Current & upcoming games

contest time status home score away H-T data
Brazil  »»  Premiership 24.03.2019 Schedule
BRA Nbb 01:35 ft Auckland
1-3
Team Wellington 0-1
Germany  »»  Premier League 24.03.2019 Schedule
GER Bbl 22:30 HT' UWI
1-0
Mount Pleasant Academy 1-0
Nigeria  »»  NPFL 24.03.2019 Schedule
NIG Pre 15:00 ft Akwa United
1-0
Heartland 0-0
NIG Pre 15:00 ft Enugu
5-2
Remo Stars 2-1
NIG Pre 15:00 ft Enyimba
2-1
Sunshine Stars 1-0
NIG Pre 15:00 ft Go Round
1-0
Yobe Stars 0-0
NIG Pre 15:00 ft Gombe United
0-1
El Kanemi Warriors 0-0
NIG Pre 15:00 postp. Kano
-
Gabros -
NIG Pre 15:00 ft Kwara United
1-0
Katsina United 1-0
NIG Pre 15:00 postp. Lobi Stars
-
Niger Tornadoes FC -
NIG Pre 15:00 ft Plateau United
1-0
Abia Warriors 1-0
NIG Pre 15:00 ft Dolphin Port Harcourt
1-2
Wikki Tourist 1-2
Ireland  »»  First Division 24.03.2019 Schedule
IRE Div 15:00 ft Athlone
3-0
Drogheda 0-0
IRE Div 14:00 ft Galway United
0-1
UC Dublin 1-0
IRE Div 14:00 ft Shelbourne
1-0
Finn Harps 0-0
IRE Div 14:00 ft Wexford
3-0
Longford 0-1
IRE Div 13:30 ft Cobh Ramblers
2-0
Longford 0-1
Argentina  »»  Prim B Metro 24.03.2019 Schedule
ARG Pri 19:00 ft Colegiales
0-1
Defensores Unidos 0-0
ARG Pri 19:00 ft Comunicaciones
0-1
Almirante Brown 0-0
ARG Pri 19:00 ft Flandria
2-3
UAI Urquiza 1-1
ARG Pri 19:00 ft Justo José de Urquiza
0-0
San Miguel 0-0
ARG Pri 19:00 ft Talleres Escalada
0-1
Sacachispas 0-0
Argentina  »»  Prim B Nacional 24.03.2019 Schedule
ARG Pri 22:00 60' Agropecuario
0-0
Villa Dálmine 0-0
ARG Pri 00:00 Club Atlético Mitre
-
Olimpo Bahia Blanca -
ARG Pri 20:00 ft Gimnasia Jujuy
0-1
Almagro 0-0
ARG Pri 20:00 ft Ind. Rivadavia
0-1
Ferro 0-0
ARG Pri 18:05 ft Deportivo Moron
1-1
Nueva Chicago 1-0
Colombia  »»  Primera B 24.03.2019 Schedule
COL Pri 20:30 ft Real Santander
2-2
Fortaleza 0-1
COL Pri 20:00 ft Orsomarso
1-2
Barranquilla 0-1
COL Pri 20:00 ft Valledupar
0-1
Quindio 0-0
COL Pri 19:00 ft Cortulua
2-1
Pereira 1-1
COL Pri 19:00 ft Expreso Rojo
1-1
Depor FC 1-0
Colombia  »»  Primera A: Clausura 24.03.2019 Schedule
COL Lig 23:00 17' America De Cali
0-0
Jaguares de Cordoba 0-0
COL Lig 22:00 56' Junior
2-0
Huila 1-0
COL Lig 21:00 ft Ind. Medellin
4-1
Envigado 1-1
COL Lig 00:45 ft Deportes Tolima
1-0
Unión Magdalena 0-0
Europe  »»  Tercera Division: Group 9 24.03.2019 Schedule
EUR Eur 16:30 Águilas FC
-
La Unión CF -
EUR Eur 16:15 Algar
-
Olímpico Totana -
EUR Eur 16:00 Almagro
-
Madridejos -
EUR Eur 16:00 Calasancio
-
River Ebro -
EUR Eur 16:00 CDJ Tamarite
-
San Juan de Mozarrifar -
EUR Eur 16:00 Cultural Cebrereña
-
Cultural Leonesa II -
EUR Eur 16:00 Mazarron FC
-
Minerva -
EUR Eur 16:00 Mora
-
Calvo Sotelo -
EUR Eur 16:00 Moralo
-
Atlético Pueblonuevo -
EUR Eur 16:00 Náxara
-
CDFC La Calzada -
EUR Eur 16:00 Oyonesa
-
Pradejón -
EUR Eur 16:00 Praviano
-
Tuilla -
EUR Eur 16:00 Sabiñánigo
-
Illueca -
EUR Eur 16:00 San Lorenzo
-
Casetas -
EUR Eur 15:45 Marino
-
Universidad Oviedo -
EUR Eur 12:00 UD San Fernando
-
Unión Sur Yaiza -
EUR Eur 10:45 Siete Villas
-
Velarde -
EUR Eur 10:30 Carabanchel
-
Santa Ana -
EUR Eur 10:30 Trival Valderas
-
Alcobendas Sport -
EUR Eur 18:00 ft Paiosaco
1-1
Barco -
EUR Eur 17:00 ft Antequera
2-1
Juventud Torremolinos 2-0
EUR Eur 17:00 ft Lucena
1-0
Cordoba B 0-0
EUR Eur 17:00 ft Cristo Atlético
0-2
Atlético Astorga -
EUR Eur 17:00 ft Granollers
1-1
Prat -
EUR Eur 17:00 ft Jerez
3-0
Valdelacalzada -
EUR Eur 17:00 ft Jaen
1-1
Motril 1-1
EUR Eur 17:00 ft Santfeliuenc
0-0
Cerdanyola del Vallès 0-0
EUR Eur 16:45 ft San Claudio
1-2
L'Entregu -
EUR Eur 16:30 ft Atlético Espeleño
1-2
Cabecense -
EUR Eur 16:30 ft Huércal-Overa
2-3
Espinardo Atlético -
EUR Eur 16:30 ft La Nucía
0-0
Saguntino 0-0
EUR Eur 16:30 ft Llerenense
1-4
Diocesano -
EUR Eur 16:30 ft Los Barrios
1-0
Utrera 0-0
EUR Eur 16:30 ft Polvorín
1-0
Laracha -
EUR Eur 16:30 ft Puente Genil
5-0
Guadalcacín 4-0
EUR Eur 16:30 ft Sestao
0-0
Deportivo Alaves II 0-0
EUR Eur 16:30 ft Somozas
1-1
Ribadumia -
EUR Eur 16:30 ft Valdivia
6-0
RCP Valverdeño -
EUR Eur 16:00 ft Albacete II
2-0
Quintanar del Rey -
EUR Eur 16:00 ft Alberite
0-3
Varea -
EUR Eur 16:00 ft Alfaro
1-0
Muri -
EUR Eur 16:00 ft Almudévar
0-0
Calamocha 0-0
EUR Eur 16:00 ft Alondras
1-2
Choco -
EUR Eur 16:00 ft Amurrio
1-0
Santurtzi -
EUR Eur 16:00 ft Arosa
1-0
UD Ourense -
EUR Eur 16:00 ft Arroyo
1-2
Calamonte -
EUR Eur 16:00 ft Atlético Tordesillas
0-0
Zamora 0-0
EUR Eur 16:00 ft Bembibre
0-0
Almazán 0-0
EUR Eur 16:00 ft Bergantiños
0-0
Ferrol 0-0
EUR Eur 16:00 ft Borja
0-0
Tarazona 0-0
EUR Eur 16:00 ft Brea
0-3
Zaragoza B -
EUR Eur 16:00 ft Depor
5-0
La Madalena de Morcin -
EUR Eur 16:00 ft Céltiga
0-0
Arenteiro 0-0
EUR Eur 16:00 ft Compostela
5-0
Porriño Industrial -
EUR Eur 16:00 ft Corellano
2-4
Baztán -
EUR Eur 16:00 ft Deportiva Minera (Esp)
1-0
Yeclano -
EUR Eur 16:00 ft Ecija
0-2
Sevilla III -
EUR Eur 16:00 ft Eldense
0-0
Jove Español 0-0
EUR Eur 16:00 ft Gimnástica Segoviana
2-1
Burgos II -
EUR Eur 16:00 ft Guadix
1-0
Atlético Mancha Real -
EUR Eur 16:00 ft Haro
2-0
Anguiano -
EUR Eur 16:00 ft La Bañeza
0-4
Real Avila -
EUR Eur 16:00 ft La Solana
1-0
Guadalajara -
EUR Eur 16:00 ft Linares Deportivo
2-1
Polideportivo Almeria -
EUR Eur 16:00 ft Marchamalo
1-0
Azuqueca -
EUR Eur 16:00 ft Olimpic Xativa
2-1
Vilamarxant -
EUR Eur 16:00 ft Orihuela
1-0
Novelda CF -
EUR Eur 16:00 ft Ourense CF
0-2
Villalbés -
EUR Eur 16:00 ft Rayo Ibense
2-2
Atzeneta -
EUR Eur 16:00 ft Robres
1-1
Belchite 97 -
EUR Eur 16:00 ft San Martin
0-3
Llanera -
EUR Eur 16:00 ft Silla
2-0
Acero -
EUR Eur 16:00 ft Sporting Uxama
0-3
Arandina -
EUR Eur 16:00 ft Terrassa (Esp)
1-2
Santboià -
EUR Eur 16:00 ft Toledo
0-1
La Roda -
EUR Eur 16:00 ft Tropezon
1-0
Cayón -
EUR Eur 16:00 ft Utebo
3-0
La Almunia -
EUR Eur 16:00 ft Villarrobledo
1-0
Ciudad Real -
EUR Eur 15:30 ft Atlético Monzón
1-1
Sarinena -
EUR Eur 15:30 ft Beroil Bupolsa
2-0
UD Santa Marta -
EUR Eur 15:30 ft CAP Ciudad de Murcia
2-1
Los Garres -
EUR Eur 15:30 ft Pena
6-1
Cantolagua -
EUR Eur 15:30 ft Real Murcia II
0-2
Ciudad Lorca -
EUR Eur 15:30 ft Villanueva CF
1-0
Binéfar -
EUR Eur 15:00 ft Ceuta
2-2
Gerena 1-0
EUR Eur 15:00 ft Colunga
1-2
Real Aviles -
EUR Eur 12:00 ft Buzanada
2-1
El Cotillo -
EUR Eur 12:00 ft La Cuadra
0-2
Mensajero -
EUR Eur 12:00 ft Lanzarote
2-1
Las Palmas III -
EUR Eur 12:00 ft Tenerife II
2-3
Atletico Tacoronte -
EUR Eur 12:00 ft Tenisca
0-0
Unión Viera 0-0
EUR Eur 11:30 ft Conil
2-1
Lebrijana -
EUR Eur 11:30 ft Rayo Vallecano B
2-0
Villaverde-Boetticher -
EUR Eur 11:30 ft Sóller
1-0
Formentera -
EUR Eur 11:15 ft Alhaurino
2-2
Huétor Tájar -
EUR Eur 11:15 ft Cartagena FC
2-2
Cieza -
EUR Eur 11:15 ft Rincón
1-0
Ciudad de Torredonjimeno 0-0
EUR Eur 11:15 ft Sants
1-2
Horta -
EUR Eur 11:00 ft Ascó
4-1
Martinenc 3-0
EUR Eur 11:00 ft Atlético de Pinto
2-3
Vicálvaro -
EUR Eur 11:00 ft Atletico Tomelloso
2-2
Villacanas -
EUR Eur 11:00 ft Cacereno
2-2
Coria -
EUR Eur 11:00 ft Cádiz II
1-0
San Roque 0-0
EUR Eur 11:00 ft Canillas
1-1
San Agustin del Guadalix -
EUR Eur 11:00 ft Castuera
0-3
Extremadura UD II -
EUR Eur 11:00 ft Coria C.F. (Esp)
3-1
Algeciras (Esp) 1-0
EUR Eur 11:00 ft Vado
2-2
Lealtad -
EUR Eur 11:00 ft Huétor Vega
1-0
Martos 0-0
EUR Eur 11:00 ft L Hospitalet
1-1
Sant Andreu -
EUR Eur 11:00 ft Las Rozas
4-3
Parla -
EUR Eur 11:00 ft Loja
1-3
Palo 1-1
EUR Eur 11:00 ft Montijo
1-3
Olivenza -
EUR Eur 11:00 ft Móstoles
3-0
Tres Cantos -
EUR Eur 11:00 ft Paiporta
1-3
Alzira (Esp) -
EUR Eur 11:00 ft Pena Deportina
3-1
Alcúdia -
EUR Eur 11:00 ft Pobla Mafumet
0-4
CE Europa (Esp) -
EUR Eur 11:00 ft Pozuelo Alarcón
2-2
Alcorcón II -
EUR Eur 11:00 ft Betis B
0-1
Xerez Deportivo 0-0
EUR Eur 11:00 ft San Ignacio
0-1
Sodupe -
EUR Eur 11:00 ft Socuéllamos
1-2
Villarrubia -
EUR Eur 11:00 ft Son Cladera
1-1
Ibiza Islas Pitiusas -
EUR Eur 11:00 ft UD San Pedro
3-3
Alhaurín -
EUR Eur 11:00 ft UP Plasencia
3-1
Aceuchal -
EUR Eur 11:00 ft Vélez
1-2
Atarfe Industrial 1-2
EUR Eur 11:00 ft Vilafranca
3-0
Castelldefels -
EUR Eur 11:00 ft Xerez
1-0
Arcos CF (Esp) 0-0
EUR Eur 10:45 ft Grama
0-1
UE Figueres -
EUR Eur 10:45 ft Rinconeda Polanco
2-5
Sámano -
EUR Eur 10:30 ft Basconia
4-1
Club Bermeo -
EUR Eur 10:30 ft Lorca Deportiva
2-1
Mar Menor -
EUR Eur 10:30 ft Portugalete
3-1
Berio -
EUR Eur 10:30 ft San Fernando de Henares
0-1
Getafe B -
EUR Eur 10:30 ft Yagüe
3-4
Autol -
EUR Eur 10:15 ft Leganés II
3-1
RSD Alcala 1-1
EUR Eur 10:15 ft Santutxu
1-2
Balmaseda -
EUR Eur 10:00 ft Atlético Pulpileño
2-2
EDMF Churra -
Paraguay  »»  Division Profesional: Clausura 24.03.2019 Schedule
PAR Pri 21:30 90' Libertad Asuncion
2-2
Sol de America 1-0
PAR Pri 23:30 Olimpia Asuncion
-
Nacional Asuncion -
PAR Pri 14:00 ft 3 de Febrero
2-0
Guarani -
PAR Pri 14:00 ft Diaz
0-0
Cerro Porteno 0-0
PAR Pri 14:00 ft Sp. Luqueno
2-1
Deportivo Santaní -
Peru  »»  Primera División 24.03.2019 Schedule
PER Pri 23:15 1' Cesar Vallejo
0-0
Unión Comercio 0-0
PER Pri 21:00 ft Dep. Municipal
3-1
Sport Boys 1-0
PER Pri 16:15 ft U. San Martin
1-0
Carlos Manucci T… 1-0
PER Pri 01:00 ft Universitario de Deportes
1-1
Alianza Huanuco 0-0
Czech Republic  »»  3. HNL: Zapad 24.03.2019 Schedule
CZE Mat 14:30 Čepin
-
Vukovar -
CZE Mat 14:30 Croatia Zmijavci
-
Neretva Metković -
CZE Mat 14:30 Blato
-
Zagora -
CZE Mat 10:00 NK Trnje (Cro)
-
HASK -