3 in 1 Odds

contest time home score away 3 way over/under handicap Compare data
19.01.2019 - Saturday
Mexico - Ascenso MX Shedule - x
MEX Lig 01:00 Atlante 3-2 Atlético Zacatepec 1.83 3.46 3.93 +2.5 1.85 1.94 +0.75 1.18 1.74 7 Bs
MEX Lig 02:30 Venados 1-1 Atlético San Luis 3.31 3.08 2.16 +2.5 2.29 1.60 +1.5 1.19 1.09 10 Bs
MEX Lig 03:00 Tampico Madero 1-3 Celaya 2.18 3.05 3.35 +2.5 2.28 1.61 +1 1.06 1.27 8 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 03:00 Monarcas 2-0 Veracruz 1.63 3.95 5.01 +2.5 1.83 2.00 +1.5 1.04 1.46 8 Bs
MEX Pri 03:00 Puebla 1-1 Santos Laguna 2.78 3.08 2.59 +2.5 2.18 1.68 -2 10.25 9.50 10.25 Bs
Hong Kong - HKFA 1st Division Shedule - x
HKG Div 06:30 Guangzhou R&F U19 1-1 Eastern AA 8.87 4.79 1.36 +2.5 1.82 2.00 +3.25 1.07 1.04 14 Bs
HKG Div 06:30 Wofoo Tai Po 2-2 Yuen Long 2.58 3.28 2.75 +2.5 1.91 1.90 +0.25 1.63 1.94 14 Bs
Australia - A-League Shedule - x
AUS A-L 06:35 Sydney FC 1-0 Newcastle Jets 2.00 3.55 3.59 +2.5 1.70 2.16 +1.75 1.05 1.19 9 Bs
AUS A-L 08:50 Melbourne Heart 0-0 Perth Glory 2.60 3.38 2.64 +2.5 2.02 1.81 +0.5 1.53 1.53 9 Bs
Hong Kong - HKFA 1st Division Shedule - x
HKG Div 09:30 Pegasus 1-1 Dreams 2.56 3.12 2.89 +2.5 2.31 1.61 -1 4.74 5.32 14 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 10:00 Sokolov 1-4 Pribram 3.03 3.15 1.75 +2.5 1.47 2.04 -0.25 2.29 1.38 5 Bs
INT Clu 10:00 B. Gdynia 2-3 Bytovia Bytów 3.83 3.35 1.47 +2.5 1.16 1.13 -0.5 2.10 1.41 3 Bs
INT Clu 10:00 Teplice 5-1 Varnsdorf 1.27 4.94 7.95 +2.5 1.21 2.18 -0.25 1.14 1.53 5 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 10:30 Gaziantep BB 0-1 Denizlispor 2.17 3.21 3.17 +2.5 2.09 1.72 +0.25 1.38 2.16 7 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 10:30 Erzurum 1-2 Konyaspor 2.14 4.07 5.42 +2.5 2.16 1.83 +0.75 1.35 1.31 16 Bs
TUR Sup 10:30 Yeni Malatyaspor 3-2 Goztepe 2.38 3.05 3.05 +2.5 2.29 1.67 +0.5 1.47 2.02 2.02 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 11:00 FC Hjorring 1-1 Thisted FC 6.89 5.01 1.35 +2.5 1.36 2.84 -0.75 2.78 4 Bs
INT Clu 11:00 Hradec Kralove 6-1 Vltavin 1.37 3.94 5.31 +2.5 1.02 2.36 -1 1.61 4 Bs
INT Clu 11:00 Wisla (Pol) 2-3 Garbarnia 1.44 4.79 5.66 +2.5 1.32 3.11 +0.75 1.09 2.53 5 Bs
INT Clu 11:00 Köln (Am) 4-0 TuS Koblenz 1.41 3.80 3.80 +2.5 1.03 1.61 -0.25 1.05 4 Bs
INT Clu 11:00 AC Wolfsberger 5-3 Kapfenberg 1.36 4.36 6.11 +2.5 1.14 2.39 -0.25 1.17 2.38 5 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 11:00 FC Famalicao 0-0 SC Farense (Por) 1.63 3.58 5.38 +2.5 2.29 1.62 +0.5 1.18 2.24 9 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 12:00 Austria Vienna 3-2 Ried 1.31 4.11 6.29 +2.5 1.53 2.46 -2.25 3.32 5 Bs
INT Clu 12:00 Randers FC 1-1 Sonderjyske 2.24 3.35 3.06 +2.5 1.76 2.09 +0.5 1.41 1.73 5 Bs
INT Clu 12:00 Gyirmot SE 2-0 Trnava 2.58 3.40 2.47 +2.5 1.59 1.97 +0.25 1.92 2.57 8 Bs
INT Clu 12:00 Frej 1-3 Hammarby 6.77 4.89 1.38 +2.5 1.49 2.51 +0.5 3.12 1.13 6 Bs
INT Clu 12:00 Grasshoppers 1-0 Hajduk Split 2.95 3.58 2.15 +2.5 1.52 2.33 +0.25 1.88 1.61 4 Bs
INT Clu 12:00 Karvina 0-0 Puszcza 1.30 5.40 9.13 +2.5 1.53 2.50 +0.5 1.09 3.83 5 Bs
INT Clu 12:00 Hacken 2-1 Norrby 1.23 5.93 10.20 +2.5 1.38 2.93 +0.75 3.80 5 Bs
INT Clu 12:00 Zlin 5-0 Nitra 1.53 4.59 5.56 +2.5 1.64 2.29 +0.75 1.08 2.15 10 Bs
INT Clu 12:00 Sigma Olomouc 1-1 Ruzomberok 1.66 4.16 4.09 +2.5 1.43 2.59 -0.25 1.38 2.93 4 Bs
INT Clu 12:00 Nordsjaelland 2-4 Aarhus 2.03 3.51 2.97 +2.5 1.55 2.04 +0.25 1.24 1.95 6 Bs
Scotland - Scottish Cup Shedule - x
SCO Fa 12:15 Auchinleck Talbot 1-0 Ayr 10.50 7.15 1.19 +2.5 1.24 4.05 +1.5 2.30 1.02 8 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 12:30 Wolves 4-3 Leicester 2.32 3.17 3.45 +2.5 2.46 1.57 +2 1.02 1.05 11 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 12:35 Harrogate 3-1 Hartlepool 1.77 3.84 4.22 +2.5 1.82 2.00 +1.75 1.02 1.25 7 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 13:00 Afjet Afyonspor 1-1 Istanbulspor AS 2.44 3.22 2.78 +2.5 2.00 1.82 -1 4.22 4.26 8 Bs
TUR Ban 13:00 B.B. Ankaraspor 3-1 Boluspor 2.18 3.18 3.31 +2.5 2.28 1.67 +0.25 1.44 2.21 8 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 13:00 Midtjylland 4-1 Fredericia 1.45 4.00 4.64 +2.5 1.34 3.05 -0.25 1.22 1.90 5 Bs
INT Clu 13:00 Alemannia Aachen 2-2 Worms 1.84 3.84 3.62 +2.5 1.57 2.34 -0.25 1.48 4 Bs
INT Clu 13:00 Levski 1-1 Ufa 2.18 3.48 3.04 +2.5 1.82 2.05 -1 1.14 1.32 2 Bs
INT Clu 13:00 Amstetten 3-2 Ceske Budejovice 1.95 3.87 3.47 -0.25 1.02 1.20 3 Bs
INT Clu 13:00 Preussen Munster 1-1 Fortuna Köln 1.68 3.71 4.66 +2.5 1.71 2.17 +0.5 1.22 2.17 6 Bs
INT Clu 13:00 Osijek 6-0 ND Gorica 1.31 5.02 7.70 +2.5 1.44 2.55 -1.25 1.72 3 Bs
INT Clu 13:00 Saarbrücken 0-0 Sandhausen 3.43 3.50 2.06 +2.5 1.71 2.19 -1 1.21 2.12 7 Bs
INT Clu 13:00 Stutt. Kickers 3-2 Balingen 4.93 5.18 2.49 +1.5 2.77 8 Bs
INT Clu 13:00 Kickers Offenbach 0-2 Sportfreunde Siegen 1.21 6.63 8.33 +1.5 2.14 3 Bs
INT Clu 13:00 Slavia Prague 8-0 Usti nad Labem 1.07 10.34 22.70 +2.5 1.23 4.40 -0.75 1.03 1.32 5 Bs
Greece - Football League Shedule - x
GRE Foo 13:00 Kissamikos 1-0 Karaiskakis 1.53 3.80 5.38 -0.5 1.62 2 Bs
England - League Two Shedule - x
ENG Lea 13:00 Lincoln 1-0 Grimsby 1.62 3.82 5.76 +2.5 1.97 1.84 +0.5 1.18 2.35 10 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 13:00 Antalyaspor 0-0 Kayserispor 2.15 3.10 3.00 -0.75 3.14 3.76 3.76 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 13:30 Oissel 2-0 Mantes 2.03 3.37 4.74 +2.5 1.95 2.44 +1.25 1.09 1.27 10 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 13:30 Gozzano 4-0 Cuneo 2.56 2.71 3.08 +2.5 2.90 1.40 +0.25 1.52 2.02 8 Bs
ITA Leg 13:30 Ternana 0-1 Fano 1.54 3.43 6.85 +2.5 2.48 1.51 +0.5 1.12 2.38 7 Bs
ITA Leg 13:30 Sudtirol 1-1 Ravenna 2.35 2.91 3.15 +2.5 2.88 1.41 -1.25 4.75 3.65 6 Bs
South Africa - PSL Shedule - x
SAF Pre 13:30 Chippa Utd. 2-0 Maritzburg Utd 1.97 5.68 21.41 +2.5 2.69 1.55 +0.75 1.11 1.49 7 Bs
France - Ligue 2 Shedule - x
FRA Lig 13:55 Lens 2-1 Nancy 1.59 3.56 5.88 +2.5 2.02 1.77 +1 1.76 8 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 14:00 Lille II 3-2 Schiltigheim 2.44 2.97 3.12 +2.5 2.44 1.57 +0.5 1.39 1.59 9 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 14:00 Yehuda 0-0 Netanya 2.80 2.91 2.69 +2.5 3.02 1.52 -1.75 6.80 6.20 8 Bs
France - Ligue 2 Shedule - x
FRA Lig 14:00 Niort 1-1 Grenoble 2.77 2.91 2.68 +2.5 2.29 1.50 -0.5 2.83 2.67 8 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 14:00 AS Roma 3-2 Torino 1.57 5.02 10.08 +2.5 1.59 2.59 +1.5 1.03 1.50 11 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 14:00 Carpi 0-2 Foggia 3.32 3.12 2.57 +2.5 2.18 1.69 -0.25 2.11 2.09 8 Bs
ITA Ser 14:00 Lecce 1-1 Benevento 2.50 2.89 3.24 +2.5 2.75 1.64 +0.5 1.39 1.58 9 Bs
ITA Ser 14:00 Crotone 0-0 Cittadella 2.47 2.96 3.19 +2.5 2.71 1.63 +1.25 1.11 1.22 9 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 14:30 Eintracht Frankfurt 3-1 Freiburg 1.59 4.10 5.89 +2.5 1.79 2.11 +0.75 1.10 2.32 9 Bs
GER Bun 14:30 Augsburg 1-2 Dusseldorf 2.03 3.52 3.75 +2.5 1.83 2.04 +0.75 1.24 1.60 9 Bs
GER Bun 14:30 Bayer Leverkusen 0-1 B. Moenchengladbach 1.94 3.84 3.71 +2.5 1.57 2.50 +1.5 1.09 1.37 9 Bs
GER Bun 14:30 Hannover 0-1 Werder Bremen 3.43 3.64 2.08 +2.5 1.69 2.24 +1.5 1.29 1.10 9 Bs
GER Bun 14:30 VfB Stuttgart 2-3 Mainz 2.43 3.37 3.00 +2.5 1.94 1.92 +0.5 1.46 1.60 7 Bs
International - Club Friendlies Shedule - x
INT Clu 14:30 Arminia Bielefeld 0-2 St. Gallen 2.08 3.55 3.37 +2.5 1.96 1.86 +1.75 1.02 1.06 13 Bs
England - Conference N / S Shedule - x
ENG Blu 15:00 Darlington 1-2 Spennymoor Town 2.60 3.48 2.43 +2.5 1.59 2.31 +1 1.23 1.22 8 Bs
ENG Blu 15:00 Telford 0-1 Kidderminster 2.35 3.44 2.77 +2.5 1.76 2.01 -1 3.43 4.36 9 Bs
ENG Blu 15:00 Bradford PA 1-1 Blyth 2.34 3.50 2.69 +2.5 1.92 2.17 +0.25 1.61 1.89 9 Bs
ENG Blu 15:00 Chelmsford 2-1 Dartford 1.91 3.45 3.77 +2.5 1.94 1.85 +0.25 1.34 2.72 9 Bs
ENG Blu 15:00 St. Albans 1-1 Woking 3.91 3.89 1.78 +2.5 1.60 2.28 -0.25 3.17 1.49 8 Bs
ENG Blu 15:00 Wealdstone 1-0 Hungerford 1.68 3.85 4.31 +2.5 1.69 2.09 -0.25 1.35 3.12 8 Bs
ENG Blu 15:00 Stockport 3-1 York 1.52 4.04 5.40 +2.5 1.64 2.18 -2.5 4.40 9 Bs
ENG Blu 15:00 Alfreton 0-1 Brackley 3.17 3.37 2.10 +2.5 2.48 1.77 -0.25 2.72 1.66 10 Bs
ENG Blu 15:00 Concord 2-2 Billericay 2.16 3.39 3.06 +2.5 1.69 2.12 +1 1.16 1.30 8 Bs
ENG Blu 15:00 Chester 0-1 Curzon Ashton 1.86 3.48 3.81 +2.5 1.85 1.92 +1 1.07 1.44 8 Bs
ENG Blu 15:00 Welling 1-0 Eastbourne Borough 1.74 3.79 4.04 +2.5 1.60 2.26 -2 5.35 8 Bs
ENG Blu 15:00 Altrincham 1-0 Southport 2.23 3.45 2.85 +2.5 1.69 2.13 +0.25 1.48 2.02 10 Bs
ENG Blu 15:00 Oxford City 0-1 Gloucester City 1.49 4.12 5.79 +2.5 3.28 1.89 -2.5 4.50 8 Bs
ENG Blu 15:00 Hemel Hempstead 1-1 Hampton 2.24 3.51 2.89 +2.5 2.09 1.79 +1 1.14 1.27 2 Bs
ENG Blu 15:00 Chorley 3-0 Guiseley 1.55 4.02 5.18 +2.5 1.75 2.02 -2 4.10 9 Bs
ENG Blu 15:00 Boston 1-1 Leamington 1.91 3.52 3.59 +2.5 1.78 1.99 -0.25 1.54 2.80 8 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 15:00 Aldershot 0-2 Chesterfield 3.14 3.24 2.33 +2.5 2.67 1.65 +1.5 1.17 1.08 7 Bs
ENG Blu 15:00 Barrow 0-0 Halifax 1.83 3.38 4.59 +2.5 2.27 1.64 -2.5 7.30 7.3 Bs
ENG Blu 15:00 Maidenhead 1-2 Solihull 4.64 3.70 1.75 +2.5 2.27 1.80 +1.25 1.45 1.03 7 Bs
ENG Blu 15:00 Salford 1-1 Gateshead 1.54 4.28 5.66 +2.5 1.84 1.96 +0.75 1.10 2.21 7 Bs
ENG Blu 15:00 Braintree 4-0 Barnet 4.39 3.51 1.84 +2.5 2.14 1.71 +0.5 2.40 1.23 7 Bs
ENG Blu 15:00 Boreham Wood 1-3 Havant & W 1.46 3.88 4.26 +2.5 1.89 1.59 -0.75 1.70 4 Bs
ENG Blu 15:00 Eastleigh 3-2 Sutton 2.71 3.13 2.72 +2.5 2.00 1.82 +0.5 1.43 1.49 7 Bs
ENG Blu 15:00 Ebbsfleet 2-0 Leyton Orient 2.79 3.15 2.63 +2.5 2.08 1.75 -0.25 2.16 2.23 7 Bs
ENG Blu 15:00 Dover Ath. 1-1 Bromley 2.54 3.32 2.78 +2.5 1.91 1.89 +1.75 1.04 1.08 7 Bs
ENG Blu 15:00 Fylde 2-0 Wrexham 2.44 3.14 3.01 +2.5 2.24 1.65 +0.75 1.30 1.38 8 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 15:00 Haguenau 3-0 Epinal 1.68 3.82 4.82 +2.5 1.89 1.94 +1.25 1.06 1.50 9 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 15:00 Blackburn 2-0 Ipswich 1.81 3.37 5.09 +2.5 2.22 1.68 +1 1.04 1.52 10 Bs
ENG Cha 15:00 QPR 1-4 Preston 2.18 3.35 3.45 +2.5 1.95 1.87 +0.5 1.37 1.74 10 Bs
ENG Cha 15:00 Stoke City 2-1 Leeds 2.99 3.37 2.40 +2.5 1.97 1.85 +1 1.26 1.16 10 Bs
ENG Cha 15:00 Derby 2-1 Reading 1.73 3.69 5.12 +2.5 1.77 2.07 +1.75 1.03 1.30 10 Bs
ENG Cha 15:00 Rotherham 2-4 Brentford 3.88 3.48 1.97 +2.5 1.87 1.95 +0.5 1.92 1.30 11 Bs
ENG Cha 15:00 Middlesbrough 1-1 Millwall 1.93 3.21 4.64 +2.5 2.50 1.54 +1.25 1.05 1.34 10 Bs
ENG Cha 15:00 Sheffield Wed 1-0 Wigan 2.48 3.23 3.00 +2.5 2.16 1.71 +1.25 1.13 1.20 11 Bs
ENG Cha 15:00 Aston Villa 2-2 Hull City 2.00 3.54 3.70 +2.5 1.63 2.30 +1.5 1.10 1.31 10 Bs
ENG Cha 15:00 Nottingham 0-1 Bristol City 2.38 3.20 3.18 +2.5 2.14 1.72 +1.25 1.12 1.23 11 Bs
Scotland - League Two Shedule - x
SCO Div 15:00 Peterhead 2-0 Berwick 1.15 7.81 13.61 +2.5 1.42 2.83 +1.75 1.08 2.34 9 Bs
SCO Div 15:00 Stirling 1-1 Queen's Park 1.89 3.61 3.77 +2.5 1.94 1.88 +1.5 1.04 1.29 10 Bs
SCO Div 15:00 Edinburgh City 1-2 Annan 1.68 3.94 4.54 +2.5 1.79 2.02 +1.5 1.02 1.38 8 Bs
Scotland - Scottish Cup Shedule - x
SCO Fa 15:00 Dundee FC 1-1 Queen of South 1.97 3.32 3.77 +2.5 1.83 1.94 +0.5 1.33 1.75 9 Bs
SCO Fa 15:00 Partick 4-1 Stranraer 1.41 4.59 6.85 +2.5 1.66 2.20 +0.5 1.12 2.97 8 Bs
SCO Fa 15:00 Hibernian 4-0 Elgin City 1.08 10.01 24.19 +2.5 1.23 3.86 +0.5 1.02 11.00 11 Bs
SCO Fa 15:00 Motherwell 1-2 Ross County 1.98 3.30 3.70 +2.5 2.23 1.64 +0.5 1.27 1.87 8 Bs
SCO Fa 15:00 East Fife 2-1 Morton 3.77 3.77 1.82 +2.5 1.88 1.87 -0.25 3.15 1.61 9 Bs
SCO Fa 15:00 Aberdeen 1-1 Stenhousemuir 1.07 11.61 32.35 +2.5 1.26 3.67 +0.5 1.02 15.28 15.28 Bs
SCO Fa 15:00 Raith 3-0 Dunfermline 3.99 3.70 1.81 +2.5 1.69 2.13 +1 1.53 1.06 8 Bs
SCO Fa 15:00 Montrose 0-4 Dundee Utd 5.94 4.54 1.46 +2.5 1.70 2.12 +0.75 2.46 1.08 8 Bs
SCO Fa 15:00 St Johnstone 2-0 Hamilton 1.51 4.13 5.85 +2.5 2.05 1.77 +1.5 1.02 1.52 8 Bs
SCO Fa 15:00 Kilmarnock 2-0 Forfar Athletic 1.13 7.49 17.49 +2.5 1.45 2.65 +0.75 1.02 6.55 9 Bs
SCO Fa 15:00 St. Mirren 3-2 Alloa 1.79 3.61 4.18 +2.5 2.13 1.69 -1.25 2.96 4.56 8 Bs
SCO Fa 15:00 Inverness 4-0 East Kilbride 1.17 6.53 13.93 +2.5 1.41 2.75 +0.75 1.02 4.73 8 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 15:00 Omonia 3-1 Nea Salamis 1.76 3.59 4.02 +2.5 1.77 1.99 -2.5 6.65 7 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 15:00 Bristol Rovers 0-1 Wycombe 2.16 3.33 3.47 +2.5 2.10 1.74 +0.75 1.23 1.53 9 Bs
ENG Lea 15:00 Gillingham 0-3 Walsall 2.55 3.31 2.75 +2.5 2.01 1.82 -1.25 4.64 5.32 9 Bs
ENG Lea 15:00 Rochdale 1-1 Fleetwood Town 2.34 3.39 2.99 +2.5 1.96 1.85 -0.25 1.85 2.43 9 Bs
ENG Lea 15:00 Luton 4-0 Peterborough 1.87 3.68 4.03 +2.5 1.75 2.08 +1.25 1.06 1.41 9 Bs
ENG Lea 15:00 AFC Wimbledon 1-4 Barnsley 4.40 3.62 1.82 +2.5 2.06 1.77 -0.25 3.54 1.51 10 Bs
ENG Lea 15:00 Scunthorpe 1-1 Sunderland 3.97 3.41 1.97 +2.5 1.99 1.82 +1.75 1.17 1.02 9 Bs
ENG Lea 15:00 Charlton 1-0 Accrington 1.84 3.68 4.23 +2.5 1.73 2.11 +1.25 1.04 1.44 9 Bs
ENG Lea 15:00 Oxford Utd 2-1 Portsmouth 3.28 3.18 2.29 +2.5 2.27 1.64 +2 1.03 1.02 9 Bs
ENG Lea 15:00 Blackpool 0-0 Shrewsbury 2.44 3.23 3.02 +2.5 2.41 1.57 +0.25 1.56 1.96 9 Bs
ENG Lea 15:00 Doncaster 2-2 Burton 2.22 3.51 3.12 +2.5 1.78 2.05 +0.5 1.43 1.72 9 Bs
ENG Lea 15:00 Plymouth 2-1 Coventry 2.81 3.46 2.44 +2.5 1.88 1.94 -0.75 3.59 2.86 9 Bs
ENG Lea 15:00 Bradford 0-4 Southend 2.24 3.48 3.13 +2.5 1.87 1.95 -0.5 2.21 3.12 9 Bs
England - League Two Shedule - x
ENG Lea 15:00 Carlisle 2-0 Cheltenham 1.84 3.59 4.34 +2.5 1.91 1.90 +0.75 1.15 1.77 9 Bs
ENG Lea 15:00 Macclesfield 2-1 Oldham 3.28 3.30 2.24 +2.5 2.22 1.67 +0.75 1.50 1.25 9 Bs
ENG Lea 15:00 Tranmere 1-2 Swindon 2.12 3.48 3.38 +2.5 2.01 1.80 +1.25 1.08 1.28 9 Bs
ENG Lea 15:00 Colchester 2-3 Mansfield 2.70 3.28 2.61 +2.5 2.01 1.81 -1.5 4.99 4.93 9 Bs
ENG Lea 15:00 Milton Keynes Dons 0-1 Crewe 1.67 4.05 4.83 +2.5 1.66 2.24 +0.75 1.12 2.06 9 Bs
ENG Lea 15:00 Yeovil 2-0 Notts County 2.14 3.34 3.45 +2.5 2.14 1.71 +0.5 1.36 1.73 9 Bs
ENG Lea 15:00 Crawley 0-1 Port Vale 2.39 3.35 2.98 +2.5 2.08 1.76 +1 1.14 1.27 9 Bs
ENG Lea 15:00 Morecambe 1-2 Stevenage 2.28 3.25 3.26 +2.5 2.28 1.63 +0.75 1.24 1.47 9 Bs
ENG Lea 15:00 Cambridge Utd 3-2 Northampton 2.52 3.31 2.81 +2.5 2.01 1.79 +0.5 1.48 1.55 10 Bs
ENG Lea 15:00 Forest Green 1-2 Bury 2.70 3.28 2.61 +2.5 1.91 1.90 +0.25 1.64 1.66 9 Bs
ENG Lea 15:00 Newport 1-0 Exeter 2.64 3.17 2.75 +2.5 2.14 1.72 -1.75 5.62 6.13 9 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 15:00 Braga B 3-1 Ferreira 6.13 3.38 1.62 +2.5 2.41 1.56 +0.5 2.26 1.17 9 Bs
POR Lig 15:00 Cova De Piedade 1-0 Guimaraes B 2.22 3.15 3.31 +2.5 2.20 1.66 +1.5 1.06 1.18 7 Bs
England - Non League Div One: Southern SW Shedule - x
ENG Non 15:00 AFC Mansfield 2-2 Wisbech 1.94 3.23 4.08 +2.5 2.38 1.59 +1.25 1.06 1.34 11 Bs
ENG Non 15:00 Sheffield FC 2-0 Stamford 2.00 3.11 4.03 +2.5 2.56 1.52 +1.75 1.02 1.15 10 Bs
ENG Non 15:00 Great Wakering Rovers 2-1 Romford 3.21 3.22 2.38 +2.5 2.19 1.65 +1 1.27 1.14 8 Bs
ENG Non 15:00 Maldon & Tiptree 5-1 Mildenhall 11.14 5.68 1.36 +2.5 1.73 2.14 +1 2.00 1.02 14 Bs
England - Non League Premier: Southern Shedule - x
ENG Non 15:00 Carshalton 1-2 Merstham 2.44 3.42 2.51 +2.5 1.67 2.15 -0.5 2.54 2.51 6 Bs
ENG Non 15:00 Grantham Town 0-5 Stafford 2.15 3.68 2.77 +2.5 1.56 2.36 -0.5 2.28 2.67 6 Bs
ENG Non 15:00 Whitby 6-1 North Ferriby 1.43 4.70 5.10 +2.5 1.33 2.26 -0.5 1.03 1.03 7 Bs
ENG Non 15:00 Hyde 1-0 Witton Albion 2.04 3.62 3.02 +2.5 1.73 2.07 +0.25 1.38 2.19 6 Bs
ENG Non 15:00 Dorking Wanderers 5-3 Harlow 1.41 4.44 5.82 +2.5 1.54 2.39 -1.5 2.32 6 Bs
ENG Non 15:00 Marine 1-1 Stalybridge 2.33 3.66 2.49 +2.5 1.77 2.00 -0.5 2.47 2.20 7 Bs
ENG Non 15:00 Kingstonian 1-3 Whitehawk 1.32 4.81 6.78 +2.5 1.54 2.38 -1.25 1.84 7 Bs
ENG Non 15:00 Hornchurch 2-0 Burgess Hill 1.71 3.67 3.97 +2.5 1.61 2.24 -2.5 5.80 7 Bs
ENG Non 15:00 Brightlingsea Regent 2-0 Folkestone 2.55 3.58 2.35 +2.5 1.55 2.37 +0.75 1.40 1.35 5 Bs
ENG Non 15:00 Warrington Town 1-1 Lancaster 1.44 4.43 5.64 +2.5 1.71 2.12 -2 3.44 6 Bs
ENG Non 15:00 Leatherhead 2-1 Worthing 2.13 3.20 2.43 +2.5 1.66 1.90 +0.75 1.28 1.42 7 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 15:00 Manchester United 2-1 Brighton 1.33 5.14 9.90 +2.5 1.72 2.16 +1.25 1.02 2.09 10 Bs
ENG Pre 15:00 Newcastle Utd 3-0 Cardiff 2.04 3.15 4.15 +2.5 2.26 1.67 +1.25 1.07 1.32 10 Bs
ENG Pre 15:00 Bournemouth 2-0 West Ham 2.20 3.61 3.26 +2.5 1.67 2.27 +2.5 1.03 1.08 11 Bs
ENG Pre 15:00 Southampton 2-1 Everton 2.84 3.37 2.60 +2.5 1.92 1.93 -1.25 5.77 4.82 10 Bs
ENG Pre 15:00 Liverpool 4-3 Crystal Palace 1.21 6.99 14.49 +2.5 1.50 2.63 +0.75 1.03 4.10 10 Bs
ENG Pre 15:00 Watford 0-0 Burnley 1.70 3.82 5.29 +2.5 1.81 2.05 +1.5 1.04 1.45 10 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 15:00 R. Union 1-1 Amorebieta 1.89 3.14 4.21 +2.5 2.35 1.57 -2 7.20 10 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 15:00 Almeria 0-0 Cadiz 2.56 2.79 3.20 +2.5 2.74 1.44 +0.75 1.24 1.36 9 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 15:15 Real Madrid 2-0 Sevilla 1.67 4.22 4.89 +2.5 1.53 2.53 +0.75 1.14 2.11 9 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 15:15 Giannina 1-2 Olympiakos Piraeus 7.86 4.35 1.41 +2.5 2.18 1.69 +0.75 2.61 1.06 8 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 15:30 Pordenone 1-0 Albinoleffe 1.79 3.66 5.59 +2.5 2.12 1.68 +1 1.10 1.77 11 Bs
ITA Leg 15:30 Monza 1-0 Virtus Verona 1.41 3.87 8.23 +2.5 2.43 1.52 +0.75 1.03 2.31 7 Bs
ITA Leg 15:30 Fermana 1-0 FeralpiSalo 2.51 2.75 3.13 +2.5 2.80 1.40 -0.75 3.26 4.10 7 Bs
ITA Leg 15:30 Gubbio 1-0 Vis Pesaro 2.73 2.78 2.75 +2.5 2.73 1.39 +1 1.16 1.11 7 Bs
ITA Leg 15:30 Imolese 5-0 GIANA Erminio 1.71 3.37 5.19 +2.5 2.31 1.61 +0.75 1.09 1.73 6 Bs
ITA Leg 15:30 Triestina 2-0 Rimini 1.73 2.99 4.80 +2.5 2.34 1.57 +0.75 1.07 1.67 7 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 15:30 Belenenses 2-2 Tondela 2.13 3.18 3.64 +2.5 2.27 1.64 +0.5 1.34 1.71 10 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 16:00 Le Puy 0-0 Yzeure 2.77 2.80 2.70 +2.5 2.82 1.41 +1 1.15 1.15 11 Bs
DEN Can 16:00 Feignies 1-0 Belfort 2.45 3.07 3.01 +2.5 2.39 1.58 +0.75 1.28 1.39 10 Bs
Belgium - Second Division Shedule - x
BEL Exq 16:00 Tubize 0-0 Lommel Utd 2.80 3.67 2.33 +2.5 1.67 2.16 +0.75 1.88 1.25 11 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 16:00 Sakhnin 0-4 Hapoel Haifa 3.40 3.08 2.17 +2.5 2.32 1.60 +0.25 1.92 1.57 8 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 16:00 Paris SG 9-0 Guingamp 1.08 12.48 32.44 +2.5 1.23 4.33 +0.5 1.02 12.12 12.12 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 16:00 Valencia B 1-1 Teruel 1.87 3.30 3.97 +2.5 1.92 1.83 -2 5.95 8 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 16:00 Galatasaray 6-0 Ankaragucu 1.31 5.55 10.00 +2.5 1.50 2.61 +0.5 1.09 3.90 3.9 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 16:15 Maccabi Haifa (Isr) 0-0 H. Raanana 1.45 3.94 7.57 +2.5 2.27 1.63 +0.5 1.11 2.74 8 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 17:00 Les Herbiers 2-1 Colomiers 2.94 2.98 2.43 +2.5 2.66 1.46 -0.75 4.05 3.05 9 Bs
DEN Can 17:00 Poissy 2-0 Le Havre II 4.06 3.10 2.02 +2.5 2.71 1.47 +0.25 2.23 1.33 9 Bs
DEN Can 17:00 Lens II 3-0 Sedan 1.67 3.52 5.31 +2.5 2.13 1.72 +1.75 1.02 1.28 11 Bs
DEN Can 17:00 Saint-Étienne II 1-2 Nîmes II 4.71 3.14 1.79 +2.5 2.58 1.48 -1.25 1.38 1.03 11 Bs
DEN Can 17:00 Stade Briochin 2-1 Saint-Malo 8.35 4.03 1.45 +2.5 2.39 1.60 +0.75 2.47 1.05 8 Bs
DEN Can 17:00 St. Maur Lusi 0-0 Sainte-Geneviève 2.38 3.04 3.18 +2.5 2.17 1.73 +0.75 1.26 1.44 8 Bs
DEN Can 17:00 Blois 2-0 Mt de Marsan Stade 2.68 2.75 2.81 +2.5 2.86 1.39 +1.25 1.12 1.14 12 Bs
DEN Can 17:00 Nantes II 0-0 Bastia-Borgo 3.68 3.23 2.05 +2.5 2.25 1.66 +0.75 1.60 1.20 8 Bs
DEN Can 17:00 Croix 2-0 Arras 2.29 3.19 3.15 +2.5 2.06 1.78 -1.25 4.03 4.92 12 Bs
DEN Can 17:00 C' Chartres 3-1 Granville 1.79 3.45 4.74 +2.5 2.22 1.67 +1.5 1.04 1.35 10 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 17:00 Ermis 0-3 Apollon Limassol 7.80 4.97 1.31 +2.5 1.47 2.50 +0.75 2.80 6 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 17:00 St. Liege 2-1 Kortrijk 1.51 4.44 5.81 +2.5 1.66 2.28 +1.75 1.02 1.41 8 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 17:00 FC Porto B 2-0 Estoril 3.10 3.19 2.32 +2.5 2.14 1.71 +0.5 1.65 1.41 7 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 17:00 Rayo Majadahonda 2-2 Zaragoza 2.47 3.09 3.03 +2.5 2.06 1.78 +1 1.14 1.25 8 Bs
SPA Seg 17:00 Numancia 3-2 Cordoba 1.71 3.53 5.23 +2.5 2.00 1.83 +0.75 1.11 1.91 8 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 17:00 Udinese 1-2 Parma 2.16 3.13 3.93 +2.5 2.54 1.54 +1.5 1.06 1.21 8 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 17:00 Perugia 0-2 Brescia 2.32 3.13 3.23 +2.5 1.93 1.91 +1.25 1.12 1.25 9 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 17:00 Apollon S. 0-0 Levadiakos 2.22 3.02 3.53 +2.5 2.67 1.48 -0.75 2.73 3.90 8 Bs
Scotland - Scottish Cup Shedule - x
SCO Fa 17:15 Celtic 3-0 Airdrie 1.04 14.48 32.18 +2.5 1.22 4.11 +0.5 1.02 17.66 17.66 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 17:30 RB Leipzig 0-1 Dortmund 2.41 3.52 2.91 +2.5 1.70 2.21 -0.5 2.40 3.00 8 Bs
Denmark - CFA: Group D Shedule - x
DEN Can 17:30 Bergerac 1-0 Stade Bordelais 1.43 3.90 8.19 +2.5 2.36 1.59 -0.75 1.07 2.10 11 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 17:30 Swansea 1-0 Sheffield Utd 2.91 3.34 2.49 +2.5 1.96 1.87 +0.25 1.74 1.75 9 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 17:30 AZ Alkmaar 3-0 Utrecht 1.79 4.03 4.07 +2.5 1.50 2.65 +1.5 1.07 1.42 8 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 17:30 Sambenedettese 2-1 Teramo 2.92 3.13 3.15 +2.5 2.41 1.56 -1 3.01 3.62 43 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 17:30 Arsenal 2-0 Chelsea 3.13 3.52 2.31 +2.5 1.78 2.09 +1.75 1.14 1.08 9 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 17:30 Huesca 0-3 Atl. Madrid 6.03 3.55 1.69 +2.5 2.35 1.62 +0.75 1.97 1.10 9 Bs
Greece - Super League Shedule - x
GRE Sup 17:30 PAOK 3-0 Panionios 1.21 5.94 14.86 +2.5 1.81 2.02 +0.5 1.05 4.89 8 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 18:00 Sporting Lisbon 2-1 Moreirense 1.71 4.22 6.96 +2.5 1.95 2.04 +0.5 1.09 2.29 14 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 18:00 Ath Bilbao B 1-0 Torrelavega 1.43 4.12 7.11 +2.5 2.05 1.76 -2 3.72 4 Bs
SPA Seg 18:00 Izarra 1-0 Arenas de Getxo 2.64 2.76 2.92 +2.5 2.52 1.48 -0.25 1.91 2.15 6 Bs
SPA Seg 18:00 Hercules 2-1 Villarreal B 2.15 2.94 3.55 +2.5 2.64 1.45 +1 1.07 1.27 7 Bs
South Africa - PSL Shedule - x
SAF Pre 18:15 Black Leopards 1-1 Golden Arrows 2.46 2.76 3.14 +2.5 2.55 1.45 +1 1.10 1.19 6 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 18:30 Ponte Preta 0-0 Oeste 1.76 3.41 4.68 +2.5 2.46 1.55 +0.5 1.21 2.07 8 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 18:30 Emelec 0-0 Universidad Católica 2.29 3.38 2.57 +2.5 1.60 2.23 2 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 18:45 Zwolle 3-1 Feyenoord 6.42 5.03 1.43 +2.5 1.48 2.70 +0.75 2.55 1.08 8 Bs
NET Ere 18:45 Den Haag 2-4 Venlo 2.06 3.37 3.64 +2.5 1.94 1.90 +1.5 1.07 1.26 10 Bs
Brazil - Baiano 1 Shedule - x
BRA Bai 19:00 Bahia De Feire 2-1 Jacuipense 2.72 4.08 5.14 +2.5 1.89 1.91 +2.5 1.09 1.23 34 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 19:00 Santos 1-0 Ferroviária 1.52 3.82 6.29 +2.5 2.12 1.71 +0.75 1.08 2.15 8 Bs
Europe - Copa do Nordeste Shedule - x
EUR Eur 19:00 Vitoria 1-1 Moto Club MA 1.49 4.12 5.82 +2.5 1.76 1.99 +0.5 1.11 2.55 8 Bs
Brazil - Goiano 1 Shedule - x
BRA Goi 19:00 Vila Nova 1-0 Aparecidense 1.72 3.38 4.49 +2.5 2.07 1.71 +0.5 1.21 2.05 9 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 19:00 Eupen 4-1 Lokeren 1.90 3.65 4.03 +2.5 1.94 1.91 +0.75 1.17 1.73 7 Bs
BEL Jup 19:00 Waasland-Beveren 1-1 Cercle Brugge 2.55 3.32 2.77 +2.5 1.85 1.99 -1.5 5.11 4.89 8 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 19:00 Maccabi Petach Tikva 1-3 H. Beer Sheva 4.02 3.18 1.96 +2.5 2.30 1.62 +1.75 1.13 1.03 7 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 19:00 Reims 1-1 Nice 2.20 3.06 3.74 +2.5 2.60 1.52 +0.75 1.18 1.50 9 Bs
FRA Lig 19:00 Monaco 1-5 Strasbourg 1.91 3.44 4.38 +2.5 2.13 1.74 +1.75 1.03 1.22 9 Bs
FRA Lig 19:00 Nimes 0-1 Toulouse 2.02 3.49 3.76 +2.5 1.95 1.87 +2 1.02 1.09 9 Bs
Brazil - Pernambucano 1 Shedule - x
BRA Per 19:00 Sport Recife 2-3 Flamengo Arcoverde 1.34 4.69 7.81 +2.5 1.70 2.10 +0.5 1.09 3.32 5 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 19:00 Tecnico U. 0-0 Macara 1.40 4.25 5.50 +2.5 1.60 2.23 2 Bs
ECU Ser 19:00 Universidad Católica 0-0 Barcelona SC 2.20 3.45 2.68 +2.5 1.66 2.12 2 Bs
ECU Ser 19:00 Aucas 2-0 Macara 2.23 3.68 2.49 +2.5 1.66 2.12 3 Bs
Brazil - Sergipano Shedule - x
BRA Ser 19:00 Sergipe 4-0 Frei Paulistano 1.29 4.78 9.16 +2.5 1.85 1.91 +0.75 1.03 2.98 5 Bs
Belgium - Second Division Shedule - x
BEL Exq 19:30 Wilrijk 1-1 Westerlo 1.68 3.68 4.94 +2.5 2.09 1.74 +1.75 1.02 1.26 8 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 19:30 Waregem 1-2 FC Antwerp 2.59 3.29 2.77 +2.5 1.79 2.08 +1.75 1.08 1.09 7 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 19:30 Reus Deportiu 0-1 UD Las Palmas 4.66 3.42 1.77 +2.5 2.54 1.49 +1 1.44 1.04 4 Bs
SPA Seg 19:30 Malaga 2-1 Lugo 1.56 3.67 7.06 +2.5 2.48 1.56 +1 1.02 1.78 7 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 19:30 Inter 0-0 Sassuolo 1.41 4.83 8.00 +2.5 1.63 2.34 +0.5 1.12 3.17 9 Bs
Netherlands - Eredivisie Shedule - x
NET Ere 19:45 Groningen 3-0 Heracles 2.14 3.66 3.20 +2.5 1.61 2.37 -0.25 1.76 2.76 8 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 19:45 Pisa 2-2 Siena 1.97 2.91 4.36 +2.5 2.73 1.42 +1.5 1.03 1.21 8 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 19:45 Celta Vigo 1-2 Valencia 3.25 3.26 2.35 +2.5 2.09 1.77 +2.5 1.03 1.03 8 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 20:30 Santa Clara 0-1 Maritimo 2.32 3.18 3.42 +2.5 2.35 1.55 2 Bs
Brazil - Catarinense 1 Shedule - x
BRA Cat 21:00 Hercílio Luz 1-1 Brusque 2.57 3.02 2.79 +2.5 2.22 1.66 +1.5 1.13 1.16 3 Bs
Brazil - Gaucho 1 Shedule - x
BRA Gau 21:00 Brasil de Pelotas 0-3 SER Caxias 2.47 2.94 2.94 +2.5 2.58 1.48 +0.5 1.38 1.49 7 Bs
BRA Gau 21:00 Veranopolis 1-1 Avenida 2.16 3.06 3.33 +2.5 2.88 1.38 +0.25 1.38 2.08 7 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 21:30 Sao Paulo 4-1 Mirassol 1.31 4.70 10.38 +2.5 2.03 1.79 +0.75 1.04 3.16 8 Bs
Brazil - Paraense Shedule - x
BRA Par 22:30 Castanhal 1-2 Independente PA 2.03 3.22 3.33 +2.5 2.23 1.58 +0.25 2.01 2.01 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 23:00 Querétaro 1-2 Monterrey 4.68 3.74 1.71 +2.5 2.07 1.76 +1.75 1.26 1.02 7 Bs
Brazil - Paulista A1 Shedule - x
BRA Cam 23:30 Bragantino 1-0 Guarani 2.37 3.12 3.01 +2.5 2.51 1.53 +1.25 1.08 1.17 8 Bs