Results & Fixtures - Poland

time status home score away H-T data
Poland  »»  II Divisão: Sul 28.04.2013 Shedule
POL Pol 15:00 ft Academico Viseu
4-0
Anadia -
POL Pol 15:00 ft Bustelo
3-0
FC Pampilhosa -
POL Pol 15:00 ft Cinfaes
1-1
Lusitania -
POL Pol 15:00 ft Coimbroes
1-2
Operario -
POL Pol 15:00 ft SC Espinho
0-1
Sao Joao Ver -
POL Pol 15:00 ft Sousense
2-2
SB Castelo Branco -
POL Pol 15:00 ft Tocha
0-0
FC Cesarense (Por) -
POL Pol 15:00 ft GD Tourizense
2-2
Nogueirense -
Poland  »»  Mineiro 2 01.09.2018 Shedule
POL Mło 14:00 ft America TO
1-1
Tupynambás 0-1
POL Mło 13:30 ft Guarani MG
2-2
Uberaba 2-2
POL Mło 13:30 ft Uberaba
1-1
Guarani MG 0-0
POL Mło 13:00 ft Tupynambás
3-3
America TO 3-1
21.04.2018
POL Mło 19:00 ft America TO
1-2
Tupynambás -
POL Mło 19:00 ft Guarani MG
0-1
Uberaba -
15.04.2018
POL Mło 14:00 ft Tupynambás
0-0
America TO -
14.04.2018
POL Mło 21:30 ft Uberaba
0-1
Guarani MG -
Poland  »»  Brisbane 22.09.2018 Shedule
POL Sup 07:00 ft Albany Greek
1-5
Grange Thistle 0-2
15.09.2018
POL Sup 08:00 aet Grange Thistle
0-0
The Gap 0-0
09.09.2018
POL Sup 05:30 pen. Queensland
2-2
The Gap 1-1
08.09.2018
POL Sup 08:45 ft Albany Greek
5-1
Grange Thistle 2-0
30.08.2018
POL Sup 09:00 ft Queensland
5-1
Centenary Stormers 1-0
25.08.2018
POL Sup 08:30 ft Grange Thistle
0-1
North Pine 0-0
POL Sup 08:00 ft Albany Greek
5-2
Virginia United -
POL Sup 07:00 ft Acacia Ridge
0-4
Taringa 0-3
POL Sup 07:00 ft The Gap
2-0
Mt Gravatt Hawks 0-0
24.08.2018
POL Sup 10:30 ft Brisbane Knights
2-0
Bayside United 1-0
Poland  »»  Cup 24.09.2018 Shedule
POL Pol 22:00 Koszalin
-
Rozwój Katowice (Pol) -
POL Pol 22:00 GKS Belchatow
-
Garbarnia -
POL Pol 22:00 Chojnice
-
Legia -
POL Pol 22:00 Drwinia
-
Wisla Pulawy -
POL Pol 22:00 Elana Torun
-
Bytovia Bytów -
POL Pol 22:00 Falubaz Zielona Góra
-
Suwalki -
POL Pol 22:00 GKS Katowice
-
Pogon Szczecin -
POL Pol 22:00 Gryf Wejherowo
-
Olsztyn -
POL Pol 22:00 Huragan Morag
-
Zaglebie -
POL Pol 22:00 Jastrzebie
-
Piast Gliwice -
POL Pol 22:00 Kluczbork
-
Podbeskidzie -
POL Pol 22:00 Lechia Dzierżoniów
-
Jagiellonia -
POL Pol 22:00 Legion
-
Tychy -
POL Pol 22:00 Olimpia Elbląg
-
Slask Wroclaw -
POL Pol 22:00 Ol. Grudziadz
-
Zaglebie Sosnowiec -
POL Pol 22:00 Paradyż
-
Puszcza -
POL Pol 22:00 Pogon Siedlce
-
Stal Mielec -
POL Pol 22:00 Polonia Głubczyce
-
Chrobry Glogow -
POL Pol 22:00 Polonia Środa
-
Radomiak Radom (Pol) -
POL Pol 22:00 R. Rzeszow
-
Warta Poznan -
POL Pol 22:00 ROW Rybnik
-
Cracovia -
POL Pol 22:00 Ruch
-
Odra Opole -
POL Pol 22:00 Sandecja Nowy S.
-
Legnica -
POL Pol 22:00 Siarka Tarnobrzeg
-
Plock -
POL Pol 22:00 Śląsk Świętochłowice
-
Arka Gdynia -
POL Pol 22:00 Starogard Gdański
-
Leczna -
POL Pol 22:00 Tur Bielsk Podlaski
-
Termalica B-B. -
POL Pol 22:00 Unia Hrubieszów
-
Gornik Z. -
POL Pol 22:00 Victoria Sul.
-
Rakow -
POL Pol 22:00 Wisla (Pol)
-
Lechia Gdansk -
POL Pol 22:00 Wisła Sandomierz
-
Korona Kielce -
POL Pol 22:00 ŁKS Łódź
-
Lech Poznan -
03.10.2018
POL Pol 17:00 ft Victoria Sul.
0-4
Rakow 0-3
POL Pol 13:00 ft Wisła Sandomierz
3-2
Korona Kielce 1-2
02.10.2018
POL Pol 13:00 ft Unia Hrubieszów
0-9
Gornik Z. 0-4
27.09.2018
POL Pol 16:00 pen. Ol. Grudziadz
0-0
Zaglebie Sosnowiec 0-0
26.09.2018
POL Pol 18:30 pen. GKS Katowice
1-1
Pogon Szczecin 1-0
POL Pol 16:30 pen. GKS Belchatow
0-0
Garbarnia 0-0
POL Pol 16:00 ft Kluczbork
0-2
Podbeskidzie 0-2
POL Pol 16:00 ft Sandecja Nowy S.
0-3
Legnica 0-2
POL Pol 15:30 ft Jastrzebie
1-2
Piast Gliwice 0-2
POL Pol 14:00 aet Koszalin
1-1
Rozwój Katowice (Pol) 1-1
POL Pol 14:00 ft Drwinia
0-1
Wisla Pulawy 0-1
POL Pol 14:00 ft Falubaz Zielona Góra
0-1
Suwalki 0-1
POL Pol 14:00 ft Huragan Morag
3-2
Zaglebie 0-1
POL Pol 14:00 ft Lechia Dzierżoniów
0-1
Jagiellonia 0-0
POL Pol 14:00 ft Legion
2-1
Tychy 1-1
POL Pol 14:00 ft Paradyż
0-7
Puszcza 0-4
POL Pol 14:00 ft Polonia Środa
4-3
Radomiak Radom (Pol) 0-0
POL Pol 14:00 ft ROW Rybnik
1-3
Cracovia 1-0
POL Pol 14:00 ft Tur Bielsk Podlaski
1-4
Termalica B-B. 0-1
POL Pol 13:30 ft Elana Torun
1-3
Bytovia Bytów 0-2
POL Pol 13:30 ft Starogard Gdański
1-0
Leczna 1-0
POL Pol 13:00 ft Olimpia Elbląg
0-3
Slask Wroclaw 0-2
POL Pol 13:00 ft R. Rzeszow
2-0
Warta Poznan 2-0
25.09.2018
POL Pol 18:30 pen. Wisla (Pol)
1-1
Lechia Gdansk 0-1
POL Pol 17:20 ft Ruch
1-5
Odra Opole 1-2
POL Pol 16:30 ft Pogon Siedlce
2-1
Stal Mielec 0-1
POL Pol 15:30 ft Chojnice
0-1
Legia 0-1
POL Pol 14:00 ft Polonia Głubczyce
0-8
Chrobry Glogow 0-4
POL Pol 13:30 ft Gryf Wejherowo
0-3
Olsztyn 0-3
POL Pol 13:30 ft Siarka Tarnobrzeg
1-4
Plock 0-1
POL Pol 13:00 ft Śląsk Świętochłowice
0-3
Arka Gdynia 0-3
POL Pol 13:00 aet ŁKS Łódź
0-0
Lech Poznan 0-0
Poland  »»  I Liga 20.10.2018 Shedule
POL Div 17:10 Sandecja Nowy S.
-
Suwalki -
POL Div 16:00 Podbeskidzie
-
Chojnice -
POL Div 16:00 Tychy
-
Rakow -
POL Div 14:00 Bytovia Bytów
-
Odra Opole -
POL Div 13:00 ŁKS Łódź
-
Jastrzebie -
21.10.2018
POL Div 12:00 ft Warta Poznan
2-1
Chrobry Glogow 1-1
20.10.2018
POL Div 16:00 ft Podbeskidzie
2-1
Chojnice 1-0
POL Div 15:45 ft Tychy
0-0
Rakow 0-0
POL Div 14:00 ft Bytovia Bytów
1-1
Odra Opole 0-1
POL Div 13:30 ft Olsztyn
2-2
Puszcza 1-2
POL Div 13:00 ft ŁKS Łódź
2-0
Jastrzebie 0-0
19.10.2018
POL Div 18:45 ft Stal Mielec
2-0
GKS Katowice 0-0
POL Div 17:10 ft Sandecja Nowy S.
2-0
Suwalki 1-0
POL Div 16:00 ft Garbarnia
1-3
Termalica B-B. 1-0
01.01.1970
POL Div 00:00 tba Garbarnia
-
Termalica B-B. -
POL Div 00:00 tba Stal Mielec
-
GKS Katowice -
POL Div 00:00 tba Olsztyn
-
Puszcza -
POL Div 00:00 tba Warta Poznan
-
Chrobry Glogow -
Poland  »»  Ekstraklasa 22.10.2018 Shedule
POL Eks 16:00 Cracovia
-
Gornik Z. -
21.10.2018
POL Eks 16:00 ft Legia
3-3
Wisla (Pol) 2-0
POL Eks 13:30 ft Zaglebie
3-3
Plock 1-2
20.10.2018
POL Eks 18:30 ft Lech Poznan
2-1
Korona Kielce 1-0
POL Eks 16:00 ft Slask Wroclaw
1-2
Arka Gdynia 1-1
POL Eks 13:30 ft Zaglebie Sosnowiec
3-1
Legnica 2-1
19.10.2018
POL Eks 18:30 ft Jagiellonia
2-1
Pogon Szczecin 0-0
POL Eks 16:00 ft Piast Gliwice
1-1
Lechia Gdansk 1-0
01.01.1970
POL Eks 00:00 tba Cracovia
-
Gornik Z. -
POL Eks 00:00 tba Jagiellonia
-
Pogon Szczecin -
POL Eks 00:00 tba Lech Poznan
-
Korona Kielce -