Results & Fixtures

contest time status home score away H-T data
Brazil  »»  Acreano 21.01.2018 Shedule
BRA Acr 21:30 Rio Branco
-
Andirá -
BRA Acr 19:30 Atlético Acreano
-
ADO -
Brazil  »»  Alagoano 21.01.2018 Shedule
BRA Ala 19:00 ASA
-
Dimensão Saúde -
BRA Ala 19:00 CRB
-
CEO -
BRA Ala 19:00 Murici
-
Coruripe -
BRA Ala 19:00 Santa Rita
-
CSA -
Brazil  »»  Amazonense 21.01.2018 Shedule
BRA Ama 20:00 Peñarol
-
Rio Negro AM -
Brazil  »»  Baiano 1 21.01.2018 Shedule
BRA Bai 21:30 Vitoria
-
Juazeirense -
BRA Bai 19:00 Atlântico
-
Vitoria da Conquista -
BRA Bai 19:00 Bahia De Feire
-
Bahia -
BRA Bai 19:00 Jacobina
-
Jequié -
Brazil  »»  Brasiliense 21.01.2018 Shedule
BRA Bra 19:00 Gama
-
Bolamense -
BRA Bra 18:00 Brasiliense
-
Dom Pedro -
BRA Bra 13:00 Sobradinho
-
Formosa -
Brazil  »»  Capixaba 21.01.2018 Shedule
BRA Cap 12:30 Tupy
-
Itapemirim -
Brazil  »»  Catarinense 1 21.01.2018 Shedule
BRA Cat 21:30 Atlético Tubarão
-
Figueirense -
BRA Cat 19:00 Avai
-
Joinville -
BRA Cat 19:00 Brusque
-
Hercílio Luz -
BRA Cat 19:00 Chapecoense-SC
-
Internacional SC -
BRA Cat 19:00 Criciuma
-
Concordia -
Brazil  »»  Cearense 1 21.01.2018 Shedule
BRA Cea 21:00 Fortaleza
-
Maranguape -
BRA Cea 19:00 Ferroviario
-
Tiradentes -
BRA Cea 19:00 Iguatu
-
Ceará -
Brazil  »»  Gaucho 1 21.01.2018 Shedule
BRA Gau 21:30 Cruzeiro RS
-
Brasil de Pelotas -
BRA Gau 21:00 Veranopolis
-
EC São José -
BRA Gau 20:00 Avenida
-
Sao Luiz -
BRA Gau 20:00 Juventude
-
São Paulo RS -
BRA Gau 19:00 Hamburgo
-
Internacional -
Brazil  »»  Goiano 1 21.01.2018 Shedule
BRA Goi 19:00 Anapolina
-
Itumbiara -
BRA Goi 19:00 Goias
-
Vila Nova -
BRA Goi 19:00 Rio Verde GO
-
Aparecidense -
BRA Goi 18:30 Iporá
-
Anapolis -
Brazil  »»  Maranhense 21.01.2018 Shedule
BRA Mar 18:45 Cordino
-
Santa Quitéria -
BRA Mar 18:45 São José MA
-
Maranhao -
Brazil  »»  Matogrossense 21.01.2018 Shedule
BRA Mat 21:10 Acao Cuiaba
-
União Rondonópolis -
BRA Mat 21:10 Sinop
-
Operário Ltda -
BRA Mat 20:00 Luverdense
-
Dom Bosco -
BRA Mat 19:00 Cuiabá Esporte
-
Mixto -
BRA Mat 19:00 Poconé
-
Araguaia -
Brazil  »»  Mineiro 1 21.01.2018 Shedule
BRA Min 21:30 URT
-
America MG -
BRA Min 19:00 Atletico-MG
-
Democrata GV -
BRA Min 18:00 CAP Patrocinense
-
Tombense -
BRA Min 18:00 Villa Nova
-
Boa -
Brazil  »»  Paraense 21.01.2018 Shedule
BRA Par 19:00 Bragantino PA
-
São Raimundo -
BRA Par 19:00 Cameta
-
Parauapebas -
BRA Par 19:00 Castanhal
-
Paysandu PA -
Brazil  »»  Paraibano 21.01.2018 Shedule
BRA Par 20:00 Sousa
-
Atlético Cajazeirense -
BRA Par 19:00 Botafogo PB
-
Treze PB -
BRA Par 19:00 Campinense
-
CSP -
BRA Par 19:00 Desportiva PB
-
Nacional de Patos -
Brazil  »»  Paranaense 1 21.01.2018 Shedule
BRA Par 21:00 Toledo
-
Cascavel CR -
BRA Par 19:00 Cianorte
-
Rio Branco SC -
BRA Par 19:00 Coritiba
-
Prudentópolis -
BRA Par 19:00 Foz do Iguaçu
-
Londrina -
Brazil  »»  Paulista A1 21.01.2018 Shedule
BRA Cam 21:30 Ponte Preta
-
Linense -
BRA Cam 21:30 Santo Andre
-
RB Brasil -
BRA Cam 21:30 Sao Caetano
-
Corinthians -
BRA Cam 19:00 Botafogo SP
-
Palmeiras -
Brazil  »»  Paulista A2 21.01.2018 Shedule
BRA Pau 12:00 Juventus
-
Piracicaba -
Brazil  »»  Paulista A3 21.01.2018 Shedule
BRA Pau 12:00 Barretos
-
Grêmio Osasco -
BRA Pau 12:00 Mogi Mirim
-
Portuguesa Santista -
BRA Pau 12:00 Monte Azul
-
Desportivo Brasil -
BRA Pau 12:00 Mogi Mirim
-
Mogi Mirim -
BRA Pau 12:00 Velo Clube
-
Noroeste -
Brazil  »»  Pernambucano 1 21.01.2018 Shedule
BRA Per 19:00 Acadêmica Vitória
-
Salgueiro -
BRA Per 19:00 América PE
-
Santa Cruz -
BRA Per 19:00 Belo Jardim
-
Flamengo Arcoverde -
BRA Per 19:00 Central SC
-
Nautico -
Brazil  »»  Potiguar 21.01.2018 Shedule
BRA Pot 20:00 ABC
-
Potiguar -
BRA Pot 20:00 ASSU
-
Santa Cruz de Natal RN -
Brazil  »»  Sergipano 21.01.2018 Shedule
BRA Ser 18:35 Boca Júnior
-
Confianca -
BRA Ser 18:35 Dorense
-
Frei Paulistano -
BRA Ser 18:35 Lagarto
-
Itabaiana -
BRA Ser 18:35 Olímpico SE
-
Amadense -
Brazil  »»  Sul-Matogrossense 21.01.2018 Shedule
BRA Sul 20:00 Aguia Negra
-
URSO -
BRA Sul 19:00 Novoperário
-
União ABC -
BRA Sul 13:00 Operário MS
-
Comercial MS -
England  »»  Premier League 21.01.2018 Shedule
ENG Pre 16:00 Southampton
-
Tottenham -
Germany  »»  Bundesliga 21.01.2018 Shedule
GER Bun 17:00 Schalke
-
Hannover -
GER Bun 14:30 Bayern Munich
-
Werder Bremen -
Italy  »»  Serie A 21.01.2018 Shedule
ITA Ser 19:45 Inter
-
AS Roma -
ITA Ser 17:00 Cagliari
-
AC Milan -
ITA Ser 14:00 Bologna
-
Benevento -
ITA Ser 14:00 Verona
-
Crotone -
ITA Ser 14:00 Lazio
-
Chievo -
ITA Ser 14:00 Sampdoria
-
Fiorentina -
ITA Ser 14:00 Sassuolo
-
Torino -
ITA Ser 14:00 Udinese
-
Spal -
ITA Ser 11:30 Atalanta
-
Napoli -
Spain  »»  Primera División 21.01.2018 Shedule
SPA Pri 19:45 Betis
-
Barcelona -
SPA Pri 17:30 Real Sociedad
-
Celta Vigo -
SPA Pri 15:15 Real Madrid
-
Dep. La Coruna -
SPA Pri 11:00 Alaves
-
Leganes -
Germany  »»  Premier League 21.01.2018 Shedule
GER Bbl 20:00 Cavalier
-
Portmore United -
GER Bbl 20:00 Humble Lions
-
Boys' Town -
GER Bbl 20:00 Montego Bay United
-
Harbour View -
GER Bbl 20:00 Sandals South Coast
-
Arnett Gardens -
GER Bbl 20:00 Tivoli Gardens
-
Reno -
Germany  »»  Oberliga: Westfalen 21.01.2018 Shedule
GER Obe 13:00 postp. TSV Buchholz 08
-
Rugenbergen -
Spain  »»  Segunda B: Group 4 21.01.2018 Shedule
SPA Seg 17:00 Cornellà
-
Alcoyano -
SPA Seg 17:00 Ponferradina
-
Real Madrid B -
SPA Seg 16:00 Ecija
-
Betis B -
SPA Seg 16:00 El Ejido
-
Murcia -
SPA Seg 16:00 Elche
-
Zaragoza B -
SPA Seg 16:00 Gimnástica Segoviana
-
Rápido Bouzas -
SPA Seg 16:00 Guijuelo
-
Toledo -
SPA Seg 16:00 Lleida
-
Peralada -
SPA Seg 16:00 Mérida AD
-
Granada CF B -
SPA Seg 16:00 Mirandes
-
Santander -
SPA Seg 16:00 Pontevedra (Esp)
-
Cerceda -
SPA Seg 16:00 Recreativo Huelva
-
CD Badajoz -
SPA Seg 16:00 Sabadell
-
Hercules -
SPA Seg 16:00 Talavera CF
-
San Sebastian Reyes -
SPA Seg 16:00 UD Logrones
-
Barakaldo -
SPA Seg 15:45 Coruxo FC
-
Rayo Majadahonda -
SPA Seg 15:30 Navalcarnero
-
CF Fuenlabrada -
SPA Seg 15:30 Olot
-
Badalona -
SPA Seg 15:00 Cordoba B
-
San Fernando -
SPA Seg 11:00 Atl. Madrid B
-
Real Valladolid II -
SPA Seg 11:00 Deportivo La Coruña II
-
Ferrol -
SPA Seg 11:00 Ebro
-
Llagostera -
SPA Seg 11:00 Formentera
-
Saguntino -
SPA Seg 11:00 Lealtad
-
Depor -
SPA Seg 11:00 Linense
-
Lorca Deportiva -
SPA Seg 11:00 Mallorca
-
Baleares -
SPA Seg 11:00 Marbella (Esp)
-
Extremadura UD -
SPA Seg 11:00 Melilla
-
Cartagena -
SPA Seg 11:00 Tudelano
-
Amorebieta -
SPA Seg 11:00 UCAM Murcia
-
FC Jumilla -
SPA Seg 11:00 Unión Adarve
-
Celta Vigo B -
SPA Seg 11:00 Valencia B
-
Pena Deportina -
SPA Seg 11:00 Villanovense
-
UD Las Palmas -
SPA Seg 11:00 Villarreal B
-
Ontinyent -
SPA Seg 10:30 Osasuna B
-
Burgos -
Germany  »»  3. Liga 21.01.2018 Shedule
GER 3. 13:00 Meppen
-
Preussen Munster -
GER 3. 13:00 Bremen (Am)
-
Wurzburger Kickers -
Italy  »»  Lega Pro 1: Girone B 21.01.2018 Shedule
ITA Leg 13:30 Alessandria
-
Atletico Pro Piacenza -
ITA Leg 13:30 GIANA Erminio
-
US Pontedera -
ITA Leg 13:30 Pisa
-
Monza -
ITA Leg 13:30 Pistoiese
-
Arezzo -
ITA Leg 13:30 Prato
-
Cuneo -
Italy  »»  Serie B 21.01.2018 Shedule
ITA Ser 14:00 Brescia
-
Avellino -
Spain  »»  Segunda División 21.01.2018 Shedule
SPA Seg 19:00 Tenerife
-
Barcelona B -
SPA Seg 17:00 Gimnastic
-
Reus Deportiu -
SPA Seg 17:00 Numancia
-
Rayo Vallecano -
SPA Seg 15:00 Osasuna
-
Leonesa -
SPA Seg 11:00 Alcorcon
-
Cadiz -
Italy  »»  Serie D: Girone I 21.01.2018 Shedule
ITA Ser 13:30 Abano
-
Calvi Noale -
ITA Ser 13:30 US Adriese
-
Tamai -
ITA Ser 13:30 Albalonga
-
FC Nuorese Calcio -
ITA Ser 13:30 Albissola
-
Ligorna -
ITA Ser 13:30 Ambrosiana
-
Este -
ITA Ser 13:30 Aprilia
-
Lanusei -
ITA Ser 13:30 Argentina
-
Finale -
ITA Ser 13:30 Atletico
-
Trastevere Calcio -
ITA Ser 13:30 Audace Cerignola
-
Gragnano -
ITA Ser 13:30 Aversa
-
Cavese -
ITA Ser 13:30 AC Belluno
-
Liventina -
ITA Ser 13:30 Bra
-
Borgosesia -
ITA Ser 13:30 Bustese Roncalli
-
Virtus Bergamo -
ITA Ser 13:30 Calcio Caravaggese
-
Pol. Ciliverghe Mazzano -
ITA Ser 13:30 Casale
-
Borgaro Nobis -
ITA Ser 13:30 Ciserano
-
Calcio Caravaggese -
ITA Ser 13:30 Ciserano
-
Trento Calcio 1921 -
ITA Ser 13:30 Cjarlins Muzane
-
Campodarsego -
ITA Ser 13:30 Clodiense
-
Union Feltre -
ITA Ser 13:30 Como
-
Derthona -
ITA Ser 13:30 Correggese
-
Castelvetro -
ITA Ser 13:30 Crema
-
Romanese -
ITA Ser 13:30 Darfo Boario
-
Grumellese -
ITA Ser 13:30 Dro Calcio
-
Rezzato -
ITA Ser 13:30 Ebolitana
-
Isola Capo Rizzuto -
ITA Ser 13:30 Ercolanese
-
Portici -
ITA Ser 13:30 Fabriano Cerreto
-
Citta di Campobasso -
ITA Ser 13:30 Fiorenzuola
-
Tuttocuoio -
ITA Ser 13:30 Flaminia
-
Budoni Calcio -
ITA Ser 13:30 Folgore Caratese
-
Caronnese -
ITA Ser 13:30 FC Francavilla
-
Gravina -
ITA Ser 13:30 Gozzano
-
Seregno -
ITA Ser 13:30 Igea Virtus
-
Nocerina -
ITA Ser 13:30 Imolese
-
Vigor Carpaneto -
ITA Ser 13:30 Inveruno
-
Chieri 1955 -
ITA Ser 13:30 Jesina
-
Matelica -
ITA Ser 13:30 Latina
-
Cassino -
ITA Ser 13:30 Latte Dolce
-
FC Rieti -
ITA Ser 13:30 Lecco
-
Rezzato -
ITA Ser 13:30 Legnago Salus
-
Delta Porto Tolle -
ITA Ser 13:30 Levico
-
Crema -
ITA Ser 13:30 Lumezzane
-
Levico -
ITA Ser 13:30 Lupa Roma
-
Anziolavinio -
ITA Ser 13:30 Massese
-
Savona -
ITA Ser 13:30 Messina
-
Cittanovese -
ITA Ser 13:30 Lara
-
Sammaurese -
ITA Ser 13:30 Montebelluna
-
Mantova -
ITA Ser 13:30 Montevarchi Calcio
-
Forli -
ITA Ser 13:30 Monticelli
-
Avezzano -
ITA Ser 13:30 Nerostellati Frattese
-
Picerno -
ITA Ser 13:30 Nerostellati Pratola
-
Aquila Calcio -
ITA Ser 13:30 Olginatese
-
Pavia -
ITA Ser 13:30 Colligiana
-
Lentigione -
ITA Ser 13:30 OltrepoVoghera
-
Castellazzo -
ITA Ser 13:30 Agnonese
-
Castelfidardo Calcio -
ITA Ser 13:30 AC Palazzolo
-
Sancataldese -
ITA Ser 13:30 Palmese
-
Paceco -
ITA Ser 13:30 Pergolettese
-
Pontisola -
ITA Ser 13:30 Pol. Ciliverghe Mazzano
-
Pro Patria -
ITA Ser 13:30 Pomigliano
-
Sporting Fulgor -
ITA Ser 13:30 Pontisola
-
Lecco -
ITA Ser 13:30 Rossoblu Potenza
-
Neapolis Frattese -
ITA Ser 13:30 Pro Patria
-
Grumellese -
ITA Ser 13:30 Pro Sesto
-
Varese -
ITA Ser 13:30 Real Forte Querceta
-
Lavagnese -
ITA Ser 13:30 Rignanese
-
Mobilieri Ponsacco -
ITA Ser 13:30 Rimini
-
Pianese -
ITA Ser 13:30 Roccella
-
Acireale -
ITA Ser 13:30 Romagna Centro
-
Sangiovannese -
ITA Ser 13:30 San Nicolò
-
Francavilla -
ITA Ser 13:30 San Severo
-
Nardò -
ITA Ser 13:30 San Teodoro
-
Nuova Monterosi -
ITA Ser 13:30 Sangiustese
-
Recanatese -
ITA Ser 13:30 Sansepolcro Calcio
-
Sasso Marconi -
ITA Ser 13:30 Sarnese
-
Taranto -
ITA Ser 13:30 Scandicci
-
Sanremese -
ITA Ser 13:30 Scanzorosciate
-
Lumezzane -
ITA Ser 13:30 Scanzorosciate
-
Pergolettese -
ITA Ser 13:30 Sestri Levante
-
Ghivizzano Borgo Mozzano -
ITA Ser 13:30 Sporting Trestina
-
Villabiagio -
ITA Ser 13:30 Team Altamura
-
Manfredonia -
ITA Ser 13:30 Tortoli
-
Domino -
ITA Ser 13:30 Trento Calcio 1921
-
Dro Calcio -
ITA Ser 13:30 Troina
-
Gelbison Cilento -
ITA Ser 13:30 Valdinievole Montecatini
-
Seravezza -
ITA Ser 13:30 Varesina
-
Arconatese -
ITA Ser 13:30 Pro Vasto
-
Pineto -
ITA Ser 13:30 Viareggio
-
San Donato Tavarnelle -
ITA Ser 13:30 Vibonese
-
Gela -
ITA Ser 13:30 Virtus Bergamo
-
Darfo Boario -
ITA Ser 13:30 Virtus Verona
-
Union ArzignanoChiampo -
ITA Ser 13:30 Vis Pesaro
-
San Marino -
Portugal  »»  Liga de Honra 21.01.2018 Shedule
POR Lig 16:00 FC Famalicao
-
Penafiel -
POR Lig 15:00 FC Porto B
-
Arouca -
POR Lig 15:00 Braga B
-
Academica -
POR Lig 15:00 Covilha
-
Santa Clara -
POR Lig 15:00 Varzim
-
Leixoes -
POR Lig 11:15 Real
-
U. Madeira -
France  »»  Ligue 1 21.01.2018 Shedule
FRA Lig 20:00 Lyon
-
Paris SG -
FRA Lig 16:00 Monaco
-
Metz -
FRA Lig 14:00 Nice
-
St Etienne -
Portugal  »»  Primeira Liga 21.01.2018 Shedule
POR Por 20:15 Guimaraes
-
Estoril -
POR Por 18:00 Rio Ave
-
Boavista -
POR Por 16:00 Aves
-
Ferreira -
POR Por 16:00 Feirense
-
Moreirense -
France  »»  CFA 2: Group H 21.01.2018 Shedule
FRA CFA 14:30 ES Le Cannet Rocheville
-
Lucciana -
FRA CFA 14:00 Amiens SC II
-
Olympique St Quentin -
FRA CFA 14:00 Bastia-Borgo II
-
Villefranche SJB -
FRA CFA 14:00 Les Ulis
-
Noisy-le-Sec -
FRA CFA 14:00 Pau II
-
Feytiat -
FRA CFA 14:00 Versailles
-
Bobigny -
FRA CFA 13:30 Avallon CO
-
Clémenceau Besançon -
FRA CFA 13:30 Avallon CO
-
Selongey -
FRA CFA 13:30 Caen II
-
Saint-Lô Manche -
FRA CFA 13:30 Chartres Horizon
-
Châteauneuf-sur-Loire -
FRA CFA 13:30 Oissel
-
Dieppe -
FRA CFA 13:30 Saint Amand
-
Roye-Noyon -
FRA CFA 13:30 Saint-Apollinaire
-
Gueugnon -
FRA CFA 13:30 Saint-Apollinaire
-
Louhans-Cuiseaux -
France  »»  Ligue 1 21.01.2018 Shedule
FRA Div 18:00 Niarry Tally
-
ASEC Ndiambour -
FRA Div 18:00 Stade de Mbour
-
Sonacos -
FRA Div 17:00 La Linguère
-
Casa Sport -
FRA Div 16:00 Jaraaf
-
Guédiawaye -
Morocco  »»  GNF 1 21.01.2018 Shedule
MOR Bot 12:00 Hoceima
-
Olympique de Safi -
MOR Bot 12:00 FAR Rabat
-
Raja Casablanca -
MOR Bot 12:00 Olympique Khouribga
-
Kawkab Marrakech -
MOR Bot 12:00 Moghreb Tétouan
-
Chabab -
MOR Bot 12:00 Racing de Casablanca
-
Ittihad Tanger -
MOR Bot 12:00 Berkane
-
Hassania Agadir -
MOR Bot 12:00 Wydad Casablanca
-
Rapide Oued Zem -
MOR Bot 12:00 postp. FUS Rabat
-
Difaâ El Jadidi -
Nigeria  »»  NPFL 21.01.2018 Shedule
NIG Pre 15:00 Abia Warriors
-
Plateau United -
NIG Pre 15:00 Akwa United
-
Yobe Stars -
NIG Pre 15:00 El Kanemi Warriors
-
MFM -
NIG Pre 15:00 Heartland
-
Enugu -
NIG Pre 15:00 Gabros
-
Kwara United -
NIG Pre 15:00 Katsina United
-
Enyimba -
NIG Pre 15:00 Lobi Stars
-
Go Round -
NIG Pre 15:00 Nasarawa United
-
Sunshine Stars -
NIG Pre 15:00 Dolphin Port Harcourt
-
Kano -
NIG Pre 15:00 Wikki Tourist
-
Niger Tornadoes FC -
Europe  »»  Tercera Division: Group 9 21.01.2018 Shedule
EUR Eur 18:15 Manacor
-
Llosetense -
EUR Eur 17:15 Palo
-
Jaen -
EUR Eur 17:00 Ciudad de Torredonjimeno
-
Guadix -
EUR Eur 17:00 Eldense
-
Almazora -
EUR Eur 17:00 Sodupe
-
Santurtzi -
EUR Eur 17:00 Villacarrillo
-
Martos -
EUR Eur 17:00 Villarrubia
-
Villarrobledo -
EUR Eur 16:30 Alcúdia
-
Serverense -
EUR Eur 16:30 Atlético Mancha Real
-
Huétor Tájar -
EUR Eur 16:00 Arandina
-
Beroil Bupolsa -
EUR Eur 16:00 Ascó
-
Castelldefels -
EUR Eur 16:00 Atlético Espeleño
-
CD Alcalá -
EUR Eur 16:00 Castellon (Esp)
-
Paterna -
EUR Eur 16:00 Castro
-
EDM Santillana -
EUR Eur 16:00 Don Benito
-
Arroyo -
EUR Eur 16:00 Torrelavega
-
Cultural Guarnizo -
EUR Eur 16:00 Lebrijana
-
Sanluqueno -
EUR Eur 16:00 Marino
-
Atlético de Lugones -
EUR Eur 16:00 Negreira
-
Alondras -
EUR Eur 16:00 Roda
-
Villarreal III -
EUR Eur 16:00 Silla
-
Orihuela -
EUR Eur 16:00 Tedeón
-
Yagüe -
EUR Eur 16:00 Textil Escudo
-
Selaya -
EUR Eur 16:00 Vimenor
-
Cayón -
EUR Eur 16:00 Yeclano
-
UCAM Murcia II -
EUR Eur 15:45 Boiro
-
Bergantiños -
EUR Eur 15:45 Ribadumia
-
Cultural Areas -
EUR Eur 15:45 Son Cladera
-
Platges de Calvià -
EUR Eur 15:30 Almagro
-
Atlético Ibañés -
EUR Eur 15:30 Almazán
-
Numancia II -
EUR Eur 15:30 Arenteiro
-
Céltiga -
EUR Eur 15:30 Atlético Pulpileño
-
Huércal-Overa -
EUR Eur 15:30 Becerril
-
Sporting Uxama -
EUR Eur 15:30 Bembibre
-
Burgos Promesas 2000 -
EUR Eur 15:30 Binéfar
-
Utebo -
EUR Eur 15:30 Calasancio
-
Arnedo -
EUR Eur 15:30 Cartagena FC
-
Muleño -
EUR Eur 15:30 CD Calahorra
-
Náxara -
EUR Eur 15:30 Coria
-
CP Amanecer -
EUR Eur 15:30 Cieza
-
Mar Menor -
EUR Eur 15:30 Cultural Cebrereña
-
Real Avila -
EUR Eur 15:30 EDMF Churra
-
Espinardo Atlético -
EUR Eur 15:30 Jerez
-
Trujillo -
EUR Eur 15:30 L'Entregu
-
Real Aviles -
EUR Eur 15:30 La Bañeza
-
Zamora -
EUR Eur 15:30 Marchamalo
-
Quintanar del Rey -
EUR Eur 15:30 Mora
-
La Roda -
EUR Eur 15:30 Moralo
-
Aceuchal -
EUR Eur 15:30 Novelda CF
-
Recambios Colón -
EUR Eur 15:30 Olimpic Xativa
-
La Nucía -
EUR Eur 15:30 Ourense CF
-
Noia -
EUR Eur 15:30 Rayo Ibense
-
Crevillente -
EUR Eur 15:30 Santa Amalia
-
UP Plasencia -
EUR Eur 15:30 Teruel
-
CDJ Tamarite -
EUR Eur 15:30 Villacañas
-
Miguelturreño -
EUR Eur 15:30 Villalonga
-
Arosa -
EUR Eur 15:30 Xerez
-
Puente Genil -
EUR Eur 15:15 Alfaro
-
SD Logrones -
EUR Eur 15:15 Ceares
-
Langreo -
EUR Eur 15:15 Praviano
-
Condal -
EUR Eur 15:15 Sarinena
-
Fraga -
EUR Eur 15:15 Tuilla
-
Colunga -
EUR Eur 15:00 Agoncillo
-
Villegas -
EUR Eur 15:00 Anguiano
-
Vianés -
EUR Eur 15:00 Belchite 97
-
Borja -
EUR Eur 15:00 Brea
-
Caspe -
EUR Eur 15:00 Casalarreina
-
Haro -
EUR Eur 15:00 Cirbonero
-
Ardoi -
EUR Eur 15:00 La Almunia
-
Atlético Monzón -
EUR Eur 15:00 La Virgen del Camino
-
Cristo Atlético -
EUR Eur 15:00 Llanera
-
Llanes -
EUR Eur 15:00 Mosconia
-
San Martin -
EUR Eur 15:00 Pradejón
-
UD Logroñés II -
EUR Eur 15:00 Real Murcia II
-
La Unión CF -
EUR Eur 15:00 Robres
-
Almudévar -
EUR Eur 15:00 Utrera
-
Cádiz II -
EUR Eur 15:00 Villalbés
-
Barbadás -
EUR Eur 14:45 San Jose de Soria
-
Atlético Astorga -
EUR Eur 14:30 Berceo
-
Varea -
EUR Eur 14:30 Cariñena
-
Tarazona -
EUR Eur 12:00 El Cotillo
-
UD San Fernando -
EUR Eur 12:00 Estrella
-
Los Llanos -
EUR Eur 12:00 Guimar
-
Mensajero -
EUR Eur 12:00 Citta di Marino
-
Vera -
EUR Eur 12:00 Tenisca
-
Tenerife II -
EUR Eur 12:00 Unión Sur Yaiza
-
Las Palmas III -
EUR Eur 12:00 Villa Santa Brígida
-
Union Puerto -
EUR Eur 11:45 Extremadura UD II
-
Olivenza -
EUR Eur 11:30 Ceuta
-
Gerena -
EUR Eur 11:30 Real Burgos
-
Salmantino -
EUR Eur 11:30 Silva
-
Somozas -
EUR Eur 11:30 UD San Pedro
-
Motril -
EUR Eur 11:15 Azuaga
-
Diocesano -
EUR Eur 11:15 EG El Palmar
-
Los Garres -
EUR Eur 11:15 Valdefierro
-
SD Ejea -
EUR Eur 11:00 Algeciras (Esp)
-
Cabecense -
EUR Eur 11:00 Arcos CF (Esp)
-
Los Barrios -
EUR Eur 11:00 Atarfe Industrial
-
Linares Deportivo -
EUR Eur 11:00 Atletico Tomelloso
-
Pedroñeras -
EUR Eur 11:00 Aurrerá de Vitoria
-
Durango -
EUR Eur 11:00 Bala Azul
-
Águilas FC -
EUR Eur 11:00 Cacereno
-
Atlético Pueblonuevo -
EUR Eur 11:00 Calamonte
-
Montijo -
EUR Eur 11:00 Castilleja
-
San Roque -
EUR Eur 11:00 Castuera
-
Valdivia -
EUR Eur 11:00 Conquense
-
Azuqueca -
EUR Eur 11:00 Vado
-
Valdesoto -
EUR Eur 11:00 Deportiva Minera (Esp)
-
La Hoya Lorca II -
EUR Eur 11:00 Espanyol B
-
Granollers -
EUR Eur 11:00 CE Europa (Esp)
-
Gavà -
EUR Eur 11:00 UE Figueres
-
Vilafranca -
EUR Eur 11:00 Guadalajara
-
Albacete II -
EUR Eur 11:00 Huétor Vega
-
Vélez -
EUR Eur 11:00 Juventud Torremolinos
-
Antequera -
EUR Eur 11:00 L Hospitalet
-
Cerdanyola del Vallès -
EUR Eur 11:00 Leganés II
-
Alcorcón II -
EUR Eur 11:00 Levante UD B
-
Buñol -
EUR Eur 11:00 Manchego
-
Almansa -
EUR Eur 11:00 Móstoles
-
El Alamo -
EUR Eur 11:00 Oyonesa
-
River Ebro -
EUR Eur 11:00 Pozuelo Alarcón
-
Getafe B -
EUR Eur 11:00 Prat
-
Terrassa (Esp) -
EUR Eur 11:00 Rayo Vallecano B
-
Trival Valderas -
EUR Eur 11:00 Real Oviedo II
-
Roces -
EUR Eur 11:00 Sabiñánigo
-
Illueca -
EUR Eur 11:00 San Agustin del Guadalix
-
San Fernando de Henares -
EUR Eur 11:00 San Rafael
-
Mallorca II -
EUR Eur 11:00 Santa Ana
-
Atlético de Pinto -
EUR Eur 11:00 Santboià
-
Palamós -
EUR Eur 11:00 Sevilla III
-
Guadalcacín -
EUR Eur 11:00 Minerva
-
Pinatar -
EUR Eur 11:00 Siero
-
Gijón Industrial -
EUR Eur 11:00 Socuéllamos
-
Madridejos -
EUR Eur 11:00 Unionistas de Salamanca
-
Atlético Tordesillas -
EUR Eur 10:45 Maracena
-
Malaga B (Esp) -
EUR Eur 10:45 Siete Villas
-
Sámano -
EUR Eur 10:30 Almeria B
-
Rincón -
EUR Eur 10:30 Basconia
-
Sestao -
EUR Eur 10:30 Internacional
-
Tres Cantos -
EUR Eur 10:30 Los Yébenes
-
Alcobendas Sport -
EUR Eur 10:30 Parla
-
Colmenar Viejo -
EUR Eur 10:30 Portugalete
-
Zamudio -
EUR Eur 10:30 Recreativo Huelva II
-
Lucena -
EUR Eur 10:30 Villaverde-Boetticher
-
RSD Alcala -
EUR Eur 10:00 Melistar
-
Loja -
Egypt  »»  Premier League 21.01.2018 Shedule
EGY Pre 17:00 Al Ahly
-
Misr Elmaqasah -
Turkey  »»  Süper Lig 21.01.2018 Shedule
TUR Sup 16:00 Antalyaspor
-
Besiktas -
TUR Sup 13:00 Bursaspor
-
İstanbul B.B. -
TUR Sup 10:30 Konyaspor
-
Trabzonspor -
TUR Sup 10:30 Sivasspor
-
Akhisar Genclik Spor -
Scotland  »»  Scottish Cup 21.01.2018 Shedule
SCO Fa 14:05 Hearts
-
Hibernian -
SCO Fa 12:00 Fraserburgh
-
Rangers -
South Korea  »»  Santhosh Trophy 21.01.2018 Shedule
SOU K L 23:00 Andhra Pradesh
-
Andamans & Nicobar -
SOU K L 23:00 Tamilnadu
-
Kerala -
Turkey  »»  3. Lig: Group 3 21.01.2018 Shedule
TUR 3.L 10:30 Aydinspor
-
Sanliurfa Belediyespor -
TUR 3.L 10:30 Batman Petrolspor
-
Bayrampasa -
TUR 3.L 10:30 Bayburt Cenclik
-
Erzin -
TUR 3.L 10:30 Corum
-
Tepecik -
TUR 3.L 10:30 Erbaaspor
-
Dardanelspor -
TUR 3.L 10:30 Ergene Velimeşespor
-
Dar. Genclerbirligi -
TUR 3.L 10:30 Kocaelispor
-
Sultanbeyli Belediye -
TUR 3.L 10:30 Kozanspor
-
Tekirova Bld. -
TUR 3.L 10:30 Manisa BBSK
-
Yomraspor -
TUR 3.L 10:30 Muglaspor
-
Erokspor -
TUR 3.L 10:30 Payas
-
Ankara Adliyespor -
TUR 3.L 10:30 Tarsus
-
Usak S. G. -
TUR 3.L 10:00 Arsinspor
-
Tekirdagspor -
TUR 3.L 10:00 Cizre Basra
-
Kizilcabolukspor -
TUR 3.L 10:00 Elaziz Belediyespor
-
Bursa Niluferspor -
TUR 3.L 10:00 Pazarspor
-
Kayseri Erciyesspor -
TUR 3.L 10:00 Yeni Orduspor
-
Golcukspor -
TUR 3.L 09:30 Erzincanspor
-
Tire 1922 -
Belgium  »»  Second Division 21.01.2018 Shedule
BEL Exq 15:00 Tubize
-
Leuven -
Greece  »»  Football League 21.01.2018 Shedule
GRE Foo 13:00 Karditsa
-
Platamona -
GRE Foo 13:00 Dramas
-
Larisa -
GRE Foo 13:00 OFI Crete
-
Apollon Kalamaria -
GRE Foo 13:00 Panegialios FC
-
Kissamikos -
GRE Foo 13:00 Panserraikos
-
Trikala -
GRE Foo 13:00 Sparti
-
Kallithea -
GRE Foo 13:00 Veria
-
Ergotelis -
Turkey  »»  2. Lig: Kirmizi 21.01.2018 Shedule
TUR Tff 10:30 Afjet Afyonspor
-
Tokatspor -
TUR Tff 10:30 Bandirmaspor
-
Silivrispor -
TUR Tff 10:30 Hacettepe
-
Fethiyespor -
TUR Tff 10:30 Inegolspor
-
Tuzlaspor -
TUR Tff 10:30 Karsiyaka
-
Sakaryaspor -
TUR Tff 10:30 Kastamonuspor
-
Hatayspor -
TUR Tff 10:30 Keciorengucu
-
Bucaspor Izmir -
TUR Tff 10:30 Zonguldak K.
-
Altay -
TUR Tff 10:00 Diyarbakir Diski
-
Mersin -
TUR Tff 10:00 Gumushanespor
-
F. Karagumruk -
TUR Tff 10:00 Kahramanmaras
-
Nazillispor -
TUR Tff 10:00 Sanliurfaspor
-
Nigde Bld. -
TUR Tff 10:00 Sariyer
-
Bodrumspor -
Australia  »»  Premier League 21.01.2018 Shedule
AUS Bri 23:00 Police United
-
Placencia Assassins -
AUS Bri 22:00 Freedom Fighters
-
Hankook Verdes -
AUS Bri 22:00 Wagiya
-
Belize Defence Force -
Belgium  »»  Pro League 21.01.2018 Shedule
BEL Jup 19:00 Gent
-
Lokeren -
BEL Jup 17:00 Genk
-
Anderlecht -
BEL Jup 13:30 FC Antwerp
-
Club Brugge -
Costa Rica  »»  Primera División 21.01.2018 Shedule
COS Pri 22:00 Cartagines
-
Alajuelense -
COS Pri 21:00 Carmelita
-
Zeledon -
COS Pri 21:00 Grecia
-
Santos DG -
COS Pri 21:00 Municipal Liberia
-
Limon -
Cyprus  »»  1. Division 21.01.2018 Shedule
CYP Fir 16:00 Aris
-
Apollon Limassol -
CYP Fir 14:00 APOEL
-
AEK Larnaca -
CYP Fir 13:00 Nea Salamis
-
Paphos -
Greece  »»  Super League 21.01.2018 Shedule
GRE Sup 17:30 Olympiakos Piraeus
-
Skoda Xanthi -
GRE Sup 15:15 Lamia
-
Asteras Tripolis -
GRE Sup 15:15 Panaitolikos
-
Panionios -
GRE Sup 15:15 Giannina
-
Atromitos -
GRE Sup 13:00 PAOK
-
Apollon S. -
Mexico  »»  Liga MX 22.01.2018 Shedule
MEX Pri 00:00 Santos Laguna
-
Monarcas -
MEX Pri 18:00 U.N.A.M.- Pumas
-
Club America -
Netherlands  »»  Eredivisie 21.01.2018 Shedule
NET Ere 15:45 Heracles
-
PSV -
NET Ere 13:30 Ajax
-
Feyenoord -
NET Ere 13:30 Willem II
-
Groningen -
NET Ere 11:30 Sparta Rotterdam
-
Excelsior -
South Africa  »»  PSL 21.01.2018 Shedule
SAF Pre 13:30 Baroka
-
Kaizer Chiefs -
SAF Pre 13:30 Chippa Utd.
-
Golden Arrows -
Tunisia  »»  Ligue 1 21.01.2018 Shedule
TUN Lig 14:00 CS Sfaxien
-
Stade Tunisien -
TUN Lig 13:00 Africain
-
Monastir -
TUN Lig 13:00 CO Medenine
-
Stade Gabèsien -
TUN Lig 13:00 Gabès
-
Étoile Sahel -
TUN Lig 13:00 Metlaoui
-
JS Kairouan -
TUN Lig 12:00 Ben Guerdane
-
Esperance Tunis -
Turkey  »»  1. Lig 21.01.2018 Shedule
TUR Ban 15:00 Altinordu
-
Elazigspor -
TUR Ban 12:30 Giresunspor
-
Boluspor -
TUR Ban 12:30 V. Manisaspor
-
Rizespor -
TUR Ban 10:00 Erzurum
-
Ankaragucu -
TUR Ban 10:00 Umraniyespor
-
Gaziantepspor -
Belgium  »»  Promotion: Group D 21.01.2018 Shedule
BEL Pro 14:00 Hoeilaart
-
Diegem -
BEL Pro 14:00 Wetteren Kwatrecht
-
Dikkelvenne -
BEL Pro 14:00 Melsele
-
Eppegem -
BEL Pro 14:00 Ternesse
-
Eendracht Termien -
BEL Pro 13:30 Grimbergen
-
Lebbeke -
BEL Pro 13:30 Jong Lede
-
Menen -
BEL Pro 13:30 Mariekerke
-
Ninove -
BEL Pro 13:30 VC Sterrebeek
-
Wellen -
BEL Pro 13:30 VC Herentals
-
Neerpelt -
BEL Pro 13:30 KSKV
-
Wolvertem Merchtem -
Belgium  »»  Provincial: West-Vlaanderen 21.01.2018 Shedule
BEL Pro 16:00 Strombeek
-
Bodegem Kapelle United -
BEL Pro 14:00 Belceil
-
Albert Quévy-Mons II -
BEL Pro 14:00 Braine
-
Schaerbeek-Evere -
BEL Pro 14:00 Bleid
-
Union Lasne-Ohain -
BEL Pro 14:00 Chastre
-
Ixelles -
BEL Pro 14:00 Dendermonde
-
Sottegem -
BEL Pro 14:00 Drongen
-
Appelterre-Eichem -
BEL Pro 14:00 Elene-Grotenberge
-
Robur -
BEL Pro 14:00 Gosselies Sports
-
SG-Tertre Hautrage -
BEL Pro 14:00 Houdeng
-
Montkainoise -
BEL Pro 14:00 Jodoigne
-
Villers-La-Ville -
BEL Pro 14:00 Kosova Schaerbeek
-
Jette -
BEL Pro 14:00 Le Roeulx
-
Antoing -
BEL Pro 14:00 Liedekerke
-
Meise -
BEL Pro 14:00 Oostnieuwkerke
-
RC Lauwe -
BEL Pro 14:00 Ostiches
-
Ransart -
BEL Pro 14:00 Pâturages
-
Rapid Symphorinois -
BEL Pro 14:00 Butsel
-
Veltem -
BEL Pro 14:00 Rac. Waregem
-
Oostduinkerke -
BEL Pro 14:00 RAS Monceau
-
Mouscron Peruwelz -
BEL Pro 14:00 RC Schaerbeek
-
Bruxelles -
BEL Pro 14:00 Boezinge
-
Eernegem -
BEL Pro 14:00 SC Aarschot
-
Borght-Humbeek -
BEL Pro 14:00 Sint-Gillis Waas
-
Eendracht Zele -
BEL Pro 14:00 Stockel
-
Stade Everois -
BEL Pro 14:00 Voorde
-
HO Kalken -
BEL Pro 14:00 Zelzate
-
Berlare -
BEL Pro 13:30 Andennais
-
Fosses -
BEL Pro 13:30 Assesse
-
Grand-Leez -
BEL Pro 13:30 Condruzien
-
Flavion Sport -
BEL Pro 13:30 ES de la Molignée
-
Ligny -
BEL Pro 13:30 Herkol
-
Park Houthalen -
BEL Pro 13:30 HIH Hoepertingen
-
Herk -
BEL Pro 13:30 Huvo Jeuk
-
Beringen -
BEL Pro 13:30 Lauwe
-
Wielsbeke -
BEL Pro 13:30 Melo Zonhoven
-
Weerstand Koersel -
BEL Pro 13:30 Naninne
-
Pesche -
BEL Pro 13:30 Nismes
-
Rochefort -
BEL Pro 13:30 Profondeville
-
Loyers -
BEL Pro 13:30 SK Rapid Leest
-
Berg en Dal -
BEL Pro 13:30 Schriek
-
Retie Branddonk -
BEL Pro 13:30 KV Tervuren-Duisburg
-
Linden -
BEL Pro 13:30 Westkapelle
-
Blankenberge -
BEL Pro 13:30 Witgoor Sport
-
Katelijne (Bel) -
BEL Pro 13:30 Zepperen-Brustem
-
Helson Helchteren -
Belgium  »»  Third Division: Group B 21.01.2018 Shedule
BEL Thi 14:00 Bocholter
-
KVV Duffel -
BEL Thi 14:00 Harelbeke
-
Petegem -
BEL Thi 14:00 Wijgmaal
-
Capellen -
BEL Thi 14:00 Pepingen
-
Sint Niklaas -
BEL Thi 14:00 Ronse
-
Bornem -
BEL Thi 14:00 Tienen
-
Zwarte Leeuw -
BEL Thi 13:30 Londerzeel
-
Ieper -
BEL Thi 13:30 Vosselaar
-
Lenaarts -
Bermuda  »»  Premier League 21.01.2018 Shedule
BMU Pre 19:00 Boulevard Blazers
-
Somerset Trojans -
BMU Pre 19:00 Dandy Town Hornets
-
PHC Zebras -
BMU Pre 19:00 Devonshire Cougars
-
YMSC -
BMU Pre 19:00 North Village Rams
-
Flanagan's Onions FC -
Botswana  »»  Premier League 21.01.2018 Shedule
BOT Pre 14:30 Police XI
-
Miscellaneous -
BOT Pre 14:30 Shooting Stars
-
Black Forest -
BOT Pre 14:00 BDF XI
-
Extension Gunners -
Costa Rica  »»  Liga de Ascenso 21.01.2018 Shedule
COS Lig 20:00 Cariari Pococí
-
Aserrí -
COS Lig 20:00 Turrialba
-
Consultants Moravia -
COS Lig 17:15 ADR Jicaral
-
San Carlos -
COS Lig 17:00 Santa Ana
-
AD Cofutpa -
Cyprus  »»  2. Division B1 21.01.2018 Shedule
CYP 2.D 12:30 Ethn. Assias
-
Ayia Napa -
El Salvador  »»  Primera Division 21.01.2018 Shedule
ELX Pri 21:00 Aguila
-
Santa Tecla -
ELX Pri 21:00 Audaz
-
Chalatenango -
ELX Pri 21:00 Municipal Limeño
-
Luis Angel Firpo -
Europe  »»  Campionato 21.01.2018 Shedule
EUR Eur 14:00 Faetano
-
Fiorentino -
EUR Eur 14:00 Folgore / Falciano
-
Tre Penne -
EUR Eur 14:00 Virtus
-
Pennarossa -
Europe  »»  Premier League 21.01.2018 Shedule
EUR Eur 14:00 Tripoli
-
Al Nejmeh -
Europe  »»  Topklasse: Sunday 21.01.2018 Shedule
EUR Acr 13:30 Be Quick 1887
-
ADO -
EUR Acr 13:30 EVV
-
Quick '20 -
EUR Acr 13:30 OFC Oostzaan
-
JVC \'31 Cuijk -
EUR Acr 13:30 UNA
-
Vitesse II -
EUR Acr 13:00 De Meern (Zon)
-
Blauw Geel '38 -
EUR Acr 13:00 HBS Craeyenhout
-
Jong De Graafschap -
EUR Acr 13:00 OJC Rosmalen
-
Dongen -
EUR Acr 13:00 USV Hercules
-
Hsc 21 -
Greece  »»  Primera Division 21.01.2018 Shedule
GRE Gre 21:00 Deportivo Ocotal
-
San Francisco -
Guatemala  »»  Liga Nacional 21.01.2018 Shedule
GUA Lig 20:30 Guastatoya
-
Malacateco -
GUA Lig 17:30 Antigua GFC
-
Siquinalá -
GUA Lig 17:00 Municipal
-
Comunicaciones -
GUA Lig 17:00 Suchitepequez
-
Deportivo Petapa -
Guatemala  »»  Primera Division 21.01.2018 Shedule
GUA Pri 21:30 Rosario
-
Deportivo Reu -
GUA Pri 21:00 Barillas
-
Nueva Concepción -
GUA Pri 21:00 Sansare
-
Carchá -
GUA Pri 18:00 Deportivo Chiantla
-
Escuintla -
GUA Pri 17:00 Iztapa
-
Chimaltenango -
Hong Kong  »»  HKFA 1st Division 21.01.2018 Shedule
HKG Div 09:30 Warriors
-
Hong Kong Rangers -
India  »»  I-League 21.01.2018 Shedule
IND I-L 08:30 East Bengal (Ind)
-
Mohun Bagan -
Israel  »»  Ligat ha'Al 21.01.2018 Shedule
ISR Lig 18:30 Maccabi Tel Aviv
-
Ashkelon -
ISR Lig 17:00 Maccabi Petach Tikva
-
Netanya -
Norway  »»  Piauiense 21.01.2018 Shedule
NOR Bln 21:00 Ríver
-
4 de Julho -
NOR Bln 19:00 Parnahyba
-
Flamengo PI -
NOR Bln 19:00 Piauí
-
Altos -
Surinam  »»  Hoofdklasse 21.01.2018 Shedule
SUR Hoo 21:00 Transvaal
-
West United -
SUR Hoo 19:30 Papatam
-
SNL -
Ukraine  »»  3. Division 21.01.2018 Shedule
UKR Sup 12:30 Onisilos Sotiras
-
ENAD -
United Arab Emirates  »»  Arabian Gulf League 21.01.2018 Shedule
UNI Uae 15:45 Al Ahli Dubai (Uni)
-
Ajman -
UNI Uae 13:10 Al Ain
-
Hatta -