
2-0
Lillestrom -
INT Clu 11:00 ft K. Oslo
1-3
Ull/Kisa 0-1
03.03.2017
INT Clu 16:30 ft Byasen
0-1
Levanger 0-0
28.02.2017
INT Clu 18:00 ft Molde
2-1
Tromso 2-1
INT Clu 15:15 ft Bodo/Glimt
0-1
Sandnes Ulf -
INT Clu 12:45 ft Fredrikstad
1-3
Jerv -
27.02.2017
INT Clu 17:00 ft Hammarby
2-2
Enskede 1-0
INT Clu 17:00 ft Start
1-0
Levanger 1-0
26.02.2017
INT Clu 14:00 ft Osters
1-0
Jonkopings 0-0
INT Clu 13:00 ft Notodden
2-1
Pors Grenland 1-0
25.02.2017
INT Clu 14:00 ft Malmo FF (Swe)
2-1
Brann 1-0
INT Clu 14:00 ft Rosenborg
1-1
Sundsvall 1-0
INT Clu 11:00 ft Sandnes Ulf
3-1
Fredrikstad 1-1
24.02.2017
INT Clu 18:00 ft Bryne
4-0
Staal Jorpeland -
INT Clu 17:45 ft Strommen
3-1
Levanger 0-1
INT Clu 16:00 ft Haugesund
2-2
Viking 1-2
INT Clu 15:00 ft Ull/Kisa
0-2
Elverum 0-1
INT Clu 13:00 ft Jerv
1-1
Kongsvinger 1-1
22.02.2017
INT Clu 17:00 ft Molde
8-0
Hodd 5-0
INT Clu 16:00 ft Odd Grenland
4-0
Notodden 1-0
21.02.2017
INT Clu 17:00 ft Sarpsborg 08
0-0
Rubin Kazan (Rus) 0-0
INT Clu 14:00 ft Lillestrom
2-0
Tromso -
19.02.2017
INT Clu 14:00 ft Ranheim
5-1
Byasen -
INT Clu 13:00 ft Alta
2-1
Tromsdalen 1-0
INT Clu 12:00 ft Sogndal
0-2
Asane 0-1
18.02.2017
INT Clu 15:00 ft Mjondalen
0-4
Start 0-3
INT Clu 15:00 ft Raufoss
0-2
Elverum 0-0
INT Clu 14:00 ft Bryne
2-0
V. Haugesund 0-0
INT Clu 14:00 ft Ull/Kisa
2-3
Fredrikstad 1-1
INT Clu 11:30 ft Sandnes Ulf
1-1
Arendal 0-0
INT Clu 11:00 ft Nybergsund
1-4
Notodden 1-1
INT Clu 11:00 ft Valerenga
2-1
Stabaek 2-1
17.02.2017
INT Clu 18:00 ft Floro
1-3
Asane 1-2
INT Clu 15:00 ft Viking
2-0
Jerv 2-0
INT Clu 14:30 ft Tromso
5-0
Sandefjord -
INT Clu 13:00 ft Molde
0-2
Bodo/Glimt 0-2
14.02.2017
INT Clu 15:00 ft Kalmar
2-1
Halmstad 1-1
13.02.2017
INT Clu 16:30 ft Aalborg
2-1
Odd Grenland 1-0
INT Clu 10:30 ft Brann
0-0
Sogndal 0-0
12.02.2017
INT Clu 14:00 ft Assyriska FF
2-2
Hammarby 0-0
INT Clu 14:00 ft Djurgården
0-3
Valerenga 0-1
INT Clu 14:00 ft Nordsjaelland
4-3
Elfsborg 2-1
INT Clu 12:00 ft Aarhus
2-1
Esbjerg 2-0
11.02.2017
INT Clu 15:30 ft Asane
3-0
Fyllingsdalen -
INT Clu 14:00 ft Vasby
0-2
Sundsvall -
INT Clu 14:00 ft Mjondalen
2-1
Arendal 0-1
INT Clu 14:00 ft Randers FC
1-1
O. Ljubljana -
INT Clu 13:00 ft Jerv
1-2
Flekkeroy -
INT Clu 13:00 ft Sandnes Ulf
3-1
Bryne -
INT Clu 12:45 ft Viking
1-1
Start 0-0
INT Clu 12:00 ft IFK Goteborg
2-1
AIK -
INT Clu 12:00 ft FC Copenhagen
0-2
Rosenborg 0-2
INT Clu 12:00 ft Strommen
1-2
Elverum 1-0
INT Clu 11:00 ft Hammarby
0-2
Norrkoping 0-1
INT Clu 05:00 ft Omiya Ardija
1-0
Kusatsu -
10.02.2017
INT Clu 17:30 ft Helsingborg
1-3
Lyngby 0-2
INT Clu 17:00 ft Ull/Kisa
0-1
Skeid 0-0
INT Clu 14:00 ft Ranheim
2-2
Kristiansund 2-0
INT Clu 12:00 ft Sarpsborg 08
2-0
Kongsvinger 0-0
INT Clu 12:00 ft Silkeborg
4-0
Hobro 2-0
INT Clu 11:00 ft Horsens
2-3
Sonderjyske 1-3
INT Clu 11:00 ft Lillestrom
1-3
Odd Grenland 0-1
INT Clu 11:00 ft Midtjylland
1-2
Hacken 0-0
INT Clu 09:45 ft Sarpsborg 08
1-1
Sandefjord -
09.02.2017
INT Clu 18:00 ft Norrkoping
4-3
HJK -
08.02.2017
INT Clu 21:00 ft DC United
3-2
Jonkopings 2-0
INT Clu 17:00 ft Horsens
2-0
Middelfart 2-0
INT Clu 15:15 ft Jerv
2-1
Vindbjart -
INT Clu 15:00 ft Plzen
2-0
Odense -
INT Clu 14:00 ft Dacia Chisinau
2-2
Viborg 0-2
INT Clu 14:00 ft Slavia Prague
2-2
Suwon 1-1
INT Clu 13:00 ft Anzhi (Rus)
1-2
Dukla Prague 1-0
INT Clu 12:00 ft Malmo FF (Swe)
3-1
Sirius 1-1
07.02.2017
INT Clu 18:00 ft Hammarby
2-3
HJK 2-0
INT Clu 12:00 ft Randers FC
2-0
Bohemians Prague 1-0
INT Clu 09:00 pen. FC Copenhagen
1-1
Molde -
INT Clu 08:00 ft IFK Goteborg
2-2
Brondby 1-2
06.02.2017
INT Clu 17:30 ft Kalmar
0-1
Nordsjaelland -
INT Clu 15:00 ft Lokomotiv Moscow
1-0
Sonderjyske -
INT Clu 14:30 ft Esbjerg
0-0
CSKA Moscow -
INT Clu 11:00 ft Tromso
1-3
FK Rostov -
05.02.2017
INT Clu 18:00 ft Zenit Petersburg
1-1
Odense -
INT Clu 14:30 ft LASK Linz
0-2
Stromsgodset -
INT Clu 13:00 ft Elverum
2-2
Brumunddal 0-1
INT Clu 13:00 ft Norrkoping
6-1
Frej 3-1
INT Clu 13:00 ft Salzburg
2-0
Rosenborg 0-0
INT Clu 00:00 ft Belgrano
1-1
Rosario Central -
04.02.2017
INT Clu 18:00 ft FK Trakai
3-1
Jelgava 1-1
INT Clu 17:30 ft Asane
1-0
Lysekloster 0-0
INT Clu 17:00 ft Lechia Gdansk
2-0
Bytovia Bytów 1-0
INT Clu 15:00 ft D. Zagreb
2-2
Zarya 1-1
INT Clu 15:00 ft Sundsvall
5-1
Levanger 3-1
INT Clu 15:00 ft Tromsdalen
0-1
Salangen 0-0
INT Clu 14:00 ft Arendal
5-1
Vindbjart 3-0
INT Clu 14:00 ft Ranheim
2-3
Orkla -
INT Clu 14:00 ft Rapid Vienna
4-0
Schwechat 2-0
INT Clu 13:30 ft Ull/Kisa
5-0
Honefoss 3-0
INT Clu 13:00 ft Elverum
7-4
Nybergsund 4-1
INT Clu 13:00 ft ND Gorica
1-2
Zaprešić 1-1
INT Clu 13:00 ft Mattersburg
3-0
Kapfenberg 1-0
INT Clu 13:00 ft Olimpia Elbląg
4-1
Sokol Ostroda -
INT Clu 13:00 ft Sandnes Ulf
6-0
Vidar -
INT Clu 12:30 ft Estudiantes L.P.
1-1
Huracan -
INT Clu 12:10 ft Gimnasia L.P.
2-0
Arsenal -
INT Clu 12:00 ft Colon Santa FE
1-1
Talleres Cordoba -
INT Clu 12:00 ft Ferencvarosi TC
2-1
Presov 1-1
INT Clu 12:00 ft Hobro
3-1
Thisted FC 0-1
INT Clu 12:00 ft Honved
2-1
Cibalia 2-0
INT Clu 12:00 ft Lillestrom
4-0
Sarpsborg 08 2-0
INT Clu 12:00 ft Sochi
1-0
Baltika -
INT Clu 12:00 ft Tigre
0-1
Defensa y Justicia -
INT Clu 12:00 ft Union de Santa Fe
1-2
Patronato -
INT Clu 11:30 ft Bronshoj
0-2
Gentofte-Vangede IF -
INT Clu 11:30 ft Chojnice
1-1
Pogon Siedlce 0-0
INT Clu 11:00 ft GKS Belchatow
1-1
Ruch Zdzieszowice 1-1
INT Clu 11:00 ft Odra Opole
3-0
Jastrzebie 2-0
INT Clu 10:00 ft Jonava
1-0
Silas 0-0
INT Clu 10:00 ft Pecsi MFC
2-2
Paks 2-1
INT Clu 10:00 ft Polonia Bytom
0-0
Tychy 0-0
INT Clu 10:00 ft Varnsdorf
2-1
Jihlava -
INT Clu 10:00 ft Vitkovice (Cze)
2-1
Sigma Olomouc II 1-0
INT Clu 10:00 ft Warta Poznan
2-2
ŁKS Łódź 1-0
INT Clu 09:30 ft Malmo FF (Swe)
0-2
Ostersunds 0-0
INT Clu 09:30 ft Pardubice
6-2
Kromeriz 3-2
INT Clu 09:30 ft Senica
0-2
Trnava 0-1
INT Clu 09:00 ft Albany Greek
1-0
Wolves FC -
INT Clu 09:00 ft Rubin Kazan (Rus)
1-2
Osijek -
INT Clu 08:30 ft Hacken
2-3
Molde 0-2
INT Clu 08:30 ft Port Adelaide Lion
1-2
South Adelaide Panthers -
INT Clu 08:00 ft Jeonbuk
1-0
FC Copenhagen -
INT Clu 08:00 ft Souths
1-4
Moreton -
INT Clu 08:00 ft Surfers Paradise Apollo
3-1
Brisbane Strikers -
INT Clu 07:00 ft Western Pride
7-0
Western Spirit -
INT Clu 04:30 ft Para
1-3
Adelaide Olympic -
03.02.2017
INT Clu 19:45 ft Galway United
2-1
Athlone 1-1
INT Clu 19:30 ft Ballinamallard
0-4
Limerick 0-1
INT Clu 17:45 ft Krasnodar
0-0
Videoton 0-0
INT Clu 17:45 ft Viking
2-0
Brodd 1-0
INT Clu 17:00 ft Fredrikstad
0-3
Skeid 0-2
INT Clu 17:00 ft Hodd
7-0
Herd 4-0
INT Clu 17:00 ft Mattersburg
4-0
Wiener 2-0
INT Clu 17:00 ft Sparta Prague
2-0
Zenit Petersburg 1-0
INT Clu 17:00 ft Strommen
4-3
Notodden 1-1
INT Clu 16:00 ft Aalesund
0-2
Kristiansund 0-0
INT Clu 15:30 ft Elfsborg
1-1
Halmstad 1-0
INT Clu 15:00 ft Radomiak Radom (Pol)
1-0
KSZO 0-0
INT Clu 15:00 ft Sonderjyske
1-0
CSKA Sofia 0-0
INT Clu 14:00 ft Gabela
1-2
Novigrad -
INT Clu 14:00 ft Legia
1-0
Daejeon 1-0
INT Clu 14:00 ft Shonan
0-0
Suwon 0-0
INT Clu 13:00 ft Videoton
0-2
Lokomotiv Moscow 0-1
INT Clu 12:00 ft Lyngby
0-1
Silkeborg -
INT Clu 12:00 ft Obolon-Brovar K.
1-2
Cherkasy 0-0
INT Clu 12:00 ft Sochi
1-0
Saratov 1-0
INT Clu 11:30 ft Horn
0-0
Dorogi 0-0
INT Clu 11:30 ft FC Viktoria Koln
1-2
Saarbrücken 1-1
INT Clu 10:30 ft Gornik Z.
3-0
Opava -
INT Clu 09:45 ft Blue Eagles
2-0
Adelaide Cobras 2-0
INT Clu 09:45 ft Campbelltown City
5-1
Croydon Kings 1-1
INT Clu 09:30 ft Komsomolsk
2-0
Metalurg Zaporozhye -
INT Clu 08:30 ft Tyumen
4-0
Kyzyl-Zhar 2-0
INT Clu 07:45 ft Adelaide City
2-0
MetroStars 1-0
02.02.2017
INT Clu 17:30 ft Stromsgodset
1-1
Kalmar -
INT Clu 15:00 ft Vasas
4-0
Mosonmagyarovari TE -
INT Clu 15:00 ft Plzen
0-0
CSKA Moscow -
INT Clu 14:00 ft Aluminij
1-2
Siroki Brijeg -
INT Clu 13:30 ft Midtjylland
4-1
Skive 1-0
INT Clu 13:00 ft Crvena Zvezda
1-0
Satu Mare -
INT Clu 13:00 ft Hajduk Split II
0-1
Kaposvar -
INT Clu 13:00 ft Tambov
2-1
Krasnodar II -
INT Clu 13:00 ft Teplice
0-1
Ujpest -
INT Clu 12:00 ft Stabaek
2-0
Kongsvinger -
INT Clu 12:00 ft Tromso
4-1
Trencin -
INT Clu 12:00 ft FC Hjorring
3-2
Randers FC 1-0
INT Clu 09:30 ft Lada Togliatti
1-2
Ulyanovsk -
INT Clu 09:00 ft Korona Kielce
0-2
Partizan -
INT Clu 08:30 ft Jeonbuk
2-4
Brondby -
01.02.2017
INT Clu 19:00 ft Ulm
9-0
Blaustein -
INT Clu 18:00 ft Worms
2-1
Weinheim 1-0
INT Clu 17:30 ft Burghausen
3-3
Kastl -
INT Clu 17:00 ft Lechia Gdansk
3-2
Chojnice 2-0
INT Clu 17:00 ft Oberhausen
0-3
Dusseldorf 0-1
INT Clu 16:00 ft Suduva
1-1
Silas 0-0
INT Clu 15:30 ft Odd Grenland
1-1
Zenit Petersburg 1-1
INT Clu 15:00 ft D. Zagreb
2-2
Slovan Bratislava -
INT Clu 15:00 ft IFK Goteborg
3-1
Sandefjord 2-1
INT Clu 15:00 ft Slavia Prague
1-2
Osijek 1-1
INT Clu 15:00 ft Suwon
4-0
CSKA Sofia -
INT Clu 15:00 ft Zaglebie Sosnowiec
2-1
Stal Bielsko-Biała 1-1
INT Clu 14:00 ft Ostrava
8-0
FK Poprad 4-0
INT Clu 14:00 ft Novigrad
0-0
Gyirmot SE 0-0
INT Clu 13:30 ft Valerenga
1-2
Nordsjaelland 1-2
INT Clu 13:00 ft Arsenal Tula
1-1
Maribor -
INT Clu 13:00 ft Solin
2-1
Dugopolje -
INT Clu 12:00 ft Chrobry Glogow
3-2
Kluczbork 2-1
INT Clu 12:00 ft Colon Santa FE
1-0
Instituto -
INT Clu 12:00 ft Newells Old Boys
1-1
Sarmiento Junin -
INT Clu 12:00 ft Tigre
0-1
Argentinos Jrs -
INT Clu 12:00 ft Bistritsa
1-0
FK Minyor Pernik -
INT Clu 11:45 ft Temperley
0-1
Velez Sarsfield -
INT Clu 11:00 ft Daugavpils B
0-1
Utenis Utena -
INT Clu 11:00 ft Bytovia Bytów
2-4
Olimpia Elbląg -
INT Clu 11:00 ft ROW Rybnik
0-0
Rozwój Katowice (Pol) 0-0
INT Clu 10:00 ft Siofok
4-0
Szigetszentmiklosi -
INT Clu 09:45 ft West Adelaide
2-2
Cumberland Utd. 0-1
INT Clu 09:00 ft Mt Druitt Town
2-3
APIA Tigers (Aus) -
INT Clu 08:00 ft Adelaide Comets
2-4
West Torrens 0-1
31.01.2017
INT Clu 20:30 ft Union de Santa Fe
0-1
Rosario Central -
INT Clu 19:45 ft Ballinamallard
0-3
Drogheda 0-0
INT Clu 18:00 ft Lippstadt
0-2
Rodinghausen -
INT Clu 18:00 ft Luckenwalde
5-1
Stahl Brandenburg -
INT Clu 17:00 ft Anif
2-2
LASK Linz 1-1
INT Clu 16:30 ft Silkeborg
2-0
Brabrand 2-0
INT Clu 16:00 ft Wisla (Pol)
4-3
Steaua Bucuresti 1-2
INT Clu 15:00 ft Elfsborg
1-1
Vasby 0-0
INT Clu 15:00 ft Norrkoping
1-3
Mattersburg 1-1
INT Clu 15:00 ft Liberec
1-1
Sturm Graz -
INT Clu 15:00 ft Terek Grozni
0-2
Rabotnicki 0-1
INT Clu 14:30 ft Ferencvarosi TC
0-0
Sparta Prague -
INT Clu 14:00 ft Aluminij
1-2
Kapfenberg -
INT Clu 14:00 ft Dynamo Moscow
0-2
Tobol -
INT Clu 14:00 ft Mladost Lučani
3-1
Dob -
INT Clu 13:00 ft Crvena Zvezda
1-0
Soproni VSE -
INT Clu 13:00 ft Lok. Zagreb
1-1
Polten -
INT Clu 12:30 ft Saratov
1-2
Baltika 0-1
INT Clu 12:00 ft Michalovce
0-1
Gornik Z. 0-0
INT Clu 11:00 ft Honved
1-0
Recas -
INT Clu 10:00 ft Spartak Moscow
2-1
FC Copenhagen -
INT Clu 10:00 ft Haladas
1-1
Zaprešić -
INT Clu 09:30 ft Kitchee
0-1
Auckland -
INT Clu 07:00 ft Muang Thong Utd
1-0
Seoul -
30.01.2017
INT Clu 19:45 ft Glenavon
0-1
Dundalk 0-0
INT Clu 17:00 ft Cukaricki
0-1
Arka Gdynia -
INT Clu 17:00 ft Odd Grenland
3-1
Kalmar -
INT Clu 14:00 ft Gyirmot SE
5-0
Gabela 2-0
INT Clu 13:00 ft Plock
0-1
Teplice 0-1
INT Clu 12:00 ft Esbjerg
4-2
Vejle 3-1
INT Clu 11:00 ft CSKA Sofia
2-2
Dinamo Kiev -
INT Clu 11:00 ft Rukh Vynnyky
0-1
Veres -
INT Clu 10:00 ft Cibalia
2-1
Rudar -
INT Clu 10:00 ft Koper
1-0
Belupo -
INT Clu 09:00 ft Dynamo Moscow II
2-4
Tambov -
INT Clu 01:30 ft Sporting Cristal
1-0
Dep. Cali 0-0
29.01.2017
INT Clu 15:00 ft Osijek
1-2
Lokomotiv Moscow 0-1
INT Clu 14:30 ft Horsens
4-0
CSKA Moscow -
INT Clu 14:30 ft Ludogorets
2-0
Zarya -
INT Clu 14:00 ft Dynamo Moscow
2-1
Tomsk 1-0
INT Clu 14:00 ft Sprockhovel
2-3
ASC 09 Dortmund -
INT Clu 13:30 ft Aarau
1-4
Grasshoppers 0-2
INT Clu 13:30 ft Inhulets'
2-0
EO Sidi Bouzid -
INT Clu 13:00 ft Brommapojkarna
1-3
Hammarby 0-2
INT Clu 13:00 ft Floya
0-3
Tromsdalen -
INT Clu 13:00 ft Levski
2-1
Ujpest -
INT Clu 13:00 ft St. Gallen
2-3
Zurich (Sui) -
INT Clu 13:00 ft Ufa
2-0
Beroe -
INT Clu 13:00 ft Verl
2-3
Meppen -
INT Clu 13:00 ft Wattenscheid
1-1
Oldenburg -
INT Clu 12:00 ft Zhodino
0-2
Slavia Mozyr -
INT Clu 11:00 ft Bizertin
0-2
JS Kairouan -
INT Clu 11:00 ft Krasnodar II
2-2
Afips -
INT Clu 07:00 ft Blacktown City (Aus)
2-0
Parramatta -
INT Clu 02:00 ft Bonnyrigg White Eagles
2-2
Hakoah Sydney City -
INT Clu 01:00 ft Universitario de Deportes
1-2
Once Caldas -
28.01.2017
INT Clu 21:30 ft Belgrano
6-0
Estudiantes Río Cuarto -
INT Clu 17:00 ft Ural
0-0
Pogon Szczecin 0-0
INT Clu 17:00 ft Zenit Petersburg
2-0
Legia -
INT Clu 16:00 ft Steaua Bucuresti
1-2
Slovan Bratislava -
INT Clu 15:00 ft Jonkopings
0-1
Frej 0-0
INT Clu 15:00 ft Malmo FF (Swe)
0-1
Elite 3000 0-0
INT Clu 15:00 ft Norrkoping
1-6
Shakhtar -
INT Clu 15:00 ft Sturm Graz
0-5
Sparta Prague 0-2
INT Clu 14:30 ft Cracovia
1-1
Dacia Chisinau -
INT Clu 14:30 ft Jagiellonia
2-2
FK Rostov -
INT Clu 14:30 ft Liberec
3-2
Ferencvarosi TC -
INT Clu 14:00 ft Bryne
5-1
Brodd 2-0
INT Clu 14:00 ft Fram
1-6
Stromsgodset 0-0
INT Clu 14:00 ft Sundsvall
1-2
Sirius 1-0
INT Clu 14:00 ft IFK Goteborg
0-1
Sarpsborg 08 0-0
INT Clu 13:30 ft Basel
1-0
Esbjerg 1-0
INT Clu 13:30 ft Brondby
1-0
Roskilde 1-0
INT Clu 13:30 ft Zaprešić
0-1
Polten -
INT Clu 13:00 ft Amkar
1-1
Vardar 0-1
INT Clu 13:00 ft Balmazujvaros (Hun)
4-0
Recas -
INT Clu 13:00 ft BFC Dynamo
1-2
Hertha Zehlendorf -
INT Clu 13:00 ft Dusseldorf (Am)
2-3
Bonner (Ger) -
INT Clu 13:00 ft FC Gomel
1-0
Gomelzheldortrans -
INT Clu 13:00 ft Luzern
5-2
Kriens 3-2
INT Clu 13:00 ft Mjondalen
5-2
Elverum -
INT Clu 13:00 ft Rosenborg
3-1
Ranheim 1-0
INT Clu 13:00 ft Winterthur
1-0
A. Lustenau 1-0
INT Clu 12:30 ft Huracan
1-2
Banfield -
INT Clu 12:00 ft Arsenal
0-2
Temperley -
INT Clu 12:00 ft Helsingborg
1-0
Odense 1-0
INT Clu 12:00 ft Lillestrom
5-0
Strommen 4-0
INT Clu 12:00 ft Mechtersheim
0-5
Waldhof Mannheim -
INT Clu 12:00 ft Quilmes
2-0
All Boys -
INT Clu 12:00 ft Randers FC
0-0
Viborg 0-0
INT Clu 12:00 ft Syrianska
0-4
AIK 0-2
INT Clu 12:00 ft Tigre
2-1
Barracas Central -
INT Clu 12:00 ft Union de Santa Fe
1-1
Atl. Rafaela -
INT Clu 11:30 ft Baerum
1-2
Stabaek 0-1
INT Clu 11:00 ft Chojnice
1-1
Bytovia Bytów -
INT Clu 11:00 ft Stal Mielec
1-2
Puszcza -
INT Clu 11:00 ft Volyn Lutsk
4-0
Michalovce -
INT Clu 10:00 ft Dobrudzha
1-5
Sozopol -
INT Clu 10:00 ft Jastrzebie
2-1
GKS Katowice -
INT Clu 10:00 ft Kluczbork
0-0
Polonia Bytom 0-0
INT Clu 10:00 ft AS Marsa
1-2
Bizertin -
INT Clu 10:00 ft Nitra
2-0
Dorogi 0-0
INT Clu 10:00 ft Belupo
1-1
Rudar -
INT Clu 10:00 ft Sotra
1-2
Asane 0-0
INT Clu 10:00 ft Nova Ves
2-2
Slavoj Trebišov -
INT Clu 10:00 ft Suduva
0-2
Suwalki -
INT Clu 10:00 ft Zizkov
1-1
Dukla Prague 1-0
INT Clu 10:00 ft Jihlava
2-3
Ceske Budejovice 1-2
INT Clu 10:00 ft Brno
3-1
Opava 1-0
INT Clu 09:30 pen. Kitchee
1-1
Muang Thong Utd -
INT Clu 09:30 ft Trinec
1-0
Ostrava -
INT Clu 09:00 ft Din. Minsk
1-0
FK Gorodeja -
INT Clu 09:00 ft Zalaegerszegi
0-0
Gyor -
INT Clu 07:00 ft Auckland
1-0
Seoul -
INT Clu 07:00 ft Brisbane Strikers
2-3
Hume City -
INT Clu 04:30 ft Western Toros
5-0
Mount Barker United -
INT Clu 04:30 ft Para
4-1
South Adelaide Panthers -
INT Clu 01:00 ft Alianza Lima
0-2
Palestino -
INT Clu 00:00 ft Everton
0-2
Lanus -
INT Clu 00:00 ft Rosario Central
0-0
U. Catolica -
27.01.2017
INT Clu 18:30 ft Levanger
0-1
Ostersunds 0-1
INT Clu 17:30 ft Zenit Petersburg
1-0
Valerenga -
INT Clu 17:00 ft Grodig
1-2
BW Linz 0-1
INT Clu 17:00 ft Sandefjord
5-3
Notodden 2-1
INT Clu 16:20 ft Fremad Amager
0-0
AB Copenhagen 0-0
INT Clu 16:00 ft Aalesund
4-0
Hodd 1-0
INT Clu 16:00 ft Start
3-1
Vindbjart 2-0
INT Clu 15:30 ft Kapfenberg
3-1
Hartberg 0-1
INT Clu 15:00 ft Halmstad
2-0
Osters 1-0
INT Clu 15:00 ft Videoton
0-0
Din. Bucuresti -
INT Clu 14:30 ft Aalborg
1-0
Hacken 1-0
INT Clu 14:30 ft Ludogorets
1-0
Trencin -
INT Clu 14:00 ft Cibalia
1-2
Koper 0-1
INT Clu 13:00 ft CFR Cluj
1-0
Korona Kielce 0-0
INT Clu 13:00 ft Midtjylland
1-2
Silkeborg 1-2
INT Clu 12:30 ft Olimpo Bahia Blanca
0-2
Los Andes -
INT Clu 12:00 ft Argentinos Jrs
1-0
Sarmiento Junin -
INT Clu 12:00 ft Boca Juniors
2-2
Alvarado -
INT Clu 12:00 ft Cherkasy
2-0
Kremin -
INT Clu 12:00 ft Gimnasia L.P.
0-1
Defensa y Justicia -
INT Clu 12:00 ft Godoy Cruz
0-0
Villa Dálmine -
INT Clu 12:00 ft MTK Budapest
2-0
Senica 1-0
INT Clu 12:00 ft Newells Old Boys
3-0
Instituto -
INT Clu 12:00 ft Wacker Innsbruck
1-0
Vaduz 1-0
INT Clu 11:45 ft Velez Sarsfield
0-1
Talleres Cordoba -
INT Clu 11:30 ft Armavir
1-1
Dinamo Stavropol 1-0
INT Clu 11:30 ft Zlin
1-0
Gornik Z. 0-0
INT Clu 10:30 ft Admira Wacker Mödling
1-0
Videoton 0-0
INT Clu 10:30 ft Holland Park Hawks
4-1
Acacia Ridge -
INT Clu 10:00 ft Lyngby
0-1
HB Koge 0-1
INT Clu 10:00 ft Haladas
0-1
Lok. Zagreb 0-0
INT Clu 09:45 ft Campbelltown City
0-1
Adelaide City 0-1
INT Clu 09:00 ft Capalaba FC
4-2
Mt Gravatt Hawks -
INT Clu 08:00 ft South Melbourne
0-0
Richmond 0-0
INT Clu 07:45 ft Croydon Kings
4-0
MetroStars 1-0
26.01.2017
INT Clu 18:30 ft Hurth
1-3
Sportfreunde Siegen 1-3
INT Clu 18:00 ft Egersunds
2-3
Sandnes Ulf 0-2
INT Clu 16:00 ft Steaua Bucuresti
1-1
Terek Grozni 0-0
INT Clu 14:00 ft Istiqlol
0-1
Pandurii -
INT Clu 13:30 ft AS Marsa
1-1
JS Kairouan -
INT Clu 13:30 ft Rijeka
3-2
Celje 1-1
INT Clu 13:30 ft Subotica
1-1
Recas -
INT Clu 13:00 ft Astra Ploiesti
1-1
Zirka Kirovograd -
INT Clu 13:00 ft Esbjerg
1-1
Nordsjaelland 1-1
INT Clu 13:00 ft Lech Poznan
1-1
Ujpest -
INT Clu 13:00 ft RNK Split
0-0
Solin 0-0
INT Clu 12:00 ft Gyor
1-1
Csakvari 0-1
INT Clu 11:30 ft Slavia Prague
6-1
Ruzomberok 3-0
INT Clu 11:00 ft CSKA Sofia
2-4
Rubin Kazan (Rus) 2-2
25.01.2017
INT Clu 21:30 ft Belgrano
2-0
Sportivo Belgrano -
INT Clu 18:00 ft Walldorf
2-0
Spielberg 0-0
INT Clu 18:00 ft Babelsberg
6-0
Reinickendorfer Füchse -
INT Clu 18:00 ft CS U Craiova
2-0
Zimbru Chisinau -
INT Clu 18:00 ft Luckenwalde
5-1
Grün-Weiß Lübben -
INT Clu 18:00 ft Troisdorf
0-1
Bonner (Ger) -
INT Clu 17:00 ft Trinec
5-0
Hlucin 2-0
INT Clu 17:00 ft Vasalund/Essinge
0-2
Djurgården -
INT Clu 16:30 ft Michalovce
3-1
Slavoj Trebišov 1-0
INT Clu 15:00 ft Pogon Siedlce
2-1
Wisla Pulawy 1-1
INT Clu 15:00 ft Suwon
1-0
Aarau -
INT Clu 14:00 ft Basel
2-0
Chiasso 0-0
INT Clu 14:00 ft Dynamo Moscow
2-2
Dun. Streda -
INT Clu 14:00 ft Dinamo Kiev
1-3
Anif -
INT Clu 14:00 ft Karvina
0-5
Ostrava 0-3
INT Clu 14:00 ft Polten
0-1
Belupo 0-1
INT Clu 14:00 ft AC Wolfsberger
0-4
CS U Craiova 0-2
INT Clu 13:30 ft Eintracht Trier
4-2
Elversberg 3-0
INT Clu 13:30 ft Vasas
3-1
Nyiregyhaza 1-0
INT Clu 13:00 ft Astra Ploiesti
1-3
Pogon Szczecin -
INT Clu 13:00 ft VfB Stuttgart
3-0
Luzern 1-0
INT Clu 12:30 ft Jihlava
2-3
Vlasim 1-0
INT Clu 12:00 ft Hobro
3-0
Sonderjyske 2-0
INT Clu 12:00 ft Krasnodar
2-0
Pakhtakor -
INT Clu 12:00 ft Temperley
1-0
Banfield -
INT Clu 12:00 ft Tigre
2-1
Deportivo Moron -
INT Clu 12:00 ft Viborg
3-0
Skive 0-0
INT Clu 12:00 ft Brno
1-1
Trnava 1-1
INT Clu 11:30 ft Bistritsa
1-2
Hebar 1918 -
INT Clu 10:00 ft Hradec Kralove
6-0
Prostejov 3-0
INT Clu 10:00 ft Zaprešić
2-0
Rudar 2-0
INT Clu 10:00 ft Karmiotissa
0-3
Mezokovesd-Zsory -
INT Clu 10:00 ft Opava
3-0
Vitkovice (Cze) 0-0
INT Clu 10:00 ft Pardubice
0-1
Dukla Prague 0-0
INT Clu 09:30 ft Wolves FC
2-3
Palm Beach 1-0
INT Clu 08:00 ft Kingston
3-0
Malvern City 2-0
INT Clu 00:00 ft Colo Colo
1-0
Lanus -
24.01.2017
INT Clu 20:00 ft Colon Santa FE
3-0
Unión Sunchales -
INT Clu 19:45 ft Cobh Ramblers
0-1
Cobh Wanderers -
INT Clu 18:00 ft BFC Dynamo
4-0
Eintracht Mahlsdorf -
INT Clu 17:30 ft Thun
2-0
Koniz -
INT Clu 16:00 ft FK Pirmasens
0-1
Kaiserslautern -
INT Clu 16:00 ft Steaua Bucuresti
0-1
Vardar -
INT Clu 15:00 ft Zurich (Sui)
1-0
Din. Bucuresti -
INT Clu 14:00 ft Akzajyk Uralsk
0-0
Karpaty -
INT Clu 14:00 ft Kaiserslautern (Am)
0-2
Alemannia Aachen 0-1
INT Clu 14:00 ft Koper
0-1
Haladas 0-1
INT Clu 14:00 ft Pandurii
1-0
Jagiellonia 1-0
INT Clu 13:00 ft CFR Cluj
2-1
Arka Gdynia 2-0
INT Clu 13:00 ft Lech Poznan
3-1
Beroe -
INT Clu 12:00 ft Huracan
1-2
Nueva Chicago -
INT Clu 12:00 ft Newells Old Boys
5-1
Atlético Paraná -
INT Clu 12:00 ft Olimpo Bahia Blanca
2-4
Godoy Cruz -
INT Clu 12:00 ft Sparta Prague
5-0
Ruzomberok 2-0
INT Clu 12:00 ft Vejle
1-1
Aarhus -
INT Clu 11:45 ft Velez Sarsfield
2-3
Defensa y Justicia -
INT Clu 11:30 ft Zlin
1-2
Z. Moravce 0-0
INT Clu 11:00 ft Subotica
1-1
Recas 0-1
INT Clu 10:00 ft Cibalia
0-2
Lok. Zagreb 0-1
INT Clu 10:00 ft MTK Budapest
2-3
Budaorsi SC 0-2
INT Clu 08:30 ft Noarlunga United
6-0
Vipers -
23.01.2017
INT Clu 16:00 ft Suduva
1-1
Jonava -
INT Clu 16:00 ft V. Constanta
5-0
Atlantas -
INT Clu 15:00 ft Plzen
1-0
Yanbian 0-0
INT Clu 14:30 ft Zaglebie
1-1
Terek Grozni -
INT Clu 14:00 ft Arsenal Tula
0-1
Shakhtar Karagandy 0-0
INT Clu 13:30 ft Aldosivi
2-0
Talleres Cordoba -
INT Clu 13:00 ft Concordia
1-0
Kyran -
INT Clu 12:30 ft Lechia Gdansk
1-0
Pandurii -
INT Clu 10:00 ft Olimpik Donetsk
2-2
Kolos Kovalivka 1-1
INT Clu 09:45 ft Adelaide Comets
5-1
Cumberland Utd. -
INT Clu 08:00 ft West Adelaide
3-0
Adelaide Cobras -
22.01.2017
INT Clu 19:30 ft Dep. Pasto
1-2
America De Cali -
INT Clu 17:00 ft V. Constanta
0-1
Ural 0-1
INT Clu 16:00 ft Ittihad Tanger
1-0
CR Belouizdad -
INT Clu 15:00 ft Dinamo Kiev
3-0
Tianjin Teda 1-0
INT Clu 15:00 ft Lokomotiv Moscow
1-2
CSKA Sofia 0-0
INT Clu 14:30 ft Karabakh Agdam
3-2
Termalica B-B. -
INT Clu 14:00 ft Koper
0-4
Partizan 0-4
INT Clu 14:00 ft Polten
1-0
Rudar 0-0
INT Clu 13:30 ft Sprockhovel
1-2
Hassel -
INT Clu 13:00 ft Orebro
2-4
Sirius 1-1
INT Clu 13:00 ft Uerdingen
4-0
Hannover (Am) 1-0
INT Clu 13:00 ft Verl
0-1
Egestorf-Langreder -
INT Clu 12:30 ft Neftekhimik
0-0
Pandurii -
INT Clu 12:30 ft Nurnberg
3-1
Aalen 2-0
INT Clu 12:00 ft Krasnodar
1-0
Henan Construction -
INT Clu 11:00 ft Odense
4-1
Nykobing 2-1
INT Clu 11:00 ft Piast Gliwice
2-0
CSKA Moscow -
INT Clu 10:00 ft Zaprešić
2-1
Belupo -
INT Clu 09:00 ft Astra Ploiesti
4-2
Ural 1-1
INT Clu 09:00 ft Shakhtar
2-0
Cracovia -
INT Clu 08:00 ft Blacktown Spartans (Aus)
2-3
Sutherland Sharks -
INT Clu 08:00 ft Fraser Park
1-0
GHFA Spirit -
INT Clu 08:00 ft Dinamo
4-4
Acacia Ridge -
INT Clu 06:30 ft Vipers
0-1
South Adelaide Panthers -
INT Clu 04:30 ft Western Toros
3-6
Modbury Jets -
INT Clu 03:15 ft APIA Tigers (Aus)
1-0
Avondale Heights -
INT Clu 00:00 ft Juventud Unida Univers...
2-0
Sportivo Estudiantes -
21.01.2017
INT Clu 23:30 ft Colo Colo
3-0
Sporting Cristal -
INT Clu 21:00 pen. Trujillanos
0-0
Portuguesa FC -
INT Clu 17:00 ft Dinamo Kiev
3-1
St. Pauli 0-0
INT Clu 17:00 ft St. Gallen
2-0
Karlsruher 2-0
INT Clu 14:30 ft Ludogorets
1-1
Jagiellonia 0-0
INT Clu 14:30 ft Wohlen
0-3
CSKA Moscow -
INT Clu 14:30 ft Zalgiris
1-0
Suwalki 1-0
INT Clu 14:00 ft Hannover
4-1
Lotte 2-1
INT Clu 14:00 ft Koper
0-2
Lok. Zagreb 0-0
INT Clu 14:00 ft Sturm Graz
2-0
Domzale 1-0
INT Clu 13:15 ft Jaro
0-1
SJK (Fin) -
INT Clu 13:00 ft Alemannia Aachen
3-1
Benfica -
INT Clu 13:00 ft Anif
5-3
Neumarkt 2-2
INT Clu 13:00 ft Brondby
3-0
Hvidovre 1-0
INT Clu 13:00 ft Jena
1-0
Chemnitzer FC 0-0
INT Clu 13:00 ft Heidenheim
3-0
Sonnenhof Großaspach 0-0
INT Clu 13:00 ft Holstein Kiel
4-0
ETSV Weiche 1-0
INT Clu 13:00 ft Jonkopings
2-0
Husqvarna 2-0
INT Clu 13:00 ft Lech Poznan
0-0
Ufa -
INT Clu 13:00 ft VfL Osnabruck
0-2
Arminia Bielefeld 0-2
INT Clu 13:00 ft Preussen Munster
2-1
Bochum 1-0
INT Clu 13:00 ft Ranheim
1-3
Ostersunds 1-1
INT Clu 13:00 ft Rapid Vienna
1-2
Neustadt 1-2
INT Clu 13:00 ft Ried
4-3
Kapfenberg -
INT Clu 13:00 ft Slavia Prague
3-0
Zizkov 2-0
INT Clu 13:00 ft Sparta Prague
5-1
Usti nad Labem 4-0
INT Clu 13:00 ft RNK Split
4-0
Val Kaštel Stari 2-0
INT Clu 13:00 ft Union Berlin
2-2
Dukla Prague 0-1
INT Clu 13:00 ft Verl
1-3
Eintracht Norderstedt 0-2
INT Clu 13:00 ft Wehen
0-1
Wurzburger Kickers 0-0
INT Clu 13:00 ft Young Fellows Juventus
1-2
Schaffhausen -
INT Clu 13:00 ft Zalaegerszegi
1-3
Maribor 1-1
INT Clu 12:30 ft Hansa Rostock
1-0
Hertha Berlin (Am) -
INT Clu 12:30 ft St. Pauli
0-2
Zurich (Sui) 0-1
INT Clu 12:00 ft Belgrano
1-0
Instituto -
INT Clu 12:00 ft B. Moenchengladbach (Am)
1-2
Fortuna Köln 1-2
INT Clu 12:00 ft Colon Santa FE
1-1
Patronato 0-1
INT Clu 12:00 ft Defensa y Justicia
2-1
Atletico River Plate -
INT Clu 12:00 ft Aue
2-0
Sokolov -
INT Clu 12:00 ft Fredericia
1-2
Esbjerg -
INT Clu 12:00 ft FSV Frankfurt
2-1
Elversberg 1-0
INT Clu 12:00 ft Horsens
1-1
Randers FC 0-0
INT Clu 12:00 ft Huracan
1-1
Lanus 0-0
INT Clu 12:00 ft Karvina
0-0
Ruzomberok 0-0
INT Clu 12:00 ft FC Copenhagen
3-0
Halmstad 1-0
INT Clu 12:00 ft Podbrezova
3-0
Pohronie 3-0
INT Clu 12:00 ft Steinkjer
3-4
Levanger -
INT Clu 11:45 ft Velez Sarsfield
1-0
Sarmiento Junin -
INT Clu 11:30 ft Naţional Sebiş
0-3
Recas -
INT Clu 11:00 ft Kluczbork
1-4
GKS Belchatow 1-2
INT Clu 11:00 ft Lyngby
5-2
HIK 3-1
INT Clu 11:00 ft Pogon Siedlce
0-1
Legion 0-1
INT Clu 11:00 ft Senica
2-1
Opava 2-1
INT Clu 11:00 ft Stal Mielec
1-1
Korona Kielce 1-0
INT Clu 10:00 ft Ostrava
3-1
Gornik Z. 2-1
INT Clu 10:00 ft B. Gdynia
0-7
Ol. Grudziadz 0-2
INT Clu 10:00 ft Cibalia
0-1
Haladas 0-0
INT Clu 10:00 ft Garbarnia
2-1
Rozwój Katowice (Pol) -
INT Clu 10:00 ft ND Gorica
0-3
Radnik Sesvete -
INT Clu 10:00 ft MTK Budapest
5-2
Szigetszentmiklosi 3-1
INT Clu 10:00 ft Rathenow
1-3
BAK '07 -
INT Clu 10:00 ft Ruch
5-1
Odra Opole 2-0
INT Clu 10:00 ft Liberec
2-5
Trencin 2-1
INT Clu 10:00 ft Sparta Prague
4-0
Teplice 1-0
INT Clu 10:00 ft Presov
1-1
L. Mikulas 1-0
INT Clu 10:00 ft Zaglebie Sosnowiec
0-1
Polonia Bytom 0-1
INT Clu 09:30 ft North Star
5-0
Pine Rivers United -
INT Clu 09:30 ft Trinec
1-0
Odra Petřkovice 0-0
INT Clu 09:00 ft Vysehrad
1-3
Zizkov 1-2
INT Clu 08:30 ft Port Adelaide Lion
0-3
Seaford Rangers -
INT Clu 08:30 ft Salisbury United
2-3
Eastern United -
INT Clu 08:00 ft Loganholme Lightning
3-2
Southside Eagles -
INT Clu 08:00 ft Souths
0-5
Brisbane Strikers -
INT Clu 07:00 ft Bonnyrigg White Eagles
0-0
Sydney Olympic (Aus) -
INT Clu 07:00 ft Western Pride
1-2
Wolves FC -
INT Clu 04:30 ft Adelaide Olympic
2-2
Adelaide Comets -
INT Clu 00:30 ft Atl. Rafaela
1-2
Sportivo Belgrano -
20.01.2017
INT Clu 23:30 ft Olimpo Bahia Blanca
4-0
Huracan -
INT Clu 23:00 ft Portuguesa FC
4-1
Mineros -
INT Clu 21:00 ft Trujillanos
4-0
Estudiantes Merida -
INT Clu 17:30 ft Aalesund
3-0
Brattvag 1-0
INT Clu 16:30 ft V. Constanta
2-1
Levski -
INT Clu 16:00 ft Sarpsborg 08
7-1
Ull/Kisa -
INT Clu 16:00 ft Thun
0-0
Le Mont -
INT Clu 15:30 ft Kawkab Marrakech
1-1
Esperance Tunis -
INT Clu 15:00 ft Dusseldorf
2-2
Paderborn 1-1
INT Clu 15:00 ft Grasshoppers
0-0
Legia 0-0
INT Clu 15:00 ft Krylya Sovetov Samara
2-2
Pandurii 1-1
INT Clu 15:00 ft Luzern
1-1
Dresden 1-1
INT Clu 15:00 ft Slask Wroclaw
2-2
Chrobry Glogow 0-1
INT Clu 14:30 ft Terek Grozni
3-4
Lechia Gdansk -
INT Clu 14:00 ft FC Botosani
1-0
Slovan Bratislava -
INT Clu 14:00 ft Braunschweig
0-1
Din. Bucuresti 0-0
INT Clu 14:00 ft Mattersburg
3-1
Nitra 1-0
INT Clu 14:00 ft Sandhausen
0-1
Kickers Offenbach 0-0
INT Clu 13:00 ft CFR Cluj
4-1
Mezokovesd-Zsory -
INT Clu 13:00 ft Midtjylland
2-2
FC Hjorring 0-2
INT Clu 13:00 ft Nordsjaelland
0-1
Elite 3000 0-1
INT Clu 13:00 ft Zenit Petersburg
0-0
Lok. Tashkent (Uzb) -
INT Clu 12:30 ft Roskilde
0-2
Odense 0-1
INT Clu 12:30 ft Zwickau
0-1
Greuther Furth -
INT Clu 12:00 ft Godoy Cruz
2-0
Tigre -
INT Clu 12:00 ft Union de Santa Fe
1-0
Quilmes -
INT Clu 11:30 ft Nest-Sotra
2-4
Brann -
INT Clu 11:00 ft Bytovia Bytów
1-3
Plock -
INT Clu 11:00 ft Puszcza
2-5
Tychy 0-2
INT Clu 10:30 ft Annerley
5-1
Oxley United -
INT Clu 10:30 ft Olimpik Donetsk
1-0
Metalurg Zaporozhye -
INT Clu 10:00 ft Slovacko
2-2
Trnava -
INT Clu 09:45 ft Playford City Patriots
2-2
Western Toros -
INT Clu 08:30 ft Park Ridge
1-3
Centenary Stormers -
INT Clu 08:30 ft Sydney Utd (Aus)
1-2
Avondale Heights -
INT Clu 08:00 ft Campbelltown City
1-0
MetroStars -
INT Clu 08:00 ft Croydon Kings
2-3
Adelaide City -
INT Clu 00:30 pen. Zamora
0-0
Mineros -
19.01.2017
INT Clu 22:30 pen. Lara
0-0
Estudiantes Merida -
INT Clu 21:00 pen. Zamora
0-0
Mineros -
INT Clu 20:30 ft Monagas
1-2
Portuguesa FC -
INT Clu 18:30 pen. Dep. Anzoategui
0-0
Trujillanos -
INT Clu 17:00 ft Zenit Petersburg
0-0
Lok. Tashkent (Uzb) -
INT Clu 15:00 ft Basel
2-1
Lokomotiv Moscow -
INT Clu 15:00 ft VfB Stuttgart
1-0
Lausanne -
INT Clu 15:00 ft Suduva
0-2
Atlantas 0-2
INT Clu 14:30 ft Aarhus Fremad
1-5
Aarhus 3-1
INT Clu 14:30 ft Ludogorets
1-1
Arsenal Tula 0-0
INT Clu 14:00 ft Concordia
1-1
Neftci Baku -
INT Clu 14:00 ft Gabala
0-0
Ordabasy -
INT Clu 14:00 ft Sonderjyske
1-1
Holstein Kiel 1-1
INT Clu 13:00 ft Aalborg
2-0
Hobro 0-0
INT Clu 13:00 ft Salzburg
3-1
LASK Linz 1-0
INT Clu 11:45 ft Wuppertaler
1-1
Lotte 1-0
INT Clu 11:00 ft Wisla (Pol)
0-2
Rakow 0-1
INT Clu 10:00 ft Mlada Boleslav
2-0
Trencin 1-0
INT Clu 09:45 ft Munich 1860
1-0
Cova De Piedade 0-0
18.01.2017
INT Clu 23:30 ft Trujillanos
1-0
Dep. Tachira -
INT Clu 23:00 ft Astra Ploiesti
4-0
Spartak Moskva II-mol -
INT Clu 23:00 ft Lumezzane
2-3
Voluntari -
INT Clu 21:00 ft Zamora II
2-5
Mineros -
INT Clu 20:00 ft Rosario Central
0-4
Patronato -
INT Clu 19:30 ft Portuguesa FC
1-1
Atl. Venezuela -
INT Clu 19:30 ft Velez Sarsfield
1-1
Boca Unidos -
INT Clu 18:30 ft Hamburger (Am)
18-3
Maschen -
INT Clu 18:00 ft Babelsberg
2-1
Altglienicke -
INT Clu 18:00 ft Hibernians
1-3
CS U Craiova -
INT Clu 17:30 ft Ulm
1-3
Sonnenhof Großaspach -
INT Clu 17:00 ft Zenit Petersburg
1-1
Videoton 1-1
INT Clu 16:00 ft Pogon Siedlce
2-0
Olimpia Zambrow -
INT Clu 16:00 ft Rapid Vienna
7-1
Traiskirchen 4-1
INT Clu 15:00 ft Nafta
1-2
Maribor -
INT Clu 15:00 ft Sturm Graz
3-0
Gleisdorf 2-0
INT Clu 14:30 ft Anzhi (Rus)
1-1
Pandurii -
INT Clu 14:30 ft Sion
2-3
Nurnberg -
INT Clu 14:30 ft Steaua Bucuresti
0-2
Karabakh Agdam -
INT Clu 14:00 ft Austria Vienna
2-2
Trinec 0-1
INT Clu 14:00 ft Estudiantes Merida
1-0
Monagas -
INT Clu 14:00 ft Dusseldorf (Am)
4-2
Hannover (Am) -
INT Clu 14:00 ft Wurzburger Kickers
0-2
Young Boys -
INT Clu 13:30 ft O. Ljubljana
3-0
NK Zagreb 1-0
INT Clu 13:30 ft Preussen Munster
3-2
Wattenscheid -
INT Clu 13:00 ft Vlasim
1-3
Dukla Prague 0-0
INT Clu 12:00 ft Politehnica Iasi
1-0
Jagiellonia -
INT Clu 12:00 ft Defensa y Justicia
4-0
All Boys -
INT Clu 12:00 ft Korona Kielce
2-3
Chojnice -
INT Clu 11:00 ft Munich 1860
0-0
Setubal -
INT Clu 11:00 ft Leczna
1-1
Wisla Pulawy 1-0
INT Clu 11:00 ft Paks
1-0
Siofok 0-0
INT Clu 11:00 ft Slask Wroclaw
3-3
Warta Poznan 3-2
INT Clu 11:00 ft Michalovce
1-1
Bardejov 0-0
INT Clu 10:30 ft Brisbane City
2-1
Holland Park Hawks -
INT Clu 10:00 ft DVTK
2-0
Budaorsi SC 0-0