Over/Under Odds

contest time home score away OU 1.5 OU 2.5 OU 3.5 OU 4.5 Compare data
over under over under over under over under
21.04.2018 - Saturday
Japan - J1 League Shedule - x
JAP J-L 04:00 Shimizu - FC Tokyo 1.39 2.95 2.28 1.63 4.24 1.22 8.77 1.07 10 Bs
Australia - National Premier League Shedule - x
AUS 05:00 Monaro Panthers - Riverina Rhinos 1.10 6.25 1.37 2.85 2.02 1.70 3.45 1.27 1 Bs
International - Challengers League Shedule - x
INT Ame 05:00 Busan - Anyang 1.38 3.05 2.39 1.62 4.40 1.21 9.40 1.05 1 Bs
Japan - J1 League Shedule - x
JAP J-L 05:00 Vegalta Sendai - Iwata 1.40 2.90 2.27 1.63 4.20 1.22 8.69 1.07 9 Bs
JAP J-L 05:00 Hiroshima - Tosu 1.35 3.16 2.13 1.72 3.88 1.25 7.78 1.08 10 Bs
South Korea - K League Classic Shedule - x
SOU K-L 05:00 Seoul - Daegu 1.35 3.19 2.13 1.73 3.85 1.26 7.57 1.07 5 Bs
SOU K-L 05:00 Chunnam - Gangwon 1.18 4.93 1.64 2.32 2.55 1.53 4.70 1.20 7 Bs
International - Challengers League Shedule - x
INT Ame 06:00 Gwangju FC - Suwon City 1.39 3.00 2.48 1.58 4.55 1.20 1 Bs
INT Ame 06:00 Daejeon - Seongnam 2.29 1.67 1 Bs
Japan - J2 League Shedule - x
JAP J-L 06:00 Kyoto - Kumamoto 1.43 2.79 2.33 1.60 4.42 1.20 9.42 1.06 7 Bs
Japan - J1 League Shedule - x
JAP J-L 07:00 Urawa - Sapporo 1.25 3.91 1.81 2.00 3.03 1.37 5.69 1.13 9 Bs
JAP J-L 07:00 Kawasaki Frontale - Kashima 1.30 3.42 1.99 1.82 3.47 1.30 6.82 1.10 9 Bs
JAP J-L 07:00 Yokohama M. - Shonan 1.31 3.44 2.00 1.83 3.58 1.29 7.18 1.09 9 Bs
JAP J-L 07:00 Kobe - Nagoya 1.20 4.49 1.67 2.20 2.68 1.46 4.81 1.17 9 Bs
South Korea - K League Classic Shedule - x
SOU K-L 07:00 Pohang - Sangju Sangmu 1.27 3.62 1.95 1.89 3.35 1.33 6.20 1.10 6 Bs
Romania - Liga II: Seria 2 Shedule - x
ROM Div 08:00 Ştiinţa Miroslava - Dunărea Călăraşi 1.21 2.06 1.68 2.03 2.95 1.24 4.23 1.11 2 Bs
ROM Div 08:00 Luceafarul Oradea - Baloteşti 1.18 4.43 1.62 2.15 2.57 1.44 4.65 1.16 3 Bs
Czechia - 3. liga: MSFL Shedule - x
CZE 3.l 08:15 Chrudim - Vysehrad 1.14 3.56 1.54 2.25 2.48 1.47 4.37 1.16 3 Bs
CZE 3.l 08:30 Kraluv Dvur - Vltavin 1.47 1.04 1.04 1.04 1.02 1.37 1 Bs
Romania - Liga II: Seria 2 Shedule - x
ROM Div 09:00 SCM Argeşul Piteşti - Metaloglobus 1.21 1.99 1.73 1.98 2.84 1.34 5.55 1.11 2 Bs
Japan - J2 League Shedule - x
JAP J-L 09:00 Ehime - Kofu 1.49 2.59 2.48 1.51 4.72 1.17 9.00 1.05 5 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 10:00 Elazigspor - Adanaspor AS 1.20 4.29 1.68 2.13 2.70 1.41 4.91 1.16 8 Bs
Russia - FNL Shedule - x
RUS Div 10:00 Sibir - Tyumen 1.45 2.65 2.40 1.53 4.77 1.17 8.98 1.03 6 Bs
Japan - J1 League Shedule - x
JAP J-L 10:00 G-Osaka - C-Osaka 1.25 3.89 1.82 1.98 3.05 1.36 5.79 1.11 9 Bs
Japan - J2 League Shedule - x
JAP J-L 10:00 Okayama - Gifu 1.37 3.03 2.21 1.66 4.07 1.23 8.27 1.07 4 Bs
Estonia - Meistriliiga Shedule - x
EST Mei 10:00 Kuressaare - Kalju 1.37 1.37 1.37 1.37 1 Bs
Poland - I Liga Shedule - x
POL Div 10:30 Olsztyn - Puszcza 1.40 2.79 2.32 1.57 4.11 1.16 8.28 1.05 6 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 10:30 Kardemir Karabuk - Bursaspor 1.19 4.53 1.65 2.23 2.64 1.46 4.73 1.17 9 Bs
TUR Sup 10:30 Genclerbirligi - B.B. Ankaraspor 1.30 3.51 1.95 1.84 3.39 1.31 6.55 1.10 9 Bs
Germany - 2. Bundesliga Shedule - x
GER 2. 11:00 Union Berlin - Heidenheim 1.26 3.82 1.83 1.98 3.04 1.37 5.65 1.13 9 Bs
GER 2. 11:00 Regensburg - St. Pauli 1.23 3.92 1.78 2.02 3.00 1.38 5.78 1.13 9 Bs
GER 2. 11:00 Sandhausen - Darmstadt 1.45 2.68 2.42 1.56 4.74 1.17 9.62 1.05 8 Bs
Russia - 2. Division: West Shedule - x
RUS Div 11:00 Kolomna - Vladimir 1.62 2.22 2 Bs
RUS Div 11:00 Pskov - Truda 1.24 3.67 1.70 2.08 2.45 1.50 2 Bs
Russia - FNL Shedule - x
RUS Div 11:00 Orenburg - Din. St. Petersburg 1.37 2.91 2.17 1.65 4.03 1.22 7.11 1.06 6 Bs
RUS Div 11:00 Yenisey - Tomsk 1.30 3.39 1.99 1.79 3.55 1.27 6.99 1.09 7 Bs
Poland - I Liga Shedule - x
POL Div 11:00 Ol. Grudziadz - Chojnice 1.55 2.38 2.77 1.42 5.26 1.12 11.67 1.03 8 Bs
Ukraine - Premier League Shedule - x
UKR Pre 11:00 Ch. Odessa - Oleksandriya 1.44 2.29 2.16 1.50 4.22 1.15 11.00 1.03 4 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 11:00 Eibar - Getafe 1.47 2.63 2.52 1.53 4.91 1.17 10.11 1.05 11 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 11:30 Eastleigh - Macclesfield 1.27 3.60 1.87 1.91 3.26 1.33 5.75 1.11 8 Bs
England - Non League Premier: Southern Shedule - x
ENG Non 11:30 Wingate & Finchley - Dorking Wanderers 1.16 4.88 1.56 2.34 2.37 1.52 3.77 1.35 3 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 11:30 West Brom - Liverpool 1.25 4.04 1.85 2.02 3.03 1.40 6.10 1.14 4 Bs
Scotland - Premiership Shedule - x
SCO Pre 11:30 Hibernian - Celtic 1.27 3.74 1.85 1.96 3.13 1.35 5.92 1.12 11 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 11:30 Auerbach - Furstenwalde 1.16 3.78 1.67 2.17 2.35 1.35 3.88 1.13 5 Bs
China - China League One Shedule - x
CHI Jia 11:35 Nei Mongol Zhongyou - Dalian Transcendence 1.16 5.30 1.62 2.39 2.43 1.56 4.45 1.20 1 Bs
China - CSL Shedule - x
CHI Sup 11:35 Guangzhou R&F - Shandong Luneng 1.15 5.02 1.54 2.39 2.27 1.55 4.13 1.20 7 Bs
CHI Sup 11:35 Guizhou Zhicheng - Changchun Yatai 1.28 3.62 1.89 1.89 3.28 1.33 6.32 1.11 6 Bs
Germany - 3. Liga Shedule - x
GER 3. 12:00 Erfurt - Sonnenhof Großaspach 1.24 3.54 1.77 1.98 2.72 1.37 5.12 1.12 7 Bs
GER 3. 12:00 Hansa Rostock - Wehen 1.33 3.21 2.03 1.75 3.62 1.26 6.56 1.08 9 Bs
GER 3. 12:00 Paderborn - Unterhaching 1.14 5.09 1.52 2.50 2.24 1.59 3.79 1.24 7 Bs
GER 3. 12:00 Bremen (Am) - Jena 1.28 3.47 1.92 1.85 3.23 1.31 5.86 1.10 8 Bs
GER 3. 12:00 Magdeburg - Fortuna Köln 1.19 4.31 1.67 2.15 2.66 1.44 4.85 1.16 8 Bs
Bulgaria - A PFG Shedule - x
BUL A P 12:00 Levski - Vereya 1.13 5.22 1.53 2.44 2.42 1.56 4.26 1.21 5 Bs
Turkey - 1. Lig Shedule - x
TUR Ban 12:00 Boluspor - Istanbulspor AS 1.37 2.90 2.20 1.62 4.03 1.22 8.15 1.06 6 Bs
TUR Ban 12:00 Gaziantepspor - Eskisehirspor 1.11 5.84 1.37 2.43 1.89 1.53 2.92 1.22 4 Bs
Russia - 2. Division: West Shedule - x
RUS Div 12:00 Chelyabinsk - Ulyanovsk 1.35 3.02 2.29 1.57 3.30 1.16 6.30 1.06 3 Bs
Norway - 2. Divisjon: Avdeling-4 Shedule - x
NOR Div 12:00 Skeid - Nardo 1.11 4.05 1.42 1.59 2.11 1.63 3.40 1.24 2 Bs
Sweden - Division 1: Sodra Shedule - x
SWE Div 12:00 Skellefteå - Sandvikens 1.20 4.22 1.67 2.07 2.80 1.39 3.34 1.08 2 Bs
Sweden - Division 2: Vastra Gotaland Shedule - x
SWE Div 12:00 Vänersborgs FK - Skoftebyn 1.13 5.40 1.46 2.48 2.32 1.54 4.10 1.20 2 Bs
SWE Div 12:00 Strömsberg - Gamla Upsala 1.14 5.25 1.51 2.50 2.30 1.57 4.10 1.22 2 Bs
SWE Div 12:00 IFK Timra - Boden 1.09 7.00 1.33 3.25 1.83 1.93 2.88 1.40 1 Bs
Russia - FNL Shedule - x
RUS Div 12:00 Spartak Moscow II - Volgar 1.33 3.17 2.05 1.73 3.70 1.25 7.01 1.07 6 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 12:00 SV Seligenporten - Eichstatt 1.17 3.91 1.60 2.01 2.50 1.50 3.69 1.16 5 Bs
GER Reg 12:00 Burghausen - Memmingen 1.24 3.27 1.75 1.78 2.86 1.38 4.47 1.11 5 Bs
GER Reg 12:00 Schalding - Bayern (Am) 1.13 4.64 1.49 2.52 2.23 1.63 3.19 1.21 5 Bs
GER Reg 12:00 Ingolstadt (Am) - 1. FC Schweinfurt 1.16 4.13 1.56 2.32 2.38 1.55 3.56 1.18 5 Bs
GER Reg 12:00 Mainz (Am) - Rochling 1.16 4.03 1.54 2.43 2.31 1.58 3.88 1.24 5 Bs
GER Reg 12:00 Waldhof Mannheim - Schott Mainz 1.14 4.19 1.54 2.42 2.37 1.57 3.98 1.23 5 Bs
GER Reg 12:00 Stutt. Kickers - Freiburg (Am) 1.30 2.87 1.97 1.80 3.38 1.30 6.72 1.10 7 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 12:00 Dornbirn - Altach (Am) 1.13 5.28 1.49 2.47 2.29 1.58 3.88 1.23 4 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 12:00 Wiedenbruck - B. Moenchengladbach (Am) 1.24 3.21 1.81 1.96 2.93 1.37 5.54 1.12 5 Bs
GER Reg 12:00 Köln (Am) - Erndtebruck 1.15 3.84 1.63 2.22 2.31 1.40 3.84 1.15 6 Bs
GER Reg 12:00 Braunschweig (Am) - Drochtersen / Assel 1.36 2.69 2.12 1.68 3.72 1.25 6.29 1.06 6 Bs
GER Reg 12:00 Hansa Luneburg - St. Pauli (Am) 1.28 3.40 1.94 1.82 3.25 1.31 5.22 1.09 7 Bs
GER Reg 12:00 Nurnberg (Am) - Furth (Am) 1.20 3.58 1.65 1.94 2.60 1.45 3.77 1.14 5 Bs
GER Reg 12:00 Illertissen - Pipinsried 1.24 3.32 1.76 2.02 2.84 1.38 4.51 1.11 5 Bs
GER Reg 12:00 FSV Frankfurt - Elversberg 1.24 3.35 1.76 1.86 2.87 1.38 5.34 1.13 7 Bs
GER Reg 12:00 Stadtallendorf - Hoffenheim (Am) 1.19 4.45 1.64 2.17 2.55 1.46 4.40 1.19 5 Bs
GER Reg 12:00 TuS Koblenz - Steinbach 1.35 2.70 2.10 1.70 3.78 1.25 7.04 1.08 5 Bs
GER Reg 12:00 Westfalia Rhynern - Verl 1.24 3.90 1.80 1.99 2.95 1.38 4.38 1.10 6 Bs
GER Reg 12:00 Wattenscheid - Rodinghausen 1.13 4.76 1.57 2.37 2.37 1.56 4.15 1.21 5 Bs
Sweden - Superettan Shedule - x
SWE Sup 12:00 Orgryte - Halmstad 1.30 3.43 2.00 1.81 3.54 1.29 6.81 1.09 9 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 12:05 Munich 1860 - Augsburg (Am) 1.17 4.17 1.58 2.13 2.42 1.57 3.82 1.16 6 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 12:30 Gavorrano - Alessandria 1.39 2.79 2.30 1.57 4.30 1.18 8.33 1.05 5 Bs
ITA Leg 12:30 Arzachena - Livorno 1.33 3.07 2.09 1.68 3.77 1.24 7.01 1.07 7 Bs
ITA Leg 12:30 Lucchese - Olbia (Ita) 1.43 2.70 2.38 1.54 4.12 1.17 7.40 1.04 6 Bs
ITA Leg 12:30 Siena - Cuneo 1.32 3.18 2.07 1.69 3.78 1.24 6.88 1.06 5 Bs
Slovakia - Super Liga Shedule - x
SVK Cor 12:45 Ruzomberok - Trnava 1.14 2.78 1.96 1.81 2.70 1.16 4.49 1.09 2 Bs
Russia - 2. Division: West Shedule - x
RUS Div 13:00 Biolog - Armavir 1.18 4.40 1.62 2.18 2.50 1.47 4.60 1.17 2 Bs
Sweden - Division 1: Sodra Shedule - x
SWE Div 13:00 Eskilsminne - Oddevold 1.24 3.78 1.74 2.00 2.75 1.40 3.84 1.10 3 Bs
Sweden - Division 2: Vastra Gotaland Shedule - x
SWE Div 13:00 Gauthiod - FBK Karlstad 1.09 6.75 1.35 3.00 1.94 1.76 3.25 1.30 2 Bs
Russia - FNL Shedule - x
RUS Div 13:00 F. Voronezh - Shakhter-Volga-Olimpiets 1.46 2.66 2.47 1.52 4.79 1.17 8.73 1.03 5 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 13:00 Sigma Olomouc - Ostrava 1.27 3.57 1.90 1.88 3.24 1.33 6.05 1.11 7 Bs
France - Ligue 2 Shedule - x
FRA Lig 13:00 Nancy - Auxerre 1.21 1.90 1.81 1.46 1.02 1.05 1.02 1.05 3 Bs
Estonia - Meistriliiga Shedule - x
EST Mei 13:00 Narva - Tallinna Kalev 1.12 2.34 1.51 2.34 2.32 1.58 4.30 1.14 2 Bs
France - National Shedule - x
FRA Nat 13:00 Beziers - Laval 1.42 2.74 2.40 1.54 3.71 1.36 8.17 1.05 6 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 13:00 Stadl-Paura - Vorwarts Steyr 1.11 5.91 1.41 2.73 2.11 1.69 3.50 1.27 4 Bs
AUT Reg 13:00 Wacker Innsbruck (Am) - Hohenems 1.11 5.78 1.42 2.71 2.12 1.68 3.52 1.27 3 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 13:00 Spal - AS Roma 1.33 3.30 2.03 1.81 3.57 1.29 7.12 1.09 10 Bs
Italy - Serie B Shedule - x
ITA Ser 13:00 Cremonese - Ascoli 1.36 3.05 2.13 1.68 3.82 1.25 7.57 1.07 10 Bs
ITA Ser 13:00 Foggia - Bari 1.26 3.71 1.84 1.95 3.06 1.35 5.82 1.12 11 Bs
ITA Ser 13:00 Parma - Carpi 1.43 2.75 2.39 1.56 4.56 1.19 9.41 1.05 10 Bs
ITA Ser 13:00 Brescia - Cesena 1.34 3.19 2.07 1.74 3.68 1.27 7.28 1.08 11 Bs
ITA Ser 13:00 Salernitana - Cittadella 1.35 3.11 2.12 1.70 3.81 1.25 7.43 1.08 10 Bs
ITA Ser 13:00 Entella - Pro Vercelli 1.39 2.90 2.26 1.63 4.15 1.22 8.36 1.06 11 Bs
ITA Ser 13:00 Palermo - Avellino 1.30 3.37 2.01 1.79 3.46 1.29 6.63 1.09 10 Bs
ITA Ser 13:00 Novara - Venezia 1.42 2.74 2.29 1.61 4.27 1.20 8.96 1.05 11 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 13:00 Trabzonspor - Sivasspor 1.17 4.64 1.61 2.31 2.51 1.52 4.39 1.19 10 Bs
Belarus - Premier League Shedule - x
BLR Vys 13:00 Din. Minsk - FC Gomel 1.38 2.83 2.24 1.59 3.81 1.18 8.25 1.04 4 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 13:30 RB Leipzig - Hoffenheim 1.13 5.93 1.44 2.82 2.04 1.76 3.39 1.31 9 Bs
GER Bun 13:30 Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin 1.34 3.03 2.08 1.76 3.75 1.26 7.29 1.09 10 Bs
GER Bun 13:30 Hamburger - Freiburg 1.41 2.85 2.31 1.62 4.31 1.21 8.97 1.06 9 Bs
GER Bun 13:30 Hannover - Bayern Munich 1.13 5.72 1.47 2.70 2.14 1.69 3.65 1.27 9 Bs
GER Bun 13:30 VfB Stuttgart - Werder Bremen 1.32 3.35 2.01 1.83 3.50 1.30 6.68 1.10 10 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 13:30 Piast Gliwice - Pogon Szczecin 1.34 3.23 2.07 1.75 3.74 1.27 7.22 1.08 9 Bs
England - Non League Premier: Southern Shedule - x
ENG Non 13:30 Hendon - Merstham 1.12 5.50 1.39 2.79 2.04 1.72 3.41 1.28 6 Bs
Russia - Premier League Shedule - x
RUS Pre 13:30 Rubin Kazan (Rus) - FK Rostov 1.56 2.38 2.78 1.42 5.65 1.14 12.36 1.03 10 Bs
Wales - Premier League Shedule - x
WAL Pre 13:30 Newtown - Prestatyn 1.16 3.85 1.53 2.39 2.34 1.53 3.70 1.19 8 Bs
WAL Pre 13:30 Llandudno - Barry Town 1.32 3.12 2.08 1.69 3.80 1.23 7.54 1.07 6 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 13:30 Essen - Alemannia Aachen 1.27 3.15 1.85 1.92 3.08 1.35 5.96 1.11 6 Bs
England - Conference N / S Shedule - x
ENG Blu 14:00 Blyth - Stockport 1.17 4.74 1.57 2.30 2.48 1.52 4.39 1.19 9 Bs
ENG Blu 14:00 Curzon Ashton - Spennymoor Town 1.21 4.07 1.69 2.09 2.72 1.40 4.99 1.15 7 Bs
ENG Blu 14:00 North Ferriby - Kidderminster 1.10 5.60 1.38 2.85 2.05 1.72 3.33 1.29 8 Bs
ENG Blu 14:00 Southport - Brackley 1.25 3.68 1.83 1.93 3.13 1.33 6.00 1.11 7 Bs
ENG Blu 14:00 Telford - Gainsborough 1.22 4.06 1.72 2.06 2.80 1.40 5.21 1.14 7 Bs
ENG Blu 14:00 Concord - Poole Town 1.25 3.42 1.81 1.96 3.01 1.35 5.69 1.12 8 Bs
ENG Blu 14:00 Hemel Hempstead - Eastbourne Borough 1.16 4.23 1.53 2.43 2.29 1.57 3.97 1.21 7 Bs
ENG Blu 14:00 Oxford City - Bognor Regis 1.19 4.31 1.64 2.16 2.59 1.45 4.64 1.16 8 Bs
ENG Blu 14:00 Truro - Braintree 1.22 3.94 1.72 2.05 2.78 1.40 5.17 1.14 7 Bs
ENG Blu 14:00 Welling - Weston 1.17 4.44 1.58 2.28 2.45 1.51 4.32 1.18 6 Bs
ENG Blu 14:00 Hungerford - Whitehawk 1.18 4.42 1.61 2.22 2.51 1.48 4.49 1.18 8 Bs
ENG Blu 14:00 St. Albans - Hampton 1.24 3.71 1.80 1.97 3.04 1.34 5.75 1.11 8 Bs
ENG Blu 14:00 Wealdstone - Chippenham 1.19 4.24 1.64 2.19 2.61 1.45 4.70 1.16 8 Bs
ENG Blu 14:00 Alfreton - United of Manchester 1.16 4.79 1.56 2.33 2.39 1.53 4.21 1.20 8 Bs
ENG Blu 14:00 Salford - Boston 1.18 4.09 1.61 2.24 2.52 1.48 4.48 1.18 8 Bs
ENG Blu 14:00 Tamworth - Chorley 1.36 3.00 2.14 1.67 3.91 1.23 8.06 1.07 8 Bs
ENG Blu 14:00 York - Leamington 1.22 4.05 1.72 2.05 2.79 1.40 5.25 1.14 8 Bs
ENG Blu 14:00 Dartford - Bath City 1.20 3.84 1.67 2.14 2.61 1.46 4.88 1.15 8 Bs
ENG Blu 14:00 Bradford PA - Harrogate 1.20 4.29 1.68 2.12 2.67 1.43 4.94 1.16 8 Bs
ENG Blu 14:00 Darlington - Nuneaton 1.25 3.67 1.86 1.89 3.17 1.33 6.08 1.10 7 Bs
England - Conference National Shedule - x
ENG Blu 14:00 Aldershot - Barrow 1.30 3.36 1.97 1.82 3.39 1.29 6.02 1.09 9 Bs
ENG Blu 14:00 Chester - Maidstone 1.24 3.91 1.75 2.06 2.89 1.39 5.56 1.13 8 Bs
ENG Blu 14:00 Dagenham & Red. - Maidenhead 1.21 3.83 1.72 2.09 2.57 1.41 5.06 1.14 8 Bs
ENG Blu 14:00 Ebbsfleet - Sutton 1.30 3.39 1.96 1.83 3.35 1.30 6.07 1.09 8 Bs
ENG Blu 14:00 Guiseley - Woking 1.24 3.56 1.78 2.00 2.75 1.36 5.17 1.12 8 Bs
ENG Blu 14:00 Hartlepool - Torquay 1.31 3.31 2.01 1.79 3.44 1.28 6.93 1.09 8 Bs
ENG Blu 14:00 Fylde - Solihull 1.23 3.95 1.76 2.03 2.89 1.39 5.39 1.13 9 Bs
ENG Blu 14:00 Bromley - Boreham Wood 1.31 3.05 2.02 1.79 3.26 1.28 6.16 1.09 8 Bs
ENG Blu 14:00 Dover Ath. - Gateshead 1.28 3.50 1.92 1.86 3.31 1.31 6.49 1.10 8 Bs
ENG Blu 14:00 Halifax - Tranmere 1.23 4.06 1.72 2.09 2.83 1.39 4.80 1.14 8 Bs
ENG Blu 14:00 Leyton Orient - Wrexham 1.35 3.05 2.14 1.69 3.81 1.24 7.06 1.07 8 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 14:00 Bristol City - Hull City 1.25 3.86 1.82 2.01 3.01 1.38 5.68 1.13 10 Bs
ENG Cha 14:00 Derby - Middlesbrough 1.43 2.77 2.38 1.59 4.47 1.20 9.10 1.06 10 Bs
ENG Cha 14:00 Ipswich - Aston Villa 1.30 3.40 1.98 1.84 3.44 1.30 6.72 1.10 10 Bs
ENG Cha 14:00 Leeds - Barnsley 1.28 3.61 1.87 1.96 3.17 1.34 6.04 1.12 10 Bs
ENG Cha 14:00 Preston - Norwich 1.27 3.71 1.86 1.96 3.15 1.35 5.86 1.12 10 Bs
ENG Cha 14:00 Sheffield Wed - Reading 1.30 3.45 1.97 1.85 3.41 1.31 6.49 1.10 11 Bs
ENG Cha 14:00 Sunderland - Burton 1.28 3.61 1.89 1.93 3.23 1.33 6.16 1.11 11 Bs
ENG Cha 14:00 Birmingham - Sheffield Utd 1.40 2.90 2.24 1.65 4.15 1.23 8.11 1.07 9 Bs
ENG Cha 14:00 Bolton - Wolves 1.37 3.05 2.14 1.72 3.90 1.25 7.61 1.08 10 Bs
ENG Cha 14:00 Brentford - QPR 1.16 5.09 1.52 2.53 2.37 1.59 4.06 1.23 9 Bs
Norway - 2. Divisjon: Avdeling-4 Shedule - x
NOR Div 14:00 Hodd - V. Haugesund 1.13 5.00 1.44 2.55 2.15 1.62 3.60 1.25 1 Bs
Scotland - Championship Shedule - x
SCO Div 14:00 St. Mirren - Morton 1.27 3.52 1.87 1.89 3.21 1.33 6.22 1.11 9 Bs
SCO Div 14:00 Dumbarton - Falkirk 1.30 3.43 1.95 1.84 3.41 1.30 6.81 1.10 10 Bs
SCO Div 14:00 Livingston - Brechin 1.13 5.64 1.44 2.68 2.16 1.67 3.67 1.25 11 Bs
SCO Div 14:00 Inverness - Dunfermline 1.31 3.37 1.98 1.83 3.47 1.30 6.84 1.09 9 Bs
SCO Div 14:00 Queen of South - Dundee Utd 1.26 3.74 1.84 1.96 3.08 1.36 5.94 1.12 9 Bs
Sweden - Division 1: Sodra Shedule - x
SWE Div 14:00 Karlslund - Carlstad 1.23 3.80 1.78 1.94 3.07 1.33 6.00 1.11 3 Bs
SWE Div 14:00 Husqvarna - Utsiktens 1.19 4.17 1.66 2.08 2.66 1.42 4.83 1.15 5 Bs
SWE Div 14:00 Syr. Botkyrka - Vasteras SK 1.17 3.69 1.58 2.22 2.55 1.45 4.47 1.17 4 Bs
Sweden - Division 2: Vastra Gotaland Shedule - x
SWE Div 14:00 Eskilstuna City - Aspudden Tellus 1.13 5.47 1.47 2.58 2.27 1.58 4.00 1.22 3 Bs
SWE Div 14:00 Vårgårda - Uddevalla 1.10 6.32 1.37 2.83 2.03 1.70 3.55 1.25 3 Bs
Russia - FNL Shedule - x
RUS Div 14:00 Zenit Petersburg 2 - Krylya Sovetov Samara 1.34 3.18 2.08 1.72 3.86 1.25 7.74 1.08 5 Bs
RUS Div 14:00 R. Volgograd - Luch Energiya 1.45 2.65 2.42 1.55 4.71 1.16 10.02 1.04 8 Bs
Scotland - League One Shedule - x
SCO Div 14:00 Albion Rovers - East Fife 1.17 4.79 1.55 2.39 2.39 1.54 4.22 1.20 9 Bs
SCO Div 14:00 Forfar Athletic - Queen's Park 1.18 4.45 1.63 2.23 2.57 1.47 4.57 1.17 9 Bs
SCO Div 14:00 Arbroath - Airdrie 1.15 5.19 1.52 2.47 2.29 1.58 3.93 1.23 8 Bs
SCO Div 14:00 Stranraer - Raith 1.19 4.35 1.66 2.17 2.60 1.45 4.71 1.16 8 Bs
Scotland - League Two Shedule - x
SCO Div 14:00 Stenhousemuir - Montrose 1.24 3.78 1.80 1.98 3.04 1.35 5.77 1.12 9 Bs
SCO Div 14:00 Edinburgh City - Clyde 1.24 3.83 1.80 1.97 2.96 1.37 5.59 1.13 9 Bs
SCO Div 14:00 Elgin City - Peterhead 1.16 4.87 1.54 2.41 2.39 1.54 4.13 1.21 9 Bs
SCO Div 14:00 Berwick - Cowdenbeath 1.29 3.42 1.95 1.83 3.39 1.29 6.59 1.10 10 Bs
SCO Div 14:00 Annan - Stirling 1.22 3.99 1.71 2.08 2.82 1.40 5.15 1.14 9 Bs
Greece - Football League Shedule - x
GRE Foo 14:00 Ergotelis - Karaiskakis 1.38 2.70 2.20 1.55 4.30 1.14 1.37 1.03 1 Bs
England - League One Shedule - x
ENG Lea 14:00 AFC Wimbledon - Oldham 1.37 3.02 2.15 1.69 3.93 1.24 7.88 1.07 9 Bs
ENG Lea 14:00 Doncaster - Oxford Utd 1.29 3.44 1.95 1.84 3.34 1.30 6.63 1.10 11 Bs
ENG Lea 14:00 Gillingham - Blackpool 1.41 2.82 2.28 1.62 4.24 1.21 8.47 1.06 10 Bs
ENG Lea 14:00 Northampton - Plymouth 1.33 3.23 2.05 1.76 3.59 1.28 7.18 1.09 9 Bs
ENG Lea 14:00 Portsmouth - Charlton 1.35 3.09 2.13 1.71 3.81 1.25 7.46 1.08 10 Bs
ENG Lea 14:00 Rochdale - Bradford 1.32 3.27 2.03 1.77 3.58 1.27 7.04 1.09 10 Bs
ENG Lea 14:00 Rotherham - Bristol Rovers 1.24 3.88 1.78 2.01 2.89 1.39 5.49 1.13 10 Bs
ENG Lea 14:00 Shrewsbury - Bury 1.26 3.68 1.85 1.94 3.11 1.35 5.82 1.12 10 Bs
ENG Lea 14:00 Southend - Milton Keynes Dons 1.31 3.32 2.01 1.80 3.51 1.28 6.86 1.09 10 Bs
ENG Lea 14:00 Fleetwood Town - Wigan 1.40 2.87 2.24 1.64 4.23 1.21 8.51 1.06 10 Bs
ENG Lea 14:00 Scunthorpe - Walsall 1.32 3.26 2.04 1.77 3.60 1.28 7.12 1.08 10 Bs
England - League Two Shedule - x
ENG Lea 14:00 Barnet - Newport 1.37 3.00 2.16 1.68 3.90 1.24 7.79 1.07 10 Bs
ENG Lea 14:00 Cambridge Utd - Cheltenham 1.29 3.44 1.95 1.85 3.33 1.31 6.33 1.10 11 Bs
ENG Lea 14:00 Carlisle - Luton 1.29 3.46 1.94 1.86 3.29 1.32 6.34 1.11 9 Bs
ENG Lea 14:00 Crewe - Morecambe 1.30 3.36 1.98 1.83 3.39 1.30 6.59 1.10 10 Bs
ENG Lea 14:00 Forest Green - Chesterfield 1.33 3.22 2.04 1.76 3.61 1.27 7.11 1.09 10 Bs
ENG Lea 14:00 Lincoln - Colchester 1.37 3.00 2.19 1.67 3.97 1.24 7.90 1.07 10 Bs
ENG Lea 14:00 Mansfield - Port Vale 1.34 3.12 2.09 1.73 3.81 1.25 7.33 1.08 9 Bs
ENG Lea 14:00 Notts County - Yeovil 1.28 3.49 1.91 1.88 3.28 1.32 6.29 1.11 9 Bs
ENG Lea 14:00 Swindon - Grimsby 1.28 3.49 1.93 1.87 3.28 1.32 6.35 1.11 10 Bs
ENG Lea 14:00 Wycombe - Accrington 1.30 3.39 1.98 1.83 3.37 1.30 6.56 1.10 10 Bs
ENG Lea 14:00 Exeter - Crawley 1.27 3.62 1.88 1.92 3.15 1.34 5.95 1.11 9 Bs
England - Non League Premier: Southern Shedule - x
ENG Non 14:00 Burgess Hill - Staines 1.08 6.93 1.30 3.22 1.83 1.90 2.95 1.36 6 Bs
ENG Non 14:00 Leatherhead - Leiston 1.15 4.85 1.54 2.35 2.37 1.52 4.30 1.18 6 Bs
ENG Non 14:00 Margate - Billericay 1.14 4.97 1.54 2.36 2.37 1.53 4.25 1.19 5 Bs
ENG Non 14:00 Thurrock - Kingstonian 1.13 5.59 1.46 2.58 2.09 1.72 3.57 1.28 13 Bs
ENG Non 14:00 Barwell - Farsley 1.18 4.35 1.64 2.16 2.64 1.43 4.92 1.16 5 Bs
ENG Non 14:00 Lancaster - Stourbridge 1.17 4.53 1.61 2.22 2.55 1.47 4.67 1.16 4 Bs
ENG Non 14:00 Rushall - Witton Albion 1.15 4.82 1.54 2.33 2.49 1.50 4.43 1.18 5 Bs
ENG Non 14:00 Banbury - Merthyr Town 1.08 7.00 1.25 3.70 1.72 2.05 2.55 1.47 2 Bs
ENG Non 14:00 Dunstable Town - St Ives 1.10 6.00 1.36 2.90 1.95 1.78 3.30 1.30 1 Bs
ENG Non 14:00 Hereford FC - Kettering 1.12 5.90 1.41 2.67 2.10 1.67 3.60 1.25 4 Bs
ENG Non 14:00 Redditch - Tiverton 1.11 6.20 1.39 2.78 2.01 1.73 3.43 1.28 3 Bs
ENG Non 14:00 Brightlingsea Regent - Metropolitan Police 1.12 5.56 1.44 2.61 2.19 1.62 3.72 1.24 6 Bs
ENG Non 14:00 Enfield Town - Worthing 1.10 6.04 1.38 2.82 2.02 1.73 3.41 1.28 6 Bs
ENG Non 14:00 Lowestoft - Tonbridge 1.17 4.49 1.61 2.21 2.57 1.46 4.67 1.16 5 Bs
ENG Non 14:00 Needham Market - Harrow Borough 1.13 5.22 1.49 2.47 2.25 1.58 3.97 1.21 5 Bs
ENG Non 14:00 Tooting Mitcham - Harlow 1.11 5.28 1.40 2.84 2.01 1.76 3.20 1.32 19 Bs
ENG Non 14:00 Hednesford - Mickleover 1.17 4.49 1.61 2.22 2.57 1.47 4.73 1.16 4 Bs
ENG Non 14:00 Marine - Whitby 1.15 4.88 1.54 2.34 2.50 1.51 4.40 1.18 4 Bs
ENG Non 14:00 Stalybridge - Coalville Town 1.14 5.20 1.50 2.45 2.34 1.55 4.13 1.20 4 Bs
ENG Non 14:00 Dorchester - Slough Town 1.09 6.50 1.32 3.14 1.86 1.86 3.03 1.34 4 Bs
ENG Non 14:00 Farnborough - Chesham 1.09 6.50 1.33 3.09 1.86 1.86 3.03 1.35 3 Bs
ENG Non 14:00 Kings Langley - Weymouth 1.11 5.98 1.40 2.75 2.05 1.69 3.57 1.26 4 Bs
ENG Non 14:00 Royston - Biggleswade 1.14 5.27 1.48 2.46 2.29 1.56 4.03 1.20 4 Bs
ENG Non 14:00 Folkestone - Dulwich Hamlet 1.15 4.83 1.53 2.36 2.45 1.51 4.28 1.19 5 Bs
ENG Non 14:00 Matlock - Workington 1.17 4.60 1.58 2.26 2.57 1.47 4.63 1.17 4 Bs
ENG Non 14:00 Warrington Town - Halesowen 1.14 5.10 1.52 2.43 2.36 1.53 4.22 1.20 4 Bs
ENG Non 14:00 Gosport Borough - Frome Town 1.08 7.00 1.30 3.30 1.73 2.05 2.80 1.40 2 Bs
ENG Non 14:00 Stratford - Basingstoke 1.10 6.17 1.39 2.78 2.00 1.74 3.43 1.28 4 Bs
Ukraine - Premier League Shedule - x
UKR Pre 14:00 Shakhtar - Vorskla Poltava 1.15 4.41 1.54 2.20 2.21 1.52 3.90 1.18 4 Bs
England - Premier League Shedule - x
ENG Pre 14:00 Watford - Crystal Palace 1.32 3.38 2.01 1.85 3.48 1.30 6.85 1.10 10 Bs
Wales - Premier League Shedule - x
WAL Pre 14:00 Bangor - Newi Cefn Druids 1.75 2.10 1 Bs
Scotland - Premiership Shedule - x
SCO Pre 14:00 Kilmarnock - Aberdeen 1.41 2.83 2.29 1.62 4.30 1.21 8.68 1.06 11 Bs
SCO Pre 14:00 Dundee FC - St Johnstone 1.44 2.74 2.37 1.58 4.45 1.20 8.94 1.05 10 Bs
SCO Pre 14:00 Partick - Hamilton 1.39 2.94 2.23 1.65 4.05 1.22 8.21 1.07 11 Bs
SCO Pre 14:00 Ross County - Motherwell 1.35 3.07 2.13 1.71 3.80 1.26 7.43 1.08 11 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 14:00 Los Andes - All Boys 1.51 2.43 2.68 1.46 5.50 1.13 7.40 1.04 3 Bs
Argentina - Prim C Metro Shedule - x
ARG Pri 14:00 Berazategui - Sportivo Barracas 1.19 1.94 1.63 1.30 4.35 1.18 1.37 2 Bs
Germany - Regionalliga: West Shedule - x
GER Reg 14:00 BSV Rehden - Eutin 08 1.14 3.94 1.50 2.50 2.36 1.58 3.98 1.24 4 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 14:00 R. Sociedad B - Mirandes 1.37 2.85 2.25 1.56 4.40 1.18 9.50 1.05 2 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 14:00 Zaragoza - Almeria 1.31 3.36 1.99 1.80 3.47 1.29 6.79 1.09 10 Bs
SPA Seg 14:00 Gimnastic - Numancia 1.37 2.97 2.17 1.67 3.89 1.24 7.74 1.07 9 Bs
Sweden - Superettan Shedule - x
SWE Sup 14:00 Degerfors - Landskrona 1.25 3.83 1.84 1.97 3.01 1.36 5.85 1.12 9 Bs
Denmark - Superliga Shedule - x
DEN Sup 14:00 FC Copenhagen - Horsens 1.17 4.65 1.62 2.30 2.51 1.52 4.40 1.19 8 Bs
Austria - Bundesliga Shedule - x
AUT T-M 14:00 AC Wolfsberger - Sturm Graz 1.30 3.41 1.97 1.83 3.38 1.30 6.36 1.09 11 Bs
Spain - Primera División Shedule - x
SPA Pri 14:15 Celta Vigo - Valencia 1.24 3.94 1.79 2.05 2.91 1.40 5.38 1.14 10 Bs
Bulgaria - A PFG Shedule - x
BUL A P 14:30 Botev - Ludogorets 1.19 4.65 1.64 2.25 2.67 1.48 3.97 1.17 4 Bs
Slovenia - 1. SNL Shedule - x
SLO Prv 14:50 Aluminij - Maribor 1.16 4.16 1.56 2.30 2.19 1.51 3.71 1.19 4 Bs
Slovakia - Super Liga Shedule - x
SVK Cor 15:00 Z. Moravce - Michalovce 1.18 2.60 2.17 1.65 2.74 1.16 6.02 1.05 4 Bs
SVK Cor 15:00 Senica - Podbrezova 1.21 2.26 2.33 1.57 3.38 1.20 9.90 1.05 2 Bs
Czech Republic - 2. liga Shedule - x
CZE Div 15:00 Pribram - Hradec Kralove 1.21 3.15 1.75 2.01 2.89 1.36 5.45 1.12 2 Bs
CZE Div 15:00 Sezimovo Usti - Znojmo 1.19 4.50 1.77 2.07 2.78 1.42 5.20 1.14 1 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 15:00 Nea Salamis - Doxa 1.22 3.93 1.77 1.98 2.94 1.36 5.59 1.12 5 Bs
CYP Fir 15:00 Omonia - AEL Limassol 1.23 3.82 1.79 1.95 2.99 1.35 5.74 1.11 5 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 15:00 Slovacko - Dukla Prague 1.31 3.28 2.01 1.76 3.57 1.26 6.59 1.09 8 Bs
CZE Gam 15:00 Bohemians 1905 - Jihlava 1.31 3.25 2.03 1.77 3.59 1.26 7.09 1.08 7 Bs
Portugal - Liga de Honra Shedule - x
POR Lig 15:00 Academica - Real 1.22 3.84 1.74 1.98 2.66 1.31 5.43 1.12 5 Bs
POR Lig 15:00 U. Madeira - Covilha 1.36 2.97 2.16 1.66 4.02 1.22 7.75 1.07 4 Bs
Romania - Liga I Shedule - x
ROM Lig 15:00 Concordia - Voluntari 1.38 3.07 2.20 1.70 4.04 1.25 9.15 1.08 6 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 15:00 Maccabi Petach Tikva - Maccabi Haifa (Isr) 1.33 3.15 2.06 1.71 3.62 1.25 6.94 1.08 4 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 15:00 Marseille - Lille 1.18 4.68 1.59 2.34 2.53 1.51 4.41 1.20 9 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 15:00 Honved - Ujpest 1.27 3.58 1.88 1.88 3.02 1.32 5.78 1.10 6 Bs
HUN Nb 15:00 Vasas - Mezokovesd-Zsory 1.23 3.84 1.79 1.97 2.62 1.37 5.63 1.12 5 Bs
HUN Nb 15:00 Ferencvarosi TC - Paks 1.20 4.45 1.65 2.19 2.70 1.43 4.97 1.15 3 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 15:00 Ferreira - Belenenses 1.33 3.26 2.10 1.74 3.75 1.26 7.37 1.09 10 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 15:00 Deportes Iquique - Palestino 1.21 4.07 1.73 2.07 2.64 1.37 5.22 1.14 9 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 15:00 Amorebieta - Barakaldo 1.42 2.65 2.36 1.53 4.68 1.16 9.25 1.04 4 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 15:00 Rad Beograd - Radnik Surdulica 1.37 2.89 2.15 1.60 4.18 1.19 9.00 1.04 2 Bs
SER Sup 15:00 Javor - Zemun 1.35 3.15 2.10 1.65 3.98 1.24 8.00 1.07 1 Bs
Belarus - Premier League Shedule - x
BLR Vys 15:00 Zhodino - FC Minsk 1.47 2.56 2.52 1.48 5.09 1.14 8.33 1.04 5 Bs
Austria - Regionalliga: West Shedule - x
AUT Reg 15:30 Ebreichsdorf - Amstetten 1.18 4.49 1.61 2.21 2.56 1.46 4.55 1.17 4 Bs
Poland - I Liga Shedule - x
POL Div 15:45 Chrobry Glogow - GKS Katowice 1.34 3.06 2.14 1.67 3.62 1.23 7.14 1.07 8 Bs
POL Div 16:00 Podbeskidzie - Legnica 1.49 2.52 2.61 1.47 4.70 1.14 10.90 1.03 7 Bs
POL Div 16:00 Bytovia Bytów - Rakow 1.31 3.24 2.07 1.74 3.36 1.26 7.60 1.07 6 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 16:00 Gornik Z. - Plock 1.23 3.96 1.76 2.03 2.88 1.39 5.39 1.13 9 Bs
Cyprus - 1. Division Shedule - x
CYP Fir 16:00 Ermis - Paphos 1.22 3.94 1.75 2.00 2.87 1.37 5.41 1.13 5 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 16:00 Mlada Boleslav - Zlin 1.25 3.67 1.87 1.91 3.16 1.32 5.69 1.10 9 Bs
Russia - Premier League Shedule - x
RUS Pre 16:00 Anzhi (Rus) - Ural 1.44 2.72 2.40 1.56 4.52 1.19 9.31 1.05 8 Bs
Spain - Segunda B: Group 4 Shedule - x
SPA Seg 16:00 Ecija - Granada CF B 1.40 2.72 2.38 1.52 4.72 1.16 10.50 1.04 2 Bs
SPA Seg 16:00 Deportivo La Coruña II - Celta Vigo B 1.35 2.95 2.20 1.58 4.25 1.19 9.00 1.05 2 Bs
SPA Seg 16:00 Leioa - Arenas de Getxo 1.42 2.67 2.38 1.52 4.70 1.16 10.50 1.04 3 Bs
Spain - Segunda División Shedule - x
SPA Seg 16:00 Tenerife - Huesca 1.36 3.01 2.14 1.68 3.84 1.23 7.55 1.07 9 Bs
SPA Seg 16:00 Albacete - Reus Deportiu 1.63 2.21 2.93 1.38 5.65 1.11 12.76 1.03 9 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 16:00 Sassuolo - Fiorentina 1.32 3.30 2.03 1.80 3.53 1.29 6.93 1.10 10 Bs
Turkey - Süper Lig Shedule - x
TUR Sup 16:00 Alanyaspor - Galatasaray 1.11 6.05 1.42 2.78 2.11 1.70 3.41 1.29 9 Bs
Norway - Eliteserien Shedule - x
NOR Tip 16:00 Brann - Stabaek 1.21 3.97 1.71 2.12 2.58 1.42 5.01 1.15 9 Bs
England - FA Cup Shedule - x
ENG Fa 16:15 Manchester United - Tottenham 1.30 3.46 1.98 1.85 3.40 1.31 6.79 1.11 11 Bs
Germany - Bundesliga Shedule - x
GER Bun 16:30 Dortmund - Bayer Leverkusen 1.18 4.79 1.60 2.35 2.47 1.53 4.35 1.21 9 Bs
Austria - Bundesliga Shedule - x
AUT T-M 16:30 Mattersburg - Polten 1.20 4.21 1.68 2.15 2.71 1.42 4.93 1.15 11 Bs
AUT T-M 16:30 LASK Linz - Austria Vienna 1.25 3.81 1.81 1.98 2.97 1.37 5.52 1.12 10 Bs
Croatia - 1. HNL Shedule - x
CRO 1. 17:00 Rijeka - Osijek 1.29 3.35 1.98 1.79 3.46 1.27 6.88 1.09 9 Bs
Bulgaria - A PFG Shedule - x
BUL A P 17:00 Beroe - CSKA Sofia 1.26 3.62 1.95 1.82 3.28 1.32 6.25 1.10 6 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 17:00 Ashkelon - H. Acre 1.41 2.70 2.28 1.58 3.60 1.14 7.30 1.05 4 Bs
Slovenia - 1. SNL Shedule - x
SLO Prv 17:00 ND Gorica - Krsko 1.25 3.16 1.86 1.85 2.86 1.31 5.34 1.10 4 Bs
Switzerland - Super League Shedule - x
SWI Sup 17:00 Grasshoppers - Lugano 1.35 3.05 2.18 1.68 4.05 1.23 8.12 1.07 6 Bs
SWI Sup 17:00 St. Gallen - Thun 1.17 5.31 1.58 2.46 2.41 1.58 4.31 1.22 5 Bs
Serbia - Super Liga Shedule - x
SER Sup 17:00 Radnicki Nis - Crvena Zvezda 1.15 4.65 1.82 2.03 2.57 1.47 4.80 1.14 5 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 17:15 Feirense - Guimaraes 1.32 3.36 2.04 1.78 3.60 1.28 7.11 1.09 10 Bs
Israel - Ligat ha'Al Shedule - x
ISR Lig 17:30 Maccabi Tel Aviv - Yehuda 1.26 3.50 1.87 1.87 3.20 1.31 6.12 1.10 4 Bs
Hungary - NB I Shedule - x
HUN Nb 17:30 Videoton - Debrecen 1.17 4.14 1.61 2.25 2.54 1.48 4.57 1.17 5 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 17:35 Almagro - Flandria 1.52 2.45 2.64 1.44 5.12 1.14 7.77 1.03 4 Bs
France - Ligue 1 Shedule - x
FRA Lig 18:00 Amiens SC - Strasbourg 1.40 2.84 2.26 1.64 4.18 1.22 8.56 1.06 10 Bs
FRA Lig 18:00 Guingamp - Monaco 1.21 4.38 1.69 2.18 2.66 1.45 4.86 1.17 11 Bs
FRA Lig 18:00 Metz - Caen 1.33 3.26 2.03 1.79 3.57 1.28 7.05 1.09 10 Bs
FRA Lig 18:00 Toulouse - Angers 1.43 2.75 2.36 1.59 4.48 1.20 9.06 1.05 10 Bs
Chile - Primera B Shedule - x
CHL Pri 18:00 S. Wanderers - La Serena 1.26 3.19 1.91 1.82 2.97 1.29 5.75 1.09 5 Bs
Uruguay - Primera División: Clausura Shedule - x
URU Pri 18:00 Danubio - Rampla Juniors 1.26 3.49 1.85 1.90 3.18 1.30 5.88 1.10 3 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 18:05 San Martin T. - Guillermo Brown 1.45 2.57 2.54 1.48 5.12 1.13 8.60 1.03 5 Bs
Czech Republic - Czech Liga Shedule - x
CZE Gam 18:15 Brno - Plzen 1.31 3.25 2.02 1.75 3.57 1.26 6.05 1.09 8 Bs
Ireland - First Division Shedule - x
IRE Div 18:30 Longford - UC Dublin 1.25 3.46 1.84 1.92 2.93 1.31 5.57 1.11 8 Bs
Poland - Ekstraklasa Shedule - x
POL Eks 18:30 Korona Kielce - Jagiellonia 1.29 3.52 1.98 1.83 3.41 1.31 6.78 1.10 9 Bs
Belgium - Pro League Shedule - x
BEL Jup 18:30 Genk - Anderlecht 1.28 3.41 1.87 1.92 3.12 1.32 5.73 1.11 11 Bs
Italy - Lega Pro 1: Girone B Shedule - x
ITA Leg 18:30 Prato - Arezzo 1.37 2.88 2.23 1.59 3.88 1.17 6.75 1.06 6 Bs
ITA Leg 18:30 Carrarese - Pistoiese 1.34 2.96 2.10 1.65 3.53 1.22 6.29 1.07 6 Bs
ITA Leg 18:30 Piacenza - Atletico Pro Piacenza 1.44 2.61 2.48 1.50 4.35 1.15 9.83 1.04 5 Bs
ITA Leg 18:30 Monza - GIANA Erminio 1.37 2.90 2.19 1.62 3.67 1.21 7.04 1.06 6 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 18:30 Nueva Chicago - Brown Adrogue 1.49 2.47 2.60 1.45 4.36 1.13 6.90 1.03 6 Bs
Argentina - Prim C Metro Shedule - x
ARG Pri 18:30 Deportivo Armenio - Ituzaingó 1.46 2.53 1.90 1.47 3.49 1.14 2.72 1.02 2 Bs
ARG Pri 18:30 Laferrere - Midland 1.38 2.80 2.30 1.54 4.50 1.17 1 Bs
ARG Pri 18:30 Cañuelas - Porvenir 1.37 1.94 2.25 1.30 4.40 1.10 1.37 1.02 2 Bs
Brazil - Serie C Shedule - x
BRA Ser 18:30 Tombense - Joinville 1.43 2.76 2.39 1.58 4.75 1.18 9.15 1.05 2 Bs
England - Championship Shedule - x
ENG Cha 18:45 Cardiff - Nottingham 1.26 3.79 1.81 2.01 3.02 1.37 5.66 1.13 10 Bs
Ireland - First Division Shedule - x
IRE Div 18:45 Cobh Ramblers - Drogheda 1.29 3.40 1.97 1.81 3.34 1.30 6.34 1.10 10 Bs
Ireland - Premier Division Shedule - x
IRE Pre 18:45 Sligo - St. Patricks 1.38 2.91 2.27 1.62 4.16 1.21 8.66 1.06 8 Bs
Italy - Serie A Shedule - x
ITA Ser 18:45 AC Milan - Benevento 1.14 5.41 1.45 2.78 2.12 1.71 3.58 1.28 9 Bs
Brazil - Serie A Shedule - x
BRA Cam 19:00 Bahia - Santos 1.42 2.81 2.33 1.60 4.40 1.21 9.27 1.06 10 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 19:00 Houston - Toronto 1.21 4.16 1.71 2.13 2.61 1.42 5.09 1.15 9 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 19:00 Sportivo Estudiantes - Ind. Rivadavia 1.62 2.22 2.86 1.37 4.86 1.08 10.00 1.02 5 Bs
Uruguay - Primera División: Clausura Shedule - x
URU Pri 19:00 Wanderers - River Plate 1.23 3.72 1.74 2.02 2.86 1.37 5.32 1.13 3 Bs
URU Pri 19:00 Liverpool M. - Racing Montevideo 1.26 3.53 1.85 1.87 3.14 1.32 5.92 1.10 3 Bs
Brazil - Serie C Shedule - x
BRA Ser 19:00 Bragantino - Tupi 1.42 2.73 2.35 1.56 3.85 1.13 7.40 1.04 3 Bs
BRA Ser 19:00 Volta Redonda - Cuiabá Esporte 1.29 2.19 1.97 1.38 3.51 1.12 6.56 1.04 3 Bs
Brazil - Serie B Shedule - x
BRA Cam 19:30 Guarani - Sampaio Correa 1.44 2.68 2.37 1.54 4.47 1.17 8.40 1.05 7 Bs
BRA Cam 19:30 Avai - Brasil de Pelotas 1.43 2.70 2.40 1.55 4.30 1.17 8.90 1.05 8 Bs
BRA Cam 19:30 Goias - Figueirense 1.39 2.82 2.28 1.60 4.23 1.20 8.56 1.06 8 Bs
BRA Cam 19:30 CRB - Vila Nova 1.46 2.60 2.50 1.51 4.77 1.16 9.49 1.04 8 Bs
Spain - Copa del Rey Shedule - x
SPA Cop 19:30 Sevilla - Barcelona 1.12 4.53 1.45 2.39 2.13 1.54 3.39 1.22 8 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 19:30 New York - Chicago 1.14 5.14 1.51 2.49 2.29 1.60 3.94 1.23 8 Bs
Portugal - Primeira Liga Shedule - x
POR Por 19:30 Estoril - Benfica 1.19 4.66 1.63 2.29 2.57 1.49 4.60 1.19 8 Bs
Venezuela - Primera División Shedule - x
VEN Pri 19:30 Aragua - Lara 1.47 2.61 2.45 1.54 5.10 1.11 6.18 1.04 2 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 20:00 Quilmes - Boca Unidos 1.48 2.51 2.57 1.50 2 Bs
ARG Pri 20:00 Gimnasia Jujuy - Club Atlético Mitre 2.73 1.48 2.70 1 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 20:00 Valledupar - Fortaleza 1.35 2.95 2.22 1.62 4.25 1.19 9.00 1.05 2 Bs
Chile - Primera B Shedule - x
CHL Pri 20:00 S. Morning - Cobreloa 1.23 3.80 1.82 1.90 2.76 1.33 5.35 1.11 5 Bs
Brazil - Serie C Shedule - x
BRA Ser 20:00 Luverdense - Botafogo SP 2.40 1.60 1 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 20:15 Patriotas - La Equidad 1.53 2.42 2.67 1.44 5.12 1.14 11.68 1.03 8 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 20:30 Colo Colo - Deportes Temuco 1.18 4.45 1.62 2.25 2.46 1.43 4.57 1.18 7 Bs
Peru - Primera División Shedule - x
PER Pri 20:30 Sporting Cristal - U. San Martin 1.14 5.06 1.52 2.43 2.16 1.46 4.07 1.21 5 Bs
Colombia - Primera B Shedule - x
COL Pri 21:00 Orsomarso - Llaneros 1.36 2.88 2.30 1.60 4.32 1.16 9.50 1.05 2 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 21:00 Atletico River Plate - Universidad Católica 1.20 2.85 1.74 1.62 3.54 1.28 5.82 1.09 4 Bs
Argentina - Prim B Nacional Shedule - x
ARG Pri 21:30 Instituto - Agropecuario 1.50 2.45 2.59 1.47 5.07 1.14 9.50 1.04 4 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 21:50 Cerro Porteno - 3 de Febrero 1.13 5.23 1.47 2.56 2.21 1.62 3.60 1.25 3 Bs
Brazil - Serie A Shedule - x
BRA Cam 22:00 Flamengo RJ - America MG 1.32 3.34 2.03 1.79 3.66 1.28 7.05 1.09 8 Bs
Brazil - Serie B Shedule - x
BRA Cam 22:00 Criciuma - Ponte Preta 1.48 2.55 2.53 1.50 4.84 1.16 9.56 1.04 8 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 22:00 Cruz Azul - Monarcas 1.31 3.25 2.01 1.78 3.52 1.27 6.72 1.09 10 Bs
MEX Pri 22:00 Querétaro - Pachuca 1.31 3.39 1.93 1.84 3.40 1.29 6.88 1.10 10 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 22:30 Deportes Tolima - Millonarios 1.46 2.66 2.50 1.50 4.45 1.16 9.26 1.04 6 Bs
Peru - Primera División Shedule - x
PER Pri 22:45 FBC Melgar - Unión Comercio 1.16 4.69 1.57 2.30 2.46 1.50 4.23 1.19 4 Bs
Colombia - Primera A: Clausura Shedule - x
COL Lig 23:00 Bucaramanga - Ind. Medellin 1.30 3.27 2.02 1.75 3.45 1.28 6.81 1.09 6 Bs
Chile - Primera B Shedule - x
CHL Pri 23:00 San Felipe - Deportes Valdivia 1.27 3.78 1.96 1.83 3.38 1.32 6.90 1.10 2 Bs
Chile - Primera División Shedule - x
CHL Pri 23:00 U. De Concepcion - Everton 1.29 3.36 1.99 1.80 3.20 1.29 6.57 1.09 9 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 23:30 Orlando City - San Jose 1.18 4.67 1.59 2.33 2.34 1.52 4.28 1.20 8 Bs
USA Maj 23:30 Columbus - New England 1.19 4.45 1.64 2.23 2.49 1.47 4.56 1.18 10 Bs
Ecuador - Primera A Shedule - x
ECU Ser 23:30 EL Nacional - Independiente J. T. 1.20 4.19 1.68 2.11 2.44 1.38 4.83 1.15 5 Bs
Paraguay - Division Profesional: Clausura Shedule - x
PAR Pri 23:50 Guarani - Libertad Asuncion 1.27 3.49 1.89 1.88 3.20 1.30 5.98 1.10 4 Bs
Usa - MLS Shedule - x
USA Maj 00:00 Dallas - Philadelphia 1.25 3.74 1.83 1.96 2.86 1.36 5.78 1.12 9 Bs
Mexico - Liga MX Shedule - x
MEX Pri 00:00 Monterrey - Lobos BUAP 1.16 4.70 1.55 2.38 2.42 1.53 4.09 1.20 9 Bs